Prosim o radu

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Prosim o radu

Poslaťod jakubb » 31. Máj 2006, 11:53

Vie mi niekto poradit ?
Moja 7 tyzdnova fenka Bernskeho s. p. krizena s Labradorom zie vsetky svoje hovienka co s tim mam robit ?
jakubb
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 25. Máj 2006, 20:54

Poslaťod Michaela » 13. Jún 2006, 10:49

steniatka radi jedia vsetko co vidia, ale aj ja mam fenku krizenca dalmatinca a kopova a rada jedla vykaly a uz som ju to odnaucila. skus jej zabranit dostat sa k tymto miestam. niektore psy prestanu jest vykaly ked dospeju, mojho bratranca fenka NO jedla, ale potom prestala. Je jedna kniha zlozvyky psov - tam je to vysvetlene.
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod SH a perzska macka:) » 13. Jún 2006, 11:36

Tuto temu si tu uz raz nacal.)
A tym mas aj odpovede... CO si zabudol???
Alebo si uz vsetko skusil??
Aj moja to robila, ale tiez som jej tomu zabranovala a aj prestala....
Niekedy je to zlozvyk a niekedy to moze zalezat aj napr. od krmiva, ako uz bolo pisane...
SH a perzska macka:)
 
Príspevky: 140
Registrovaný: 10. Apr 2006, 19:32

Poslaťod michelle » 2. Sep 2006, 23:15

ja osobne som pocula, ze steniatka, ktore papaju vlastne vykali to robia z dovodu a to toho, ze maju nedostatok urcitiych vitaminov, ktore im chybaju pre spravny vyvoj a imunitu, skus zistit mozno od vetosa, ake vitaminy sa tak nachadzaju v tych vykaloch, robil to aj moj pes u babky, ale uz nerobi ...nic som preto nerobila ako ho od toho odhanala, ale on si tym vlastne doplnoval potrebny vitamin, zda sa mi, ze to je vitamin C alebo E, no nie som si ista....
Obrázok užívateľa
michelle
 
Príspevky: 76
Registrovaný: 1. Jan 2006, 23:45
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Hosť » 3. Sep 2006, 14:42

to mas tak ako ked ti kon zacne surovo vykusovat hlinu,zem alebo jest bahno.... proste ako uz napisali chyba vitamin
Hosť
 

Poslaťod Rhody » 3. Sep 2006, 18:22

No moja fenka ich jedla aj ked uz bola dospela....strasne dlho som sa ju to snazil odnaucit....vedela ze je to zle, pretoze ked videla, ze ju vidim, hned dala chvost medzi nohy a isla prec odtial, ale tak nakoniec sa to nejako podarilo a som rad.....ale teraz kedze bude mat stenata, tak znova zacne jest, po svojich mladych :)
Čím viac poznávam ľudí, tým mám radšej psov !
Obrázok užívateľa
Rhody
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 2. Sep 2006, 18:04
Bydlisko: Košice

info

Poslaťod JOhnyB » 4. Sep 2006, 10:34

JOhnyB
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 12. Júl 2006, 10:42


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 19 hostia

cron