Krutá realita dnešného Slovenska

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod Lenka Mikšová » 3. Máj 2007, 18:32

Ahoj Michaela,psíci potrebujú našu pomoc všade,tak asi je to jedno. Už sme raz mali psíka z útulku a bol to ten najlepší a najvernejší priateľ,ktorý už chudáčik nie je medzi nami...
Janka,hovorila som,že podobný vkus.... ďakujeme za pochvalu a veľký obdiv aj tvojmu psíkovi,lebo je nádherný.
Hlavný rozdiel medzi psíkom z útulku,alebo týraného medzi našimi "domácimi" je ten,že tí naši sú rozmaznaný ako deti.... A psík z útulku je vďačný aj za pohladkanie.
Obrázok užívateľa
Lenka Mikšová
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 23. Dec 2006, 19:14

Poslaťod Michaela » 3. Máj 2007, 21:13

nie su vsetci taky :wink: :roll: hlavne fenky ked su pustene - niektore ked pride clovek su neviem ake mile len aby ich pohladkali a ked su pustene ani za nami nechcu prist nedajboze pohladkat
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Michaela » 3. Máj 2007, 21:14

alebo len vyskocia a zdrhnu
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Jana K » 3. Máj 2007, 21:14

no baby "pekne"...fakt som sa vzila do vasej koze a nic moc...nechapem, ako moze taky psisko behat len tak.. Mozno by nebolo "odveci" spravit z tej oblasti polovny revir a poslat tam nejakeho polovnika... :P to bol len blby vtip na jednu tu rozoberanu temu..teraz vazne: Neviem, ale myslim si, ze je len otazka casu, kym sa nieco stane..to sa fakt neda dostat k tomu majitelovi? :idea:

a Ivka..to s tym kocikom a dedom...tak to uz co je za haluz.. :roll: :?: :!:
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod Jana K » 3. Máj 2007, 21:24

tak Miska to je asi tymi skusenostami s predoslymi majitelmi alebo len nie su na to naucene..chudatka, sa im nedivim.
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod Michaela » 4. Máj 2007, 7:24

ja si myslim ze to je tym ze sa radsej spolu hraju :lol: ako byt s nami
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod evulkak » 4. Máj 2007, 9:01

Jani

k tomu majitelovi sa dostat da... sedi tam v takom dome oproti brane... ale keby sme tam sli tak ho asi zabijeme. Co sa tyka toho polovneho reviru... tak ono to svojim sposobom polovny revir je.. akurat ze to bude asi okraj.. ale ved aj gulky vedia zabludit.
Obrázok užívateľa
evulkak
 
Príspevky: 227
Registrovaný: 27. Feb 2007, 16:26
Bydlisko: BA

Poslaťod Ivka » 4. Máj 2007, 9:12

ludia su ..... boli sme na prechadzke v okoli kde byvame (kde je naozaj vela psickarov) oproti isiel dedko s vnucikom a este tlacil kocik v ktorom zrejme tiez bolo dieta. samozrejme dieta zbadalo psa a okamzite sa k nemu rozbehlo. dedko sa pohol za nim, nas pes o krok dopredu, dieta uz skoro pri nom, psa som uz tahala spat a dedko zvrtol kocik a zamieril to rovno na berryho, ledva som ho stihla odtiahnut. ja som nestihla ani pipnut od prekvapenia. frajer sa ho celkom na rovinu spytal ci je k****, nasledovala mila slovna potycka, ze nech ideme s tymi psami niekam, nemame ohrozovat ludi atd :shock:
nejdem to radsej dalej komentovat, lebo som z toho stale znechutena :(
Ivka
 
Príspevky: 139
Registrovaný: 22. Mar 2007, 12:14
Bydlisko: BA

Poslaťod evulkak » 4. Máj 2007, 9:33

:shock:
Obrázok užívateľa
evulkak
 
Príspevky: 227
Registrovaný: 27. Feb 2007, 16:26
Bydlisko: BA

Poslaťod dexter13 » 4. Máj 2007, 11:27

:D to je uuuplne normalne, jednym a vystiznym slovom - SLOVENSKO

ja to mam bezne kazdy den

- co s tym hovadom chodim medzi ludi....
- kde ma kosik....
- vsetci psickari ste blby tupci...
- to je vrchol drzosti, ze je pes v meste....
atd. atd. atd.

Ked idu okolo nemci, pekne sa usmeju, prihovoria psom a idu dalej...
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 408
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod evulkak » 4. Máj 2007, 11:51

dexo

alebo ti nejaky psickar vynada ze nemas psa priputaneho a kvoli tomu sa jej dvaja primontovani psy rozbehly kazdy inym smerom..haha a ked nebodaj tvoj pes stekne a ty mu povies ticho, co to ma byt..tak ti este povie ze co ho za to chvalis :lol:
lebo moj pes vyzera vylozene ako trhac :lol:
Obrázok užívateľa
evulkak
 
Príspevky: 227
Registrovaný: 27. Feb 2007, 16:26
Bydlisko: BA

Poslaťod sylva » 4. Máj 2007, 12:23

Sylva

vidis to je divne.... akej farby mas psov? Napadlo ma ci mu vyslovene nesedi nejaka farba.

Možno, ja mám veľkých červených a vravím, ani sa nepohol.
sylva
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 22. Feb 2006, 12:30
Bydlisko: BA

Poslaťod Nils » 4. Máj 2007, 12:40

...no dobre, pridám aj ja jeden z mnohých. Vykračujem si tak podvečer na žírne lúčiny kdesi pri Hrone, pes na vodidle a sťahováku s košom, rukáv a stopovák prevesený cez plece. Keď tu (ešte v obývanej zóne sa na mňa vyrútia dva dospelé psy - nem. doga a nem. ovčiak. Pravdaže len tak, ako ich Pánboh stvoril. Doga drapla môjho(NO) fešáka za krk, nemec sa mu zahryzol do stehna zadnej nohy a ožratý majiteľ psov sa mi z 10 metrov chechtal. Môjmu tigrovi od nervov bolo vidieť len bielka, dusil sa, no predsa len s košom domlátil dogu do krvi, ja som pridal kopanec špicou vibramy na rebrá a dva metre som ju "posunul", nemec pocítil nebezpečenstvo -pustil a zdrhol. Chlap po mojom zásahu zobral do ruky sekeru a vyrútil sa na mňa... :twisted: ...koniec príbehu nedopoviem, len toľko, že môj pes i ja sme z toho vyšli bez úhony na zdraví... :twisted:



Slovenskóóóó´, ale nielen Slovensko - skrátka, treba vždy čakať, že stretnete agres. blbca alebo agresívneho blbca so psom(psami)... :twisted:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Ivka » 4. Máj 2007, 13:29

a potom, ze nemaj zbran :twisted:
Ivka
 
Príspevky: 139
Registrovaný: 22. Mar 2007, 12:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Nils » 4. Máj 2007, 13:52

Ivka píše:a potom, ze nemaj zbran :twisted:


Určite nenosím zbraň so sebou pri výcviku, či venčení psa. Som však trénovaný športovec s cca(podľa prípravy) 105 kg a nadpriemernou silou. To podstatné je však, že sa hneď tak nezľaknem a nepanikárim... :wink:

...aj keď sú situácie, kde ani sila,či hmotnosť či odvaha a skúsenosti nezaberú.........ale, to by som musel sedieť niekde doma a čakať na smrť... :?

:arrow: ...ako vravím, s blbcom treba vždy počítať...
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia