Asanácia alebo trápenie ?

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Kedy uprednostnis asanaciu ?

Nikdy, pokym nezomrie sam/a/.
0
Nehlasovalo
Az ked budem mat istotu, ze sa ozaj trapi.
12
86%
Vzdy ked je to potrebne - ihned bez dlheho rozmyslania.
2
14%
Az na radu okolia.
0
Nehlasovalo
 
Celkom hlasov : 14

Asanácia alebo trápenie ?

Poslaťod ankous » 12. Okt 2005, 21:37

:? Co si myslite o asanacii ako takej a asanacii ako vykupenie ? :? Plati to pre vsetky vekove kategorie.
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 119
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod ? » 13. Okt 2005, 0:30

eutanáziu,nie? :shock:
?
 

?

Poslaťod Maja » 13. Okt 2005, 0:35

to predošlé je odo mňa :?
Maja
 

Poslaťod Mary » 13. Okt 2005, 8:32

Iba vtedy keby sa jeden z mojich psov moc trapil,inak nie
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Poslaťod zuzka » 13. Okt 2005, 13:14

Boze,jak toto ja nenavidim...musim povedat,ze s tym mam skusenosti.Nikdy by som si nemyslela o sebe,ze by som to dokazala,ale po niekolkých mesiacoch trapenia to bolo jedine správne riešenie.Ano,som za utratenie ale fakt len vtedy,ked nezaberajú lieky,pes má bolesti a trpí tým aj kvalita života psa. :cry:
zuzka
 

Poslaťod ankous » 15. Okt 2005, 22:26

Maja - no vidis, pochopila si o co mi ide. :lol:

Zuzka - mne o tom nieco hovor, ja som prezila za posledne 3 roky
3 eutanazie a dokonca ta posledna bola 13.10.2005 ked mi odisla 10 a pol rocna NO na rakovinu. Najtazsie to aj tak brali deti a ja sa ukludnujem ,ze som urobila vsetko pre jej kvalitny rodinny zivot a teraz upieram zrak na ostatnych na dvore. :cry:
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 119
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod Maja » 16. Okt 2005, 1:49

Ankous,to vieš,že hej :lol:
Tiež už mám s eutanáziou viac skúseností,celkovo tri krát sme dávali našich malých "uspať" :cry: .Je to častokrát ťažké rozhodovanie,ale som veľmi rada,že taká možnosť je a keď je jasné,že je pre zvieratko smrť vykúpením... .Je to služba pre našich verných kamarátov :?
Čo sa týka eutanázie zdravých psov,tam som proti :cry:
Maja
 

k eutanázii

Poslaťod dusan.dd » 16. Okt 2005, 9:40

už pár rokov sa zaoberám chovom psíkov a mám s tým skúsenosti,takže som za,načo vychovať nevhodné šteniatka?aby sa potulovali po uliciach,alebo trpiaci psík-nie,radšej ich uspať,ale to je len môj názor a nikomu ho nevnucujem
dusan.dd
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 8. Aug 2005, 14:13

Poslaťod ankous » 16. Okt 2005, 21:24

dusan.dd : Co znamena vyraz " nevhodne stena " :?: :!: :?: :!:
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 119
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod dusan.dd » 16. Okt 2005, 21:33

bastard alebo keď má vrodenú vadu(zlý chrup,1semeník...)
dusan.dd
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 8. Aug 2005, 14:13

Poslaťod Ashley » 18. Okt 2005, 7:04

Dušan ked podla teba je jeden semenník alebo nedokonalí chrup dôvodom na uspatie tak nemám slov. Ide ti o peniaze alebo o PSOV??????
Ashley
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Poslaťod Mary » 18. Okt 2005, 20:47

dusan.dd ja mam aj jedneho bastarda ktory je križeny so všetkym možnym a je mudrejši ako ludia ktorí by bezdvovodne zabijali zvierata.To aby si každy pes daval pozor že aby nahodou nemal jeden flak na chrbte o par milimetrov inde ako kde by si si ho predstavoval,lebo by bol hned uspaty.
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Poslaťod dusan.dd » 19. Okt 2005, 9:29

mery-neviem kde si nabrala,že psíky musia mať škvrny na určitých miestach
ashley-to nie je len o peniazoch,skús chovateľovi alebo niekde do zahraničia ponúknuť šteniatka s vadou chrupu
mojou snahou je odchovať len zdravé a kvalitné šteniatka
dusan.dd
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 8. Aug 2005, 14:13

Poslaťod Lenica » 19. Okt 2005, 13:27

Počúvaj dusan.dd - Ty sa počúvaš, čo rozprávaš? Aky kvalitný chov Ty robíš? Veď ja mám pocit, že Ty iba množíš psíkov bez PP. A množíš to, čo je momentálne "in" čiže labradorov a kavalierov. Že sa vôbec nehanbíš tu rozprávať o "kvalitnom chove". Na akých jedincoch Ty chováš? Akú šajnu Ty máš o tom, že ktorý rodič prenáša na svojich potomkov napr. kryptochizmus, DBK a podobne? A stavím sa, že znova na tých istých jedincoch odchováš ďalší vrh. Dávaš robiť tým labríkom RTG klbov, vyšetrenie na PRA a kavalierom vyšetrenie na srdce ?????

To už nepatrí Tebe dusan.dd : Inak, behom 1,5 roka mne zahynuli (musela som ich dat uspat) dvaja psici na rakovinu. :( :( :(
Obrázok užívateľa
Lenica
 
Príspevky: 59
Registrovaný: 8. Sep 2005, 8:50

Poslaťod dusan.dd » 19. Okt 2005, 13:48

lenica-keď si to niekto vyžiada,žiaden problém,a labradory už nie sú "in",to máš asi z toho čo som inzeroval,ponúkam aj psíky ktoré ja nechovám,a o tom množení nepíš keď nevieš ako to robím,ale neberiem ti tvoj názor kľudne si mysli čo chceš
dusan.dd
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 8. Aug 2005, 14:13

Ďalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia

cron