Kto mi vie poradiť s bíglom? :)

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod rybicka » 9. Mar 2006, 8:17

Jaro, keby som nebývala tak ďaleko od BA, tak by som sa u teba aj objednala. Mohol by si mi poradiť, ako mám ja sama psa niečomu takému naučiť? Že by som ťa mala ako odborného poradcu? :wink:
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod Jaro » 9. Mar 2006, 18:32

rybicka - za prve musis byt tvrdohlavejsia a vynaliezavejsia ako tvoj pes . to je zaklad . bigli a sice aj ostatne durice su riadny vychcalkovia . za dva roky posledne som cvicil 7 biglov . bohuzial pri troch to majitelia vzdali a povedali ze nejako to pretrpia . tzn. dozivotne voditko ziaden pohyb na volno . durice su strasne rychlo dospievajuce plemena takze uz od troch mesiacov ich treba zamestnavat a ucit privolanie . ostne cviky idu uplne bokom su nepodstatne . ak si psa neprivolas moze vediet aj 5 reci nie je ti to nic platne . u bigla treba vyuzit jeho pazravost spojenu s privolanim .
co sa tyka likvidovania veci : vynaliezavost je tvoja jedina sanca : treba mu podhodit to co pre teba nema cenu ale nie priamo podhodit ale dat tak aby to objavil . totiz bigel smejdi po byte ak nie je dostatocne unaveny . pouzi stare topanky , casopisy , handry a pod. ale nie obsypat ho vecami to ho nebavi . :wink:
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron