steniatko yorka

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

steniatko yorka

Poslaťod malachit » 9. Okt 2006, 13:22

Dobry den,

aj ked je v tomto fore mnoho prispevkov na temu yorkshirsky terier, nenasla som nijaky, (ak je, prepacte mi nepozornost), o tom kde by sa dal kupit takyto maly nezbednik.. samozrejme ak neratam bohaty vypis chovatelskych stanic..
vlastne, aby som to povedala presnejsie...nie vsetci chcu psika, ktory musi byt vystavny, musi mat chip, rodokmen a vsetky tieto zalezitosti..
my napriklad tuzime sice po malom "havkacovi", no vobec by nam neprekazalo, ze ma napriklad predhryz a podobne - pre toho, kto psika nechce na chov, ci vystavu...nepodstatne chybicky krasy.
mozno sa aj v chovatelskej stanici najdu taketo steniatka..
nemyslim, ze som jedina, ktoru by zaujimali vase napady, rady a postrehy kde si takehoto psika zaobstarat.
takze...za seba a aj za vsetkych, co nenapisali, dakujem.
malachit
 

Poslaťod . » 9. Okt 2006, 14:23

co si tym chcela povedat?
chces teda niaky kontakt alebo co??
.
 

Poslaťod offca » 10. Okt 2006, 10:08

keby šlo v "papieroch" len o chybičky krasy, zrejme by sme sa tak aj viaceri rozhodovali..
Horšie je, že viac ako o krasu ide o zdravi, o to viac pri plemenach akymi su yorky. A dalšia vec - ak by sa malo jednať o cenu, pri yorkoch sa pomaly vyrovnaju.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Hosť » 10. Okt 2006, 16:03

zase tu niekto chce postihnuteho yokkshira??????????
Hosť
 


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia

cron