Kde to hnije?

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Kde to hnije?

Poslaťod clody » 11. Jún 2006, 20:44

davam do povedomia vsetkym chovatelom,precitajte si zaujimavosti na :
www.schnauzer.cz kde to hnije, velmi zaujimave citanie.
clody
 

Poslaťod Hosť » 12. Jún 2006, 17:33

Suuusuper!
Hosť
 

Poslaťod Andrea » 13. Jún 2006, 14:10

to fakt je to až také hnusné???? drsné.
Andrea
Andrea
 
Príspevky: 121
Registrovaný: 14. Feb 2006, 15:04
Bydlisko: Stredné Slovensko

kde to hnije?

Poslaťod clody » 14. Jún 2006, 17:43

to je fakt pravda,je to hnusne,preto vacsina Ceskych vystavovatelov chodi na Slov.vystavy,lebo sa nato uz nemozu tam pozerat.
clody
 

Poslaťod offca » 15. Jún 2006, 9:27

Hm...u nas je to podobne, akurat do toho nikto nešpára.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Andrea » 15. Jún 2006, 10:05

Presne na to som myslela. Vôbec sa mi nezdá že by to bolo u nás lepšie.
Andrea
Andrea
 
Príspevky: 121
Registrovaný: 14. Feb 2006, 15:04
Bydlisko: Stredné Slovensko

Kde to hnije?

Poslaťod clody » 16. Jún 2006, 19:16

hej,ja som este nepocula o takom Slov.rozhodcovi,ktory chova 11 plemien v kralikarni a o takom ktory predava steniatka na benzinke.A na vystavy nechodim prvy rok.Mozno nevyhravame vzdy,ale ani nas neposudzuju stale ti 2-3 rozhodcovia,ako je tomu v ČR.Takze si myslim ze v tomto je Slovensko uspesnejsie,ze ma vzdy zaujimavych rozhodcov.
clody
 

Kde to hnije?

Poslaťod clody » 18. Jún 2006, 20:22

za tym Hej mal byt otaznik,ja som sa pytala,nie utvrdzovala,ze to u nas nemoze byt taketo hnusne.Alebo mam pravdu,ze to u nas az takto nehnije?Aspon v niecom sme lepsi ako nasi susedia.?som rada.
clody
 

Poslaťod Hosť » 18. Jún 2006, 21:32

to clody

Rozhodcovia posudzuji podla toho, ktorych organizator vystavy pozve / na co financne ma/. Nam sa este nestalo, ze by nas v CR posudzovali opakovane tie iste osoby. A ten humus je aj v SR, nechcem nikomu brat iluzie, ale je to tak, len sme potichu. Preco musime byt organizovany v kluboch, vo Francuzku nemusia a pritom bez problemov maju registraciu s PP.! :shock:
Hosť
 


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron