Akého psíka?

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Akého psíka?

Poslaťod Lucia.ja » 25. Máj 2007, 11:51

ahoj chcela bz som sa spýtať či my niekto nevie poradiť. ťažko sa o tom hovorí ale prednedávnom som prišla o moju fenku Roxanku.Teraz by som sa chcela nejako rozptýliť aby som na to toľko nemyslela a preto by som chcela nového psíka. Ale akého? Ak niekto poznáte rasu s týmito ale podobnými znakmi ozvite sa prosím. takže mal by byť stredne veľký, ani veľký ani malý a mal by mať priateľskú povahu. Vďaka za každú radu.
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod rybicka » 25. Máj 2007, 12:04

K tvojim kriteriam sa hodi vela psov, pozri aj tu na hlavnej stranke na popis roznych plemien psov, ich povahy a pod. Urcite si vyberies. No a ak by si chcela naozaj psiak priatela, zober si aj z utulku, ten bude taky vdacny, ze ma dobry domov, ze bude tvoj priatel urcite :wink:
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod zuzupes » 25. Máj 2007, 12:22

ja si tiez myslim ze je dobry napad si zobrat psika z utulku, aspom dakemu pomozes.len bacha na starsich psikov, mohli vselico zazit, takych je najlepsie ked si zobere skuseny kynolog. a psikov je vela na ktorych sedi popis, len sa mrkni na zoznam.
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín

Re: Akého psíka?

Poslaťod Michaela » 25. Máj 2007, 12:48

Lucia.ja píše:ahoj chcela bz som sa spýtať či my niekto nevie poradiť. ťažko sa o tom hovorí ale prednedávnom som prišla o moju fenku Roxanku.Teraz by som sa chcela nejako rozptýliť aby som na to toľko nemyslela a preto by som chcela nového psíka. Ale akého? Ak niekto poznáte rasu s týmito ale podobnými znakmi ozvite sa prosím. takže mal by byť stredne veľký, ani veľký ani malý a mal by mať priateľskú povahu. Vďaka za každú radu.


moja fenka ma prave steniatka a potrebovali by surne najst domov - mozete si zobrat ihned ak chcete. mama je krizena kopovka s dalmatincom, ale je velka ako kopov a oco je stredny spic. su nadherne a velmi priatelske, ucenlive, inteligentne a hrave. psik je biely so zltymi usami a fenka cierna s bielymi labkami a hrudou obaja su dlhosrsty. foto mozem poslat mailom
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Mirra Starr » 25. Máj 2007, 13:59

Michaela,

nedáš aj sem fotky šteniatok? Musia byť rozkošné! :D
Obrázok užívateľa
Mirra Starr
 
Príspevky: 70
Registrovaný: 19. Jan 2007, 16:15
Bydlisko: behind the field

Poslaťod Michaela » 25. Máj 2007, 16:44

to su ale mne sa to neda dat :( skusala som to uz su nadherny a usi maju ako kopovy teda take trojuholnikove a psik falko mi na jednej foto pripomina clumerspaniela ale foto malickych mame na www.sirkinesteniatka.nafoceno.cz a jedneho psika co vyzera uplne ako kopov si nechame a vola sa black 8)
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Michaela » 25. Máj 2007, 16:46

na tej stranke je aj foto rodicov 8) a povodne sme ich mali 10 ale neprezili psikov mam aj www.psysos.sk a www.psiadusa.szm.sk
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Lucia.ja » 26. Máj 2007, 18:44

ďakujem vám všetkým za radu. aj ja som rozmýšľala že si zoberiem psíka z útulku, ale chcela by som vedieť či sa za adopciu aj niečo platí a ako sa to vlastne vybavuje.
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod Anka7 » 26. Máj 2007, 22:12

Lucia.ja píše:ďakujem vám všetkým za radu. aj ja som rozmýšľala že si zoberiem psíka z útulku, ale chcela by som vedieť či sa za adopciu aj niečo platí a ako sa to vlastne vybavuje.


V každom útulku je to individuálne. Väčšinou sa hradia veterinárne náklady.
Nič nie je smutnejšie, ako pohľad na strateného alebo vyhodeného psa uprostred ulice.
www.psiadusa.sk
Anka7
 
Príspevky: 91
Registrovaný: 15. Mar 2006, 20:35

Poslaťod Michaela » 27. Máj 2007, 15:51

včera si vzali psíka :D len fenka ešte zostala :( nechcete ju niekto? :?: :?:
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Michaela » 27. Máj 2007, 15:52

psika si vzali nasi znamy z dediny a to akokeby sme si ho my nechali lebo bývaju od nás asi 1 km :D
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 82 hostia

cron