Veľmi by som chcela yorkshirského teriéra......

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Veľmi by som chcela yorkshirského teriéra......

Poslaťod Lesia141 » 20. Aug 2006, 21:26

velmi by som chcela takého psíka, ale rodičia mi ho nechcú dovoliť. Ale veľmi rada by som o nich vedela, čo najviac. Prosím povedzte mi o nich, čo najviac. Dakujem vám veľmi pekne :wink:
Lesia141
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 20. Aug 2006, 19:49

Poslaťod Hosť » 23. Aug 2006, 9:56

Milá Lesia, pozri si stránky: www.yorkshire.sk, www.yorkie.sk, www.yorkshireterrier.sk, www.yorkshire-terrier.sk, www.terriers.sk, www.gudyork.sk, www.viadeiforiimperiali.sk ...
Nájdeš tam o yorkoch všetko potrebné. S osobnými skúsenosťami sa to však nedá porovnať. Starostlivosť o yorka je veľmi náročná, toto plemeno si vyžaduje neustálu pozornosť človeka. Aspoň ten môj je taký. Na jednej strane je vysoko temperamentný a inteligentný, na druhej strane je veľmi citlivý a naviazaný na človeka, niekedy aj urážlivý. Ak ho budeš mať, zistíš aké je to milé a verné plemeno.
Veľa štastia aby ti ho rodičia dovolili.
Hosť
 

Poslaťod matazpe » 25. Sep 2006, 10:49

:D moji rodicia sa so mnou nebavili 2-3 tyzdne ked som doniesla yorka. Mame som vysvetlila, ze york vobec neplzne a nebude velka. Najprv mi nechcela verit ale jak fibi rastla a nic netrhala ani nestekala bola taka zlatunka tak si ziskala aj moju mamu a poviem ti strasne neznasa psikov. Fibi ma uz 11 mesiacov a vazi 1.65kg a moja mama? Este ju chodi aj vencit :wink: take su kamosky. Prajem ti vela stastia hadam sa ti to podari ako mne.
Obrázok užívateľa
matazpe
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 24. Sep 2006, 12:30


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

cron