cintorin pre psy

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

cintorin pre psy

Poslaťod lucik » 11. Jan 2008, 20:30

Obrázok užívateľa
lucik
 
Príspevky: 172
Registrovaný: 22. Mar 2006, 15:29
Bydlisko: Piestany

Poslaťod Lucia.ja » 11. Jan 2008, 20:49

Konečne! Myslím že takéto niečo tu už malo byť oveľa, oveľa skôr. Je dobrý nápad, ktorý sa určite uchytí. Tiež si myslím, že tá kafiléria ako "miesto posledného odpočinku" je nedôstojná. Ja som svoju fenku pochovala na záhrade, ale keby bolo niečo takéto niekde nablízku určite by som uvažovala aj nad touto možnosťou.
Mať psa je nádherné. Je to náš priateľ, partner a obranca. Je to náš pes. My sme jeho život, láska. Bude náš verne a úprimne až do posledného dychu. Dlhujeme mu byť hodní tohto zbožňovania.
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod ...repr^zent » 12. Jan 2008, 3:19

Ja vo vseobecnosti ani tie skutocne cintoriny nenavstevujem :oops: , ale chapem, ze popri biznise je to vec, ktora niektorym ludom chybala a dokazu sa na hrobceku realizovat.
S kafileriou nesuhlasim tiez, je to maximalny humus.
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod M@co » 12. Jan 2008, 4:50

...repr^zent píše:S kafileriou nesuhlasim tiez, je to maximalny humus.
Keď vám odíde pes a zaujíma vás prečo, dáte TO čo z neho zostalo pitvať. A z labáku TO putuje hádajte kam. TO už nie je pes. Pes má aj dušu a tá je podľa mňa na psovi to hlavné. Duša sa pochovať nedá, iba uchovať v spomienkach.
Obrázok užívateľa
M@co
 
Príspevky: 43
Registrovaný: 15. Dec 2007, 0:20

Poslaťod ...repr^zent » 12. Jan 2008, 9:28

Tiez mi nejde mi o nejaky vztah k TOMU, ale o akesi posledne preukazanie ucty tej "dusi".
Cestu TOHO po pripadnej pitve neovplyvnim, takze tam by som problemy so svedomim nemal, pokial by na pitvu bol vazny dovod.
Kafileria u mna proste evokuje nieco horsie, ako masovy hrob. Je to IMHO, to najnedostojnejsie recyklovanie "obalu".
Spominat na verneho priatela s vedomim, ze mozno skoncil v nejakej krmnej mucke, alebo bol spopolneny s chorou hydinou a inym mixom a ja som takto rozhodol, by moje spomienky pospinilo.
Nemusim vediet, kde TO cervy v zemi zeru, alebo kam vietor odvial popol z TOHO. Ide mi o formu, nie ciel, lebo ten je pevne dany a rovnaky, ako pre psov, tak pre ludi. A ludia v kafilerii za normalnych okolnosti tiez nekoncia. :twisted:
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod M@co » 12. Jan 2008, 9:35

...repr^zent píše:A ludia v kafilerii za normalnych okolnosti tiez nekoncia. :twisted:
Ľudia končia horšie = na cintorínoch a môžu si za to sami. Žiadny pes by gazdu na cintorín nedal. Psy so smrťou nerobia žiadne caviky, oni si gazdu vážia, ak sa k nim primerane správa, kým žije :idea:
Obrázok užívateľa
M@co
 
Príspevky: 43
Registrovaný: 15. Dec 2007, 0:20

Poslaťod ...repr^zent » 12. Jan 2008, 9:51

Na cintorinoch koncia aj slony. :idea:
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod raky » 12. Jan 2008, 12:32

môj NO je na záhrade aj s krížikom a navrchu s jeho loptičkou, ak by ho napadlo si vybehnúť a zahrať sa. aspoň tak to myslel môj syn...
ale cintorín je ok asi pre ľudí z panelových domov....
Obrázok užívateľa
raky
 
Príspevky: 246
Registrovaný: 9. Nov 2007, 1:52


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia