Krutá realita dnešného Slovenska

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Krutá realita dnešného Slovenska

Poslaťod Michaela » 28. Apr 2007, 22:36

Ahojte všetci chovatelia,
neviem či ste počuli alebo čítali čo sa stalo v Zlatých Moravciach 23.4.2007. Ja vám napíšem ako to presne bolo - v telke a novinách vynechali niektoré fakty. Chcem, aby ste mi napísali svoj vlastný názor.

8 týždňový vlčiačik (myslim, že nie je čistokrvný je krížený)

Neviem ako začať písať... No ale pokúsim sa. Bolo poobedie a zopár ľudí si pomyslelo, že sa nudia a chcú si urobiť nejakú zábavu. Rozhodli sa, že si vezmú šteňa a budú ho ťahať za autom. Psíka uviazali na špagát
a pripli na koniec auta, kde býva guľa na ťahanie. Rozbehli sa od konca Chyzeroviec až po začiatok mesta - to je cca 2 km a šteniatko ťahali a smiali sa na tom. Boli to kto iný ako cigáni. Je zázrak, že psík prežil. Ľudia na nich trúbili, ale oni sa ďalej rehotali. A potom niekto ho zobral a teraz, tí ktorí videli správy si pomyslia, no v správach povedali, že psíka hneď zaviezli k veterinárovi, ale to bolo klamstvo. Oni ho najprv doniesli do útulku a od tadiaľ išiel k veterinárovi Ostatníkovi. Ostatník mu nedával veľké šance, lebo psík mal nielen zodratú kožu, ale aj kĺby mal zodraté. Ostatník ho chcel zbaviť trápenia, ale nemohol, lebo psík tak bojoval o život, keď mu chceli pichnúť uspávaciu inekciu, tak sa postavil na nohy, tak ho nechal veterinár žiť. O psíka sa stará Ostatníková dcéra Barbora - má ho v byte. Rany sa mu začínajú krásne hojiť. A psík aspoň týždeň nič nejedol a Ostatník ho odčervil a niekoľko dní išli z neho škrkavky. Momentálne je na infúziách, lebo všetko vyvracia aj vodu aj kvalitné krmivo. Veterinár ho preto odčervil, lebo sa bál, že keby ho zaočkoval tak to by určite neprežil. Stav sa začína zlepšovať, ale toto je na dlho. Keď budem vedieť nové informácie napíšem.
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Jana K » 28. Apr 2007, 23:58

Ahoj Michaela,

konecne sa niekto k tomu vyjadril...nechcem spominat to, co vsetko som zelala tym bastardom, co take nieco dokazali urobit..takyto ludia sa radsej nemali narodit, zial plevel je vsade..a slovenske sudnictvo taketo veci toleruje, to nech mi niekto vysvetli.. :(

Rada budem pocut o nom nejake novinky, snad uz len pozitivne, lebo si tie zabery nedokazem vymazat z hlavy..

zda sa mi,ze v tej reportazi bolo uvedene, ze sa hlada aj jeho novy majitel, kvoli tomu, ze ta slecna si ho nemoze ponechat, lebo ma doma dalsich dvoch hafanov..tak snad bude mat malicky aj v tomto smere stastie...
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod Michaela » 29. Apr 2007, 0:06

Ak sa maly vylieci a nenajde sa mu dovtedy majitel, myslim ze pojde k nam do utulku.
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Michaela » 29. Apr 2007, 0:08

inak vrajze oni pasuju kone a potom ich jedia
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Michaela

Poslaťod fosilia » 29. Apr 2007, 10:17

Michaela posli mi na teba kontakt do PM.
Obrázok užívateľa
fosilia
 
Príspevky: 355
Registrovaný: 16. Okt 2006, 7:48

Poslaťod Jana K » 29. Apr 2007, 13:48

Michaela, tak to je vrchol, pes im je uz malo, tak presli na kone..to je ina haluz..a to akoze nikto s tym nic nemoze urobit?ked sa clovek zamysli, co sa deje v niektorych "kmenoch" v tejto dobe, tak sa az rozum pozastavi..
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod she » 29. Apr 2007, 13:55

Je mi z toho dost smutno a aj zle od zaludka:-(
she
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 29. Apr 2007, 13:29
Bydlisko: Ba

Poslaťod dexter13 » 29. Apr 2007, 16:22

No koment, inac oni zeru kone a psov odjakziva, myslim, ze tym chudacikom musi vlada postavit dalsie nove domceky, panelaky atd. Vacsie podpory a spolu s eu len lutovat a lutovat. Myslim, ze prave toto je rasizmus, biela rodina nikdy nedostane dom, mozu aj skapat, ale hentym smradom sa pcha hore ritou. Mnozi sa to jak potkany a aj to tak zije. Cest vynimkam, nie som rasista, rovnako to berem rad radom, ale oni si myslia, ze koli strachu rasizmu bude kazdy hubu drzat...smradi!
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 408
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod Michaela » 29. Apr 2007, 19:19

este nieco myslite ze by mi preslo keby som slohla ciganom krizenca jazvecika - stena 3 mesacne????? toho maleho maju cigani blizko utulku, ale neviem ako by som slohla aby ma nevideli - co som pocula ze deti sa po nom valaju a dospely ho kopu vacsinou je uviazany na povraze alebo retazi
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Michaela » 29. Apr 2007, 19:23

Jana K píše:Michaela, tak to je vrchol, pes im je uz malo, tak presli na kone..to je ina haluz..a to akoze nikto s tym nic nemoze urobit?ked sa clovek zamysli, co sa deje v niektorych "kmenoch" v tejto dobe, tak sa az rozum pozastavi..


vacsinou im to prejde a policajti su krepi (no nie vsetci myslim) a oni sa asi riadia co oci nevidia to srdce neboli. inak ja mam na polisov take nervy viete co urobili? vedla utulku si postavili cvicisko a chodia tam cvicit kuklaci a strielaju tam a nase psy sa plasia a niektore sa od strachu tak mykali, ze sa pubuchali do stien. to je inteligencia policajtov
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Michaela » 29. Apr 2007, 19:42

maly vlciacik dneska poobede zomrel na zapal criev :cry:
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod beira » 29. Apr 2007, 20:31

Videla som v spravach. Bol zlatucky... nechapem, ako moze clovek niecomu takemu ublizit. Dufam, ze ich chytia, hoci akykolvek trest bude pre nich v ramci nasej legislativy primaly. Ja by som ich priviazala k tomu autu a nechala bezat :twisted:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod Michaela » 29. Apr 2007, 21:41

ahoj beira to boli xxxxxxx chyzerovecky cigani, ale fakt pochybujem ze im to prisiju lebo im sa fakt uz tolko veci prepieklo...a musim tam ist s kamoskou a pobrat im psy maju vela psov, ale to musime ist skoro rano za tmy alebo kedy... ti k... sa na tom este aj zabavali mozno sa opakujem ale proste nemam slov
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod beira » 30. Apr 2007, 11:01

Ono to nie su len cigani, by si sa mozno cudovala, co dokazu biele decka aj dospeli robit zvieratam: psom, mackam, zabam... Ani na to nechcem mysliet...
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod dexter13 » 30. Apr 2007, 11:26

tak tak beira, znudena mladez...kam s touto novou dobou speje - do prde**
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 408
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Ďalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia