posledna rozlucka

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

co robite s telom uhynuteho stvornoheho priatela

kafileria
1
6%
les
3
17%
vlastna zahrada
12
67%
kremacia
2
11%
 
Celkom hlasov : 18

Poslaťod lucik » 29. Nov 2007, 7:42

ja mam mojho maleho civka pochovaneho v zahrade a nad smrtou labrosky este ani neuvazujem..
civka som navstevovala par mesiacov, prve dva som mu denne nosila piskotku na hrobcek (mizli), aj sviecku som mu zapalila na narodky.. teraz budu dva roky, tak tiez dostane sviecku s piskotkou ;)
Obrázok užívateľa
lucik
 
Príspevky: 172
Registrovaný: 22. Mar 2006, 15:29
Bydlisko: Piestany

Poslaťod emor » 29. Nov 2007, 9:37

sonča píše:
DKo píše:Keď si na to pomyslím, ešte teraz mi sťahuje žalúdok. Ale minule v telke bolo, že niekde pri Martine či kde, sa zakladá psí cintorín. Myslím, že sa to veľmi ujme, je to dobrá nápad.


squelyyyyy... a najlepsie je na vstupnej brane vyvesit the STAR SPANGLED BANNER a z amplioniku vyhravat rovnomennu pesnicku-hymnicku.

:roll: :lol: :wink: magorizmus najhrubsieho zrna. pervitinizmus. dosledok karikaturizovania hodnot dnesnej doby.
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod emor » 29. Nov 2007, 9:44

8) vsetko co sa rodi- umiera. nechapes.? pochopis. ale hrobceky a dristoviny - niet kam inam vylievat citovy potencial.?

jasne je ze isty sentiment sa neda odblokovat ale malo by to byt take male sukromne a intimne. nie transparente a zovialne-trapne. zahrabem si psa pod dub ktory tu stal 300rokov a dalsich 300 este postoji.. a vymalovane. a najlepsie v nejakej chranenej oblasti :wink: alebo na pozemku co sa nexysta majitel predat... :roll:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod raky » 29. Nov 2007, 10:00

Náš Blesk má kľudné miestečko vzadu na záhrade, dokonca aj krížik a loptičku ak by si v noci vybehol a chcel zahrať, syn to veľmi tažko znášal a na jer pri kosení, to zas trocha upravíme. A podobnú starosť by som nechcel mať aj 15rokov...
Obrázok užívateľa
raky
 
Príspevky: 246
Registrovaný: 9. Nov 2007, 1:52

Poslaťod oreganka » 29. Nov 2007, 10:07

emor k tym citovym vylevom: coraz viac ludi si berie domov psa je fakt, a co je na zamyslenie - je, ze si ho coraz castejsie zaobstaravaju prevazne ako substituciu zaplnenia citoveho prazdna. O niecom to vypoveda - je to o dobe, ktora sa zije. Sa potom nedivme okazalosti psich cintorinov, ktore uz kdesi funguju.

Ak by u nas psi cintorin bol, urcite by tam ulozili svoje zviera aj ludia, ktori ho neopatria mramorom, fotkami a zaplavou vzdy cerstvych kvetov, ale proste vyuziju tu moznost ulozit na odpocinok zviera na legalnom - na to urcenom mieste v pripade, ze nemaju zahradu, alebo nechcu porusit zakon (les) - ci ich len predstava kopania hrobu nijak zvlast netesi. Ja osobne najskor vyuzijem kremaciu, pride mi to no povedzme´hygienicke´ a take ciste. Popol rozsypem tam, kde rad behaval. Nebude hrob, nebudu sviecky.
Len spomienky a stopa v srdci, pokym budem.
oreganka
 
Príspevky: 168
Registrovaný: 20. Jún 2007, 14:17

Poslaťod DKo » 29. Nov 2007, 10:14

oreganka píše:Len spomienky a stopa v srdci, pokym budem.
Kedy predpokladáš odchod? Čo je tvojmu psovi, keď už ho pochovávaš?
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod Nils » 29. Nov 2007, 14:14

yetti007 píše:
DKo píše:
Zolo píše:Yetti, nepochopil som, ale všetko nemusím.
Yetti si chce iba šplhnúť. Neuhádneš u koho 8)



vsak pockaj, my sa este stretneme :lol:


čo táraš! pokiaľ viem, tak teba ešte nikdy nikto nestretol. - teda taký, čo by o tom ešte mohol porozprávať... :lol: :mrgreen1:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Nils » 29. Nov 2007, 14:17

emor píše:8) vsetko co sa rodi- umiera. nechapes.? pochopis. ale hrobceky a dristoviny - niet kam inam vylievat citovy potencial.?

:


iste emor, že mohylu s obeliskami stavať netreba - napriek tomu verím, že pod tvojim drsným obalom sa skrýva duša jemného poeta života... 8)

alebo druhá možnosť - prešovský vzduch dokonal svoje dielo... :plac: :mrgreen1:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod DKo » 29. Nov 2007, 14:29

Nils píše:
yetti007 píše:vsak pockaj, my sa este stretneme
pokiaľ viem, tak teba ešte nikdy nikto nestretol. - teda taký, čo by o tom ešte mohol porozprávať...
jedna čo sem chodieva isto nie je nemá
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod yetti007 » 29. Nov 2007, 14:48

DKo píše:
Nils píše:
yetti007 píše:vsak pockaj, my sa este stretneme
pokiaľ viem, tak teba ešte nikdy nikto nestretol. - teda taký, čo by o tom ešte mohol porozprávať...
jedna čo sem chodieva isto nie je nemá



kolko? :lol:
yetti007
 
Príspevky: 67
Registrovaný: 21. Sep 2007, 7:42
Bydlisko: Turiec, Martin, Necpaly...

Poslaťod Van » 29. Nov 2007, 15:44

yetti007 píše:kolko? :lol:
ze by 007? :lol:
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod DKo » 29. Nov 2007, 18:03

yetti007 píše:kolko?
alebo iba 00
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod emor » 29. Nov 2007, 19:07

:roll: mojou najoblubenejsou cinnostou je a stale ostava DEMYSTIFIKACIA :wink: upnut sa na psa tak ze mu budem plakat na hrobe je asi rovnako dobre ... ako rozdavat straznu vezu...

pri pomysleni zeby som svojho psa mal nechat zakopat na nejaky psi cintir... sa mi jezia chlpy..uz minimalne s toho akych vypecenych typkov a typčice by som tam stretol ak by mi zasibalo a siel sa pozriet na hrobcek mojho smradocha.

inu... nils.. kebyze cuchnes ku presovskemu vzduchu.. takoj by si se doznal co lepse:-P :wink:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Zolo » 29. Nov 2007, 19:58

[quote="emor"]:asi rovnako dobre ... ako rozdavat straznu vezu...quote]

Ale Ty máš slabosť pre takéto časopisy - ako sa volá to pútavé čítanie čo predávajú minoriťáci pred Tescom? Pribal Herbalife a máš to nakomplet... :wink:
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod emor » 29. Nov 2007, 20:00

Zolo píše:
emor píše::asi rovnako dobre ... ako rozdavat straznu vezu...quote]

Ale Ty máš slabosť pre takéto časopisy - ako sa volá to pútavé čítanie čo predávajú minoriťáci pred Tescom? Pribal Herbalife a máš to nakomplet... :wink:


momentoooooo.nemyl si to z casakom CESTA..to je citanie o inaksom...
Strazna Veza sa rozdava ne predava:-P a uz s toho si spocitaj o coasi komu ide.:-P :wink:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron