dovolenka s hafanom?

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

dovolenka s hafanom?

Poslaťod she » 28. Máj 2007, 19:44

chcela by som Vas velmi pekne poprosit,ak ma niekto kontakt na niekoho,kto poskytuje ubytovanie aj so psikom,dajte mi vediet....Slovensko,Cechy.....privat,apartman,penzion,hotel...to je jedno...
dakujem:)
she
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 29. Apr 2007, 13:29
Bydlisko: Ba

Poslaťod rybicka » 29. Máj 2007, 6:50

she, pohladaj na nete, v BA je viacej hotelov, kde ubytovanie poskytuju aj so psikmi. Aj na roznych propoziciach pre vystavy su niekedy uvedene hotely, kde sa da ubytovat. Inak v cechach je aj psi kemp. Skus pohladat cez google
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod Nikka » 29. Máj 2007, 10:04

Ja si myslim, ze najst ubytovanie pre seba aj hafana nie je v tejto dobe uz problem. My chodime s 3 pesami (borderka, tibetak a labrador) a s ubytovanim sme zatial nemali ziadny problem. A to mam bohate skusenosti. Skoro kazdy vikend sme niekde. Ci uz v chate, v penzione vsade sa ku psom spravali velmi milo a dobre. Ale my sme si na oplatku davali na psov pozor, aby az tak nezavadzali a mali sme ich stale pri sebe.
Niekde sa sice zo zaciatku aj bali, ale ked ludia vidia, ze ide o vychovanych psov, uz je to v pohode :lol: .

Vyborne skusenosti mam s chatou Fatranka (pri Ziline). Tam je super majitel. A to tam chodievame aj na zachranarske sustredeia s 15 psami a ludmi a majitelovi to nerobi ziaden problem.
Obrázok užívateľa
Nikka
 
Príspevky: 103
Registrovaný: 13. Sep 2006, 10:36
Bydlisko: Žilina

Re: dovolenka s hafanom?

Poslaťod sonča » 29. Máj 2007, 15:42

bola som s mojou čivavkou v super rodinnom penzióne Evamária v Hornej Maríkovej (fantastická domáca polpenzia, nádherná príroda, perfektné výlety až na českú stranu do hôr na super držkovú a pivo, predávali za slovenské koruny, ). Pozri www.evamaria.sk). Boli tam aj s veľkým psom-labradorom.
sonča
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 10. Máj 2007, 12:36


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia