Krutá realita dnešného Slovenska

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod Jana K » 4. Máj 2007, 15:32

Ivka, dedo nech si nabuduce da na retaz decko, pokial sa nenauci, ako sa ma spravat pri cudzom psovi..a on ma tu drzost este pindat do teba a do psa.. :roll: nedivim sa vobec tvojmu znechuteniu, mna to nas**** tiez a to som sa toho nezucastnila... :evil:

Dexty, ano, s hovadom medzi ludi..ja som si - odkedy chodim vencit mojho weimara - myslela, ze ludom vadime asi preto, ze maly je vacsieho vzrastu uz teraz za stenacieho veku, ale zistujem, ze problemom niektorych ludi su asi vsetci psi a vzdy si najdu nieco, aby do teba pindali..ja som momentalne v stadiu, ze sa na mna niekto len zle pozrie a uz mi staci..ale ja si zvyknem..maybe..

Nils, v tomto pripade ti tvojich 105 kíl s nadpriemernou silou dost zavidim...chcem vidiet babu ako ja, ako by si poradila s takymi dvoma hovadami..asi by sme z toho nevysli tak vitazoslavne ako ty.. :wink:
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod Anka7 » 24. Máj 2007, 10:33

Prípad Luckyho bol včera uzavretý s tým, že páchateľ sa našiel ale samozrejme nespáchal trestný čin, pretože o tom, že je psík o auto priviazaný...
Bolo to na jojke
Nič nie je smutnejšie, ako pohľad na strateného alebo vyhodeného psa uprostred ulice.
www.psiadusa.sk
Anka7
 
Príspevky: 91
Registrovaný: 15. Mar 2006, 20:35

Poslaťod Jana K » 24. Máj 2007, 11:33

no comment...radsej... :roll:
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod Nils » 24. Máj 2007, 12:13

... ach jaj...to sa dalo čakať... :evil:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Anka7 » 24. Máj 2007, 15:05

Prosím pozrite si nasledujúcu diskusiu:

http://www.psiadusa.ic.cz/forum/viewtop ... 0&start=15
Nič nie je smutnejšie, ako pohľad na strateného alebo vyhodeného psa uprostred ulice.
www.psiadusa.sk
Anka7
 
Príspevky: 91
Registrovaný: 15. Mar 2006, 20:35

Poslaťod michelle » 24. Máj 2007, 17:29

k Nilsovmu xxxxxxx ožranovi:
Takým xxxxxxx by mali totálne zadrhnúť starostlivosť o nejaké zviera, pri každej kúpe zvieraťa by sa mali asi robiť testy, psychologické a také čo sa týka zvieraťa, že či je vôbec schopný starať sa oň..bo toto je už hotová gluposť ľudí...!! jedna chce psa dať utratiť aj keď je zdravý, ďalší sa psa alebo iného zvieraťa len tak zbavia, vyhodia na ulici...alebo odnesú do útulku, veď čo..psa si zaobstarali (alebo iné zviera) a teraz, keď sa ho "nabažili" ho môžu "vrátiť" strašne svinskééé..je to...ľudia sú najväčšie špiny Zeme! (česť všetkým výnimkam, lebo takých výnimiek by sa malo rodiť čo NAJVIAC!)

Jana K:
to si povedala dobre, presne tak...dedko by si mal radšej decko schytiť na reťaz...ako už by sa s tým mali ľudia odkomplexovať, že za všetko môžu psíčkari..za každú blbosť, pri zrážke so psom, môže psíčkar...(ako pri tom dedkovi, vraj!) pri zašpinenom prostredí môže psíčkar (ale nemôže, pretože zato môže prosím pekne vláda, ktorá nezaobstarala koše, je na to aj zákon, kde je to uvedené!), atď..no..
Obrázok užívateľa
michelle
 
Príspevky: 76
Registrovaný: 1. Jan 2006, 23:45
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Michaela » 24. Máj 2007, 20:44

jasne typicky cigani vsetko im prejde nemam slov! jasne to je riadna kravina nevsimnut si ze maju psa uviazaneho a pritom sa na tom dobre zabavali!
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Ivka » 25. Máj 2007, 8:19

Anka7 píše:Prosím pozrite si nasledujúcu diskusiu:

http://www.psiadusa.ic.cz/forum/viewtop ... 0&start=15


porušenie zákona a trestný čin nie je to isté....... porušenie ustanovení zákona o ochrane zvierat nie je trestným činom. skutkové podstaty trestných činov sú zakotvené v trestnom zákone, takže tiež by som odporúčala konzultovať s právnikom...
ale inak pekný úmysel...ten list jojke 8)
Ivka
 
Príspevky: 139
Registrovaný: 22. Mar 2007, 12:14
Bydlisko: BA

Poslaťod matias » 27. Jún 2007, 16:24

No smutne bodaj by sa to uz nezopakovalo... :cry:
matias
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 4. Máj 2007, 22:40

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia