UVL

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

UVL

Poslaťod pepo » 21. Jún 2007, 12:15

Robil tu niekto z vas prijimacky na UVL v KE odbor kynologia?
"Ak sa vám pes pozrie do očí, musí v nich nájsť odpoveď."
Obrázok užívateľa
pepo
 
Príspevky: 112
Registrovaný: 16. Okt 2006, 11:12

Poslaťod veverka24 » 21. Jún 2007, 12:18

kamaratka to ymslim tento rok skoncila...ale , co viem nebola zo skoly nadsena
veverka24
 
Príspevky: 28
Registrovaný: 19. Jún 2007, 15:13
Bydlisko: Martin

Poslaťod pepo » 21. Jún 2007, 12:34

Aj moja kamaratka tento rok skoncila, robila statnice v ten den jak ja prijimacky a nej sa tam lubilo. Ja sa pytam, len tak, bo aj ja som robila a som prijata :lol:
"Ak sa vám pes pozrie do očí, musí v nich nájsť odpoveď."
Obrázok užívateľa
pepo
 
Príspevky: 112
Registrovaný: 16. Okt 2006, 11:12

Poslaťod gabika » 22. Jún 2007, 8:19

A ake boli prijimacky? Velmi narocne? Lebo rozmyslam zeby som si tiez o rok dala prihlasku na tento odbor.
A neviete mi niekto povedat ze akym systemom prebieha externe studium na kynologii??
DAkujem
gabika
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 4. Sep 2005, 19:33

Poslaťod pepo » 22. Jún 2007, 15:26

Neviem, ake je exterko, ja idem na denne. Prijimacky boli v pohode. Je moznost chodit predtym tam na pripravne kurzy, ja som tam nechodila (moc daleko), ale uuplne ti staci knizka z biole, co si mozes od nich objednat (kontakt: http://www.uvm.sk/show.php?page=dept/te ... macie.html (uplne dole posledne dva riadky)). Otazky na prijim. boli tie iste co v knihe (len ich bolo menej (70)). Bolo to OK :wink:
"Ak sa vám pes pozrie do očí, musí v nich nájsť odpoveď."
Obrázok užívateľa
pepo
 
Príspevky: 112
Registrovaný: 16. Okt 2006, 11:12

externista

Poslaťod boglarca » 27. Jún 2007, 15:37

Zrovna se připravuju pilně do závěrečného ročníku.
Jako externista jsem jezdila na 14 dní v září, na týden v říjnu a na 14 dní v listopadu. V lednu na 14 dní, v únoru na týden a v březnu zase na 14 dní. Ve druháku se jelo krom září jen na týden. Co my škola dala? Vzala mi iluze o výborné recenzi na tento obor :lol:
boglarca
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 17. Júl 2006, 12:05

Re: externista

Poslaťod Anja » 27. Jún 2007, 15:59

boglarca píše:Zrovna se připravuju pilně do závěrečného ročníku.
Jako externista jsem jezdila na 14 dní v září, na týden v říjnu a na 14 dní v listopadu. V lednu na 14 dní, v únoru na týden a v březnu zase na 14 dní. Ve druháku se jelo krom září jen na týden. Co my škola dala? Vzala mi iluze o výborné recenzi na tento obor :lol:


Aj ja som počula,že to nie je až taka dobra škola. Popiš trochu to študium,v čom ti zobrala iluzie????
Obrázok užívateľa
Anja
 
Príspevky: 64
Registrovaný: 24. Mar 2007, 16:43

Poslaťod boglarca » 2. Júl 2007, 13:05

Učební obory nejsou propracované a nejsou přednášené tak, aby studenta zaujaly a aby si z nich něco odnesl. Já sama se věnuji lovecké kynologii, nicméně nejsem úzkoprsá a zajímám se o celé dění v kynologii. Takže by se dalo říct, že přehled mám. Takže kdybych měla být upřimná, to co jsem se dozvěděla, si můžu přečíst v kterékoliv odborné publikaci.
boglarca
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 17. Júl 2006, 12:05


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 56 hostia

cron