Velkost

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod rybicka » 11. Okt 2006, 6:51

Chudáci psy, ktorí chodia na výstavy a čo potom chudáci psy, ktorí musia zomrieť preto, lebo plnili rozkaz pána a niekoho usmrtili :?: :!: :x
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod Hosť » 12. Okt 2006, 18:02

to niesu chudaci, chudak si iba ty tvoje psiska a vsetci xxxxxxx na tomto fore.
Hosť
 

Poslaťod anitram » 12. Okt 2006, 19:26

rybicka, ze sa vobec zapodievas s takym clovekom

anonym ked ti vadime, uz raz som ti navrhovala, aby si vypadol, nemal by si stracat svoj drahocenny cas s takymi xxxxxxx ako sme my, lebo ty si nieco lepsie a dokonalejsie a tvoje psy perfektne vrazedne stroje, len dufam, ze ta v zivote nestretnem na prechadzke, ale o tom pochybujem, lebo urcite su ti chudaci bud priviazani cele dni na retazi, alebo zatvoreni v ohrade o rozmeroch 1 x 1 m
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

velkost

Poslaťod gabi » 13. Okt 2006, 14:02

Ja mam doma 9 mesaneho yorka s PP a vazi 2,1 kg. Je dost presibany, totizto granulky velmi nechce papat, ale rozne mlsotky to je jeho. Najradsej ma masko v konzerve, ale velmi sa potesi ked mu granulky zalejem stavou z kuracej polievky a do toho prihodim aj kuracie masko.
V lete nam napr. velmi malo papal. Odkedy je vsak chladnejsie tak sa rozjedol, takze som velmi rada.
Aj ja vidam casto na ulici vacsich yorkov ako je ich predpisana velkost. Nie je spravne steniatka prekrmovat mliecnymi vyrobkami, ale dost vela zavisi aj od toho aky boli rodicia alebo predkovia.
gabi
 

Poslaťod skype » 15. Okt 2006, 11:29

nestaraj sa do mna a predstav si moj pes chodi na prechadzky a vie isto ze ma lepsi zivot ako ten tvoj bastart urcite mu kazdy tyzden neprinasas radost aby fikal nejaku fenu hmm
skype
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 21. Aug 2006, 11:47

anonymny

Poslaťod skype » 15. Okt 2006, 11:30

nestaraj sa do mna a predstav si moj pes chodi na prechadzky a vie isto ze ma lepsi zivot ako ten tvoj bastart urcite mu kazdy tyzden neprinasas radost aby fikal nejaku fenu hmm
skype
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 21. Aug 2006, 11:47

Poslaťod silky » 17. Okt 2006, 12:50

neviem, co sa tu hadate, uvedomte si, ze york je nieco ako bonsaj vyslachtene a zmensene, cialevedome vyzdvihovanie genetickej vady - mala velkost a tak dalej. Preto ked ho prekrmujete prerastie standardnu vysku, ale to je normalne, ako ked bonsaj date do vacsieho crepnika, preto nemusite hned odsudit chovatela. Kazdy pes ma svoje pre a proti a nemusite kvoli tomu na seba utocit. Kazdemu sa paci nieco ine, preto mame tolko plemien psov, aby si kadzy mohol vybrat...
Obrázok užívateľa
silky
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 2. Feb 2006, 18:14
Bydlisko: Fučíkova 414, Sládkovičovo

Poslaťod ano » 18. Okt 2006, 11:03

to som ja vas oblubeny ANONYM.
ano
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 18. Okt 2006, 10:57

Vitaj, náš obľúbený anonym!

Poslaťod Administrator » 18. Okt 2006, 16:10

OK, tak teda, teraz, keď už vlastne nie si tak celkom anonym, dúfam, že už budeš "sekať dobrotu". :!: :idea:
Obrázok užívateľa
Administrator
 
Príspevky: 180
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod ano » 19. Okt 2006, 17:50

a ake zlatko za to ze niesom anonym ale len ano hm... tak to si riadne najivny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ano
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 18. Okt 2006, 10:57

Poslaťod Administrator » 19. Okt 2006, 19:07

:lol: čakal som podobnú reakciu. Ok, veď uvidíme.
Obrázok užívateľa
Administrator
 
Príspevky: 180
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

cron