Staford či pitbul

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod :-( :-) » 21. Mar 2006, 18:29

Zlatucke... :)
nezabudni mu dat kupirovat usi :evil:
:-( :-)
 

Poslaťod basa » 21. Mar 2006, 18:45

Velmi pekne a zlate šteniatko :D
basa
 
Príspevky: 106
Registrovaný: 16. Feb 2006, 11:32
Bydlisko: trnava

Poslaťod Baluma » 21. Mar 2006, 20:18

Offca: juj, krasne steniatko . .. :P gratulujem...[/img]
Obrázok užívateľa
Baluma
 
Príspevky: 29
Registrovaný: 23. Jan 2006, 20:25
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Hosť » 21. Mar 2006, 22:05

naozaj fesacik - napis z akej CHS
Hosť
 

Poslaťod offca » 22. Mar 2006, 8:32

Smajloš, keby sa to robilo konkretne tomuto plemenu, bola by som v prvych radoch na kupiraciu. Ale toto je staffbull.
A v sobotu ho mááme doma!!! :P Sa tešim ako male dítě.

Anonym, pozri stránku, tam to nájdeš.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Hosť » 22. Mar 2006, 12:22

No, takze si si uchmatla toho jedineho z vrhu. Ale aspon si nemusela preberat. A okrem toho pisali ze aj tak vie najkrajsie - najlepsie vrtiet chvostom.
Hosť
 

Poslaťod offca » 22. Mar 2006, 12:26

Hm...ani nie uchmatla. My sme ho mali rezervovaneho ešte pol roka pred krytím a že sa narodil len jeden psík, ulahčilo to robotu. No vo všeobecnosti je lepšie, keď je tam nejaká tá možnosť preberania. Tak uvidíme, nakoľko sa nám vyplatí táto "vymoženosť" :)

A potom sa budem už len snažiť o to, aby sa to vrtenie chvostikom páčilo aj nášmu veľkému bielemu :lol:

Ty máš čo za psy?
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Hosť » 22. Mar 2006, 12:37

Ja mam fenu APBT 4r. + sa staram o kamosovu tiez fenu APBT 6,5r.
Vies si predstavit to halo - ani na sekundu ich nesmiem pustit z dohladu.
Hosť
 

Poslaťod offca » 22. Mar 2006, 13:41

Eeňo ňúňo, ti rýchlo ubiehaju dni...spoň :wink:
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Hosť » 22. Mar 2006, 17:31

offca nieco som pre teba nasiel

http://www.ghostlyease.co.uk/Staffords%20of%20old.htm

Lloyd´s "Pilot", " Lloyds " Paddy", Lloyds "Rafferty" a dalsie psi priviezol Charlie Lloyd do USA. Mnoho dnesnych APBT ma vsebe krv linii ako Corvino, Tudor z Anglicka a Colby z Irska.
Hosť
 

Poslaťod Mary » 22. Mar 2006, 22:25

offca to je zlaty staffbulik...takeho som jedneho poznala :lol:
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Poslaťod offca » 23. Mar 2006, 8:42

Mary, ďakujem, oni sa pomalinky rozrastaju aj na Slovensku...a ak raz nastane doba, ked ich bude tolko, čo v Britániii......hm :roll:

Anonym, dakujem ti velmi pekne, si zlatý, tú stránku som ešte necidela (ale je pravda, že som ich teda vela neponavštevovala, skôr priatel).
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Hosť » 23. Mar 2006, 12:05

offca píše:Mary, ďakujem, oni sa pomalinky rozrastaju aj na Slovensku...a ak raz nastane doba, ked ich bude tolko, čo v Britániii......hm :roll:


A ja zasa dufam a zelam si aby ich bolo tak akurat a iba v tych spravnych rukach. SBT, AST, APBT su nepochopene plemena a v nespravnych rukach nerobia naj. reklamu.
offca este nieco - existuje nieco ako STAFF BULL SHOW v CZ. Vycvikove centrum Rychety - PRAHA UHRINEVES. Sutaze ako na pit bull show. Ak sa pojdes pozriet o zabavu mas postarane.
Hosť
 

Poslaťod offca » 23. Mar 2006, 12:21

Anonymous píše:A ja zasa dufam a zelam si aby ich bolo tak akurat a iba v tych spravnych rukach. SBT, AST, APBT su nepochopene plemena a v nespravnych rukach nerobia naj. reklamu.

Táák tak tak tak :) Myslím, že o tomto sa na takýcht typoch fór rozprávať a polemizovať nemusíme.
Anonymous píše: existuje nieco ako STAFF BULL SHOW v CZ. Vycvikove centrum Rychety - PRAHA UHRINEVES. Sutaze ako na pit bull show. Ak sa pojdes pozriet o zabavu mas postarane.

Hm...keby ja častejšie chodila do CZ, možno. Ale aj keby sa črtalo, myslím, že by sa mi nechcelo blúdiť stovežatou, aby som sa v jedno dopoludnie pobavila i ked verim, že by to stalo za to.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Hosť » 23. Mar 2006, 12:28

[/quote]
Hm...keby ja častejšie chodila do CZ, možno. Ale aj keby sa črtalo, myslím, že by sa mi nechcelo blúdiť stovežatou, aby som sa v jedno dopoludnie pobavila i ked verim, že by to stalo za to.[/quote]

Je to dvojdnova akcia 1x za rok. Zvladnutelne!?
Hosť
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron