Dovolenka

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Dovolenka

Poslaťod muxa » 29. Apr 2008, 0:28

Ahojte,
chcem sa Vás spýtať či niekto nevie aka cestovná kancelária rsp. letecká spoločnosť dovolí prepravu malých psov na palube lietadla? (kľudne aj s poplatkom extra) :wink:
Pretože chceme isť niekam na letnu dovolenku ale všade nás vybavia že naša 1,5kg čivava može keď tak jedine do batožinoveho priestoru ale to je vylučené však dole by to nezvladla. :(
Vaša Muxa 8)
Obrázok užívateľa
muxa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 31. Aug 2005, 20:24
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod dana » 16. Máj 2008, 13:16

ja by som sa chcela spytat, ake mate skusenosti s cestovanim so psom na dovolenky k moru... nechcem ist lietadlom,ale autom... co treba vyvavit,comu sa vyhnut, proste poradit :) diky :)
dana
 
Príspevky: 43
Registrovaný: 12. Aug 2005, 11:57

Poslaťod M@co » 17. Máj 2008, 6:22

dana píše:ja by som sa chcela spytat, ake mate skusenosti s cestovanim so psom na dovolenky k moru... nechcem ist lietadlom,ale autom... co treba vyvavit, comu sa vyhnut, proste poradit :) diky :)
návšteva veterinára vás neminie a tak si v zozname nájdite takého, ktorý je tzv. úradným veterinárom skz pasy spločenských zvierat = môže ich vystavovať a robiť do nich záznamy.
Obrázok užívateľa
M@co
 
Príspevky: 43
Registrovaný: 15. Dec 2007, 0:20

Poslaťod Ester » 20. Máj 2008, 23:04

Treba pas a čip, v dokladoch potvrdenie, že je pes počas posledných 12 mesiacoch očkovaný proti besnote.
Obrázok užívateľa
Ester
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 3. Dec 2007, 15:43
Bydlisko: Tatry

Poslaťod dana » 25. Máj 2008, 16:24

no to viem, dakujem, ja som to myslela skor tak, ze ake mate skusenosti z vybavovanim, miesta dlhej cesty pobytu pri mori a tak :) ale dkaujem za kazdu radu :)
dana
 
Príspevky: 43
Registrovaný: 12. Aug 2005, 11:57


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron