Ľudia zobuďte sa!!!!

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Ľudia zobuďte sa!!!!

Poslaťod Sklamaná » 1. Jan 2006, 22:50

Som z toho sklamaná. Prečo ľudia na seba tak útočia? Toto sú stránky o našich miláčikoch a nie stránky na útočenie a ohováranie jeden druhého. Zobuď sa "Pozorovateľ", zobuď sa "Emmka1", zobuď sa "Mimi", tiež Lenica a ďalší podobní. Bože!!!, ako môžete takto posebe útočiť, keď sa ani nepoznáte. Veď to všetko sú len dohady, vôbec sa nepoznáte osobne. Tak si tu nevylievajte na seba zlosť, neriešte svoje komplexi a správajte sa ako dospelí!!! Ste ľudia, ktorí milujú svoje zvieratá, tak prečo nemilujete aj ľudí okolo seba? Prestante s hádkami a buďte kamaráti. To, že nemáte rovnaké názory neznamená, že si hneď musíte ísť po krku. Do roku 2006 si želám pre všetkých veľa lásky a porozumenia.
Sklamaná
 

Poslaťod Hosť » 1. Jan 2006, 23:37

uplne presne...do bodky..si to vystihla..preco by sme sa mali koli inemu nazoru hned spravat agresivne??...tak sa nic nevyriesi..verte mi..ani ku zvieratam ked budete mat taky pristup nic tym neviriesite..len to ze sa vas budu bat..ale naco to je??.. :cry:
Hosť
 

Poslaťod zuzu » 2. Jan 2006, 12:00

Pozorovateľ alebo jeden Anonymný..teraz už celkom presne neviem, ale Emmku si pomýlil s niekým iným a ona, chúďa, nikto jej nechcel veriť/na pár výnimiek/ veď vy si myslíte, že na svete je len jedno dievča s nickom Emmka čo chová mopsíkov?
Naposledy upravil zuzu dňa 18. Jan 2006, 17:58, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Emmka1 » 2. Jan 2006, 13:59

Ahoj "Sklamaná", aj keď sa Tvoj príspevok týka aj mňa, musím uznať, že máš pravdu. P.S. Dík Zuzu, že si si ma zastala a že mi veríš.
Emmka
Obrázok užívateľa
Emmka1
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 2. Dec 2005, 16:13
Bydlisko: Topoľčany

Poslaťod sklamaný » 2. Jan 2006, 17:36

zuzu, zato ty si veľmi slušná ... zuzu:" To co za somara si mysli, ze zvierata su farboslepe?! to je teda riadna blbost! za to, ze my ludia nie sme farboslepi tak musi byt farboslepe vsetko ostatne co nevie rozpravat alebo ako?"
To je fakt diskuzný príspevok na úrovni ... :roll: Čo sa týka videnia rôznych živočíšnych druhov,skús si prečítať aj nejaké poriadne knihy o psoch,či zvieratách všeobecne. :wink:
sklamaný
 

Poslaťod michelle » 2. Jan 2006, 18:03

sklamaný...ale ved taký názor nemá iba ZUZU..aj ja mám taký názor..heh..nooo...aj ja som čítala už odborné knihy o psoch..ale ani mne sa to nezdá...že psy sú faboslepé..asi tomu ani nechcem veriť..heeh :?
Obrázok užívateľa
michelle
 
Príspevky: 76
Registrovaný: 1. Jan 2006, 23:45
Bydlisko: Poprad

Poslaťod sklamaný » 2. Jan 2006, 18:28

Nejde mi o ten názor,ale o jeho prezentáciu :wink:
Inak ako vidí taká mucha? Strašne a to nikomu nevadí.Veď to,že pes nevidí farby úplne rovnako ako ľudia neznamená,že ho dehonestujem,že ho odsúvam niekde ďalej od úrovne ľudí. :roll:
sklamaný
 

Poslaťod Emmka1 » 2. Jan 2006, 21:15

Ahoj "Sklamaný", Zuzu iba povedala svoj názor,všeobecne,čiže na nikoho osobne tým neútočila, tak neviem prečo do nej zapáraš :( . A je tu to o čom "Sklamaná" hovorila, zase sa hádame a obviňujeme :cry: .
Emmka
Obrázok užívateľa
Emmka1
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 2. Dec 2005, 16:13
Bydlisko: Topoľčany

Poslaťod sklamaný » 2. Jan 2006, 21:47

emmka alečo,ani na toho somára? Prečo zuzu obviňuje všetkých,ktorý tomu veria,že sa povyšujú nad zvieratá. Je milé od teba,že zastávanie od zuzu vraciaš,ale treba byť objektívny.
Mimochodom,ja osobne si nemyslím,že sa hádame,ale ak to ty tak vidíš...
sklamaný
 

Poslaťod Emmka1 » 2. Jan 2006, 22:35

"Sklamaný", myslím si, že Zuzu to nemyslela zle, iba ju rozčúlilo,že niekto tvrdí, že psy sú farboslepé, aj keď to nemôže dokázať. A máš pravdu, my dvaja sa zatiaľ nehádame/dúfam,že ani nebudeme/, čo sa nedá povedať o mnohých ďalších na tejto stránke.Ahoj.
Emmka
Obrázok užívateľa
Emmka1
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 2. Dec 2005, 16:13
Bydlisko: Topoľčany

Poslaťod zuzu » 3. Jan 2006, 16:20

No sklamaný prepáč, ale tak ako Emmka povedala ma iba rozčúlilo, že si niekto myslí, že psy sú farboslepý. A to je fakt na úrovni keď ti niekto povie že si "máš prečítať knihu a ak ju pochopíš so svojím kuracím mozgom..." ? A to bol iba čisto môj názor a fakt nemám chuť sa s nikým o tom hádať. :roll:
A ešte k tomu, ja neobviňujem všetkých na tejto stránke že sú somári a že sa povyšujú nad zvieratá! Ja iba nechápem, ako ste dospeli k záveru že sú psy farboslepý ?!
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod sklamaný » 3. Jan 2006, 17:44

zuzu ja viem ako to myslíš :) Ja tiež neverím,že sú farboslepí,ale,že horšie rozlišujú niektoré farby,proste,že dobre rozlišujú základné farby,ale odtiene už tak nie. :wink:
sklamaný
 

Poslaťod zuzu » 3. Jan 2006, 20:39

sklamaný a sklamaná - je medzi vami rozdiel alebo ste jedna a tá istá osoba, lebo mi už z toho fakt šibe :shock: ?!
:lol:
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod sklamaný » 3. Jan 2006, 21:16

ja som chlap :lol:
sklamaný
 

Poslaťod zuzu » 4. Jan 2006, 16:06

sklamaný no to mi je jasné, ale sklamaná vytvorila tému a viac neprišla/zatiaľ. Tak som myslela že sa možno pomýlil/a v nicku :lol: tak sklamaný..PREPÁČ :wink:
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Ďalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia

cron