Velkost

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod Hosť » 1. Okt 2006, 21:25

Tak to je zase jeden oblbovak,lebo psíky alebo papiere dostanú alebo nie a v tom prípade neviem pochopiť,ako ti chovateľ s chovateľskou stanicou,mimichodom,ktorá je to ? predal hodnotného psíka pod cenu len preto,že ty nechceš papiere,ponúkne ti iné šteňa,ktoré tú hodnotu nemá.
Hosť
 

Poslaťod maťo » 2. Okt 2006, 15:59

Anonymous píše:Tak to je zase jeden oblbovak,lebo psíky alebo papiere dostanú alebo nie a v tom prípade neviem pochopiť,ako ti chovateľ s chovateľskou stanicou,mimichodom,ktorá je to ? predal hodnotného psíka pod cenu len preto,že ty nechceš papiere,ponúkne ti iné šteňa,ktoré tú hodnotu nemá.


Nuž, takíto ľudia tu budú asi stále, ktorí uveria čomu chcú, neviem, či je to len naivita,alebo :?: :roll:
maťo
 

Re: Velkost

Poslaťod Hosť » 8. Okt 2006, 8:39

zuzu píše:Ahojte, rada by som vedela, či sa yorky delia na tri rôzne veľkosti (teda malý, stredný a veľký)? Podľa mňa je len jedna veľkosť, ako uvádza štandard teda do 3,5 kila. Ale včera ma veľmi ohromilo, keď ku nám pri vetovi prišiel chalan so 7 mesačným yorkom ktorý vážil 6 a pol kila!a povedal, že to je úplne normálne (ten york vyzeral skôr ako leľký fúzač). Tak už som z toho xxxxx. Všade sa píše, že york nesmie, teda nemal by véžiť viac ako určuje štandard a po ulici sa kľudne preháňajú 7 kilové yorky a ešte ich množia ďalej.. :roll: Čo si o tom myslíte?
To je yourk s chybou !a ide o polovicu menej ako normalny!
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 8. Okt 2006, 21:45

Chcela by som sa spytat,odkedy sa mozu strihat psy.Mam yorkshira.Ma 6 mesiacov a 4 kila.je to normalne?pretoze som citala,ze ma mat max.3kg.Dakujem za odpoved



A: Dobrý deň. "normálny " yorkshirsky psík obyčajne okolo 1 -3 kg.Pre vysoký dopyt a nekontrolované rozmnožovanie, však nie je zriedkavé stretnúť aj jedinca 6-8 kg ťažkého a značne prerasteného.

toto je odpoved http://www.veterinar.zilina.sk/index.ph ... t=19&str=1 :roll:
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 9. Okt 2006, 14:41

york je ten najblbsi pes na svete nekupuj ho je taky hlupy kamos mal dvoch jeden skocil do bazena a sa utopil a druhy sa obesil na voditku fuj taky bastardy moj rotvailller s rodeskim vlciakom by ich rostrhal us mal dvoch na obed
Hosť
 

Poslaťod rybicka » 9. Okt 2006, 14:54

Ježiši kriste, no to si práve potešila milovníkov tohto plemena, ako by sa tebe páčilo, keby o tvojom plemene niekto takto hovoril? Ak by tvoji psy roztrhali malé plemená na kusy, tak si viem predstaviť, čo si zač, lebo správanie psov sa odráža od výchovy majiteľa. Je každého vec, aké plemeno chce, ak sa o neho dokáže dobre postarať.
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod Hosť » 9. Okt 2006, 15:07

ty sa do toho nestaraj je to xxxxxxx pes to je moj nazor ja za to nemozem ze niektory si nevedia nazor presadit moj pes je dobre vychovany presne podla mojho gusta a keby niekto nechcel psa, sluzba usmrcovanie to som ja staci povedat bereme vsetko zorkov,pudle,spice,terierov.......
Hosť
 

Poslaťod anitram » 9. Okt 2006, 15:17

anonym chod sa past niekam inam bud tak laskyprazdny, na tvoj nazor a na tvojich miesancov nie je nikto zvedavy, si predstav ze mam yorka a nebyt povinnej obrany a stopy idem s nou na skusky, ona ma urcite viac rozumu a vacsie IQ ako ty a tvoji bastardi, tak a kedze sa nevies predstavit a nic konstruktivne povedat k teme, takvypadni z tejto temy a ako pisala rybicka a vseobecne ako sa hovori aky pan taky pes :twisted:
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod ... » 9. Okt 2006, 15:34

"nebyt povinnej obrany a stopy idem s nou na skusky"

Čo tak spraviť skúšku kde obrana ani stopa nieje teda aspoň SOPku.Ale dosť pochybujem,že by tvoja jorkina spravila keď sa bojí.
...
 

Poslaťod anitram » 9. Okt 2006, 15:52

trojbodka nepoznam SOP, coho je to skratka???
nuz tie casy su uz davno prec, teraz mame stadium, ze sa bezi zvitat s kazdym hafanom, ktoreho stretneme, takze musim byt v strehu a odvolavat ju od psov, ktorych nepoznam, lebo uz ju jedna zakerna miesana fena napadla pri onuchavani bez akehokolvek varovania
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod Hosť » 9. Okt 2006, 17:32

Žiaden psík nieje xxxxxxx,jedine Ty si SUPER xxxxx a Tebe nepatrí do ruky žiadne zviera.[/b]
Hosť
 

Poslaťod maťo » 9. Okt 2006, 18:04

anitram,to je Skúška ovládateľnosti psa,je to vlastne len o ovládateľnosti a k tomu pár otázok pre majiteľa.
Bolo by fajn ju spraviť a ukázať,že aj s drobcom sa dá cvičiť.
Nieje to ťažké,stačí chcieť :D :wink:
maťo
 

Poslaťod Hosť » 9. Okt 2006, 18:30

ja nikam nemusim ist ani ziadne skusky, vy sa do toho nestarajte a nevypadnem je to mija vec a budem vas otravovat
Hosť
 

Poslaťod anitram » 9. Okt 2006, 18:45

maťo a su niekde na nete na to pravidla co treba nacvicit?? mozno o rok o dva by sme to mohli skusit po vystavach :D a trenovat mozme zacat uz teraz
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod Hosť » 10. Okt 2006, 15:45

zo psov na vystavy no mam na to svoj nazor chudaci psy
Hosť
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia

cron