kedy psa

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

kedy psa

Poslaťod lenik » 20. Okt 2006, 23:22

ahojte chovatelia :oops: , mam na vas otazku. doma bojujeme na dvoch frontoch s nazormi kedy je vhodne kupit psika. jeden tabor vravi, ze je to jedno a ten druhy,ze urcite na jar, lebo teraz na jesen sa nam stena nenauci cikat vonku, lebo mu bude zima.
tak mi prosim poradte. :?:
lenik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 20. Okt 2006, 23:18

Poslaťod Eva » 20. Okt 2006, 23:45

Ja som kúpila svojich psov, jedného v októbri, druhého v novembri a ďaľšieho v decembri presne 24.12. Vôbec žiadne problémy s venčením neboli. Všetko záleží na vás, ako a kedy psíka naučíte robiť potrebu vonku. Treba byť len trpezlivý a je úplne jedno, aké je ročné obdobie.
:lol:
Eva
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 5. Aug 2006, 19:54
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod SH a perzska macka:) » 21. Okt 2006, 9:29

presne vobec nevadi ked si ho zoberiete aj na zimu...
Moju som si brala vo february tohoto roku a vtedy ak si este dobre pamatate tak byvala riadna kosa aj snehu bolo vtedy este dost, a kedze mala len 6tyzdnov tak byvala este snami vnutri, ale cim viac sa jej pacilo byt vonku tak sme ju tam nechavali dlhsie a dlhsie:)( a vobec sme nemali problemy s vancenim proste fakt od tych 6tyz. sa vedela pytat sama, prisla pri dvere a zacala do nich pacou skrabat a uz som vedela ze chce ist von na potrebu) takze si myslim ze to neni problem :wink: treba len ucit stena kam ma ist potom na potrebu alebo aby ste vy zistili ako sa pyta alebo co pred tym robi ked sa ide na potrebu a potom aj vy budete vediet :wink:
SH a perzska macka:)
 
Príspevky: 140
Registrovaný: 10. Apr 2006, 19:32

kedy psa

Poslaťod matav » 21. Okt 2006, 19:41

...tomu psovi je to jedno ale asi my ludia vidime jar,leto na kupu vhodnejsie-asi mame viac chuti sa prechadzat a venovat sa psovi ked je teplucko,aj deti maju prazdniny,dospeli dovolenky....a tak nejako je ten pes uz v zime odrastenejsi a my s nim uz otukanejsi :D ... :roll: :?:
Obrázok užívateľa
matav
 
Príspevky: 41
Registrovaný: 18. Mar 2006, 0:14
Bydlisko: TT

Poslaťod Tara » 22. Okt 2006, 12:40

ja som si moju sucku NO brala v decembri 2005 a vsetko bolo v pohode, pocula som ze jesenne a zimne vrhy su odolnejsie voci chorobam ako tie letne a jarne . Prajem stastnu ruku pri vybere psika. :wink: :wink: :wink:
Tara
 
Príspevky: 93
Registrovaný: 16. Feb 2006, 20:29
Bydlisko: Ilava

Poslaťod rybicka » 23. Okt 2006, 7:27

Ja som psa tiež brala v oktobri minulého roku a nebol problém, do 3 týždňov sa naučil pýtať sa von a vonku sa mu páčilo, lietal a skákal do napadaného lístia a keď prvý krát videl sneh, bol ako utrhnutý z reťaza, stále skákal do snehu a bol uplne nadšený
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod lenik » 29. Okt 2006, 0:53

ludkovia, velmi pekne vam dakujem za povzbudenie. trocha som sa hrabala aj v inych spravach a ste tu naozaj fajn poradcovia. :lol: :P tak tu budem aj ja pravidelne. do skoreho citania :wink:
lenik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 20. Okt 2006, 23:18


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

cron