ako sa branit

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod DKo » 18. Sep 2007, 13:55

rybicka píše:Nils co pouzivas pri vkladani obrazkov? Vsetky mi idu zobrazit, len tie tvoje mi tam stale hadzu kriziky...

http://img146.imageshack.us/img146/3909/kamosiqy4.jpg
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod rybicka » 18. Sep 2007, 13:59

neviem, vsetky vidim, len jeho nie, tak preto, lebo my mame urcite obmedzenia, takze Nils moze pouzivat iny program-alebo verziu, no nic, pozriem na obrazky doma, ak bude cas :wink:
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod Fraga » 18. Sep 2007, 14:07

Rybička su tam dvaja potapajdovia :lol:
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Poslaťod rUM^pEL » 19. Sep 2007, 10:12

Obrázok užívateľa
rUM^pEL
 
Príspevky: 145
Registrovaný: 18. Okt 2006, 23:40

Poslaťod Fraga » 19. Sep 2007, 10:29

Pekný článok. Chcela by som vidiet v praxi ako by sa prejavila licencia u majitelov, ktorí takého psa už majú. Je to blbosť. Záleží len od majitela ako vychová svojho psa a potom ako sa s tym psom správa k svoju okoliu.
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Poslaťod rUM^pEL » 19. Sep 2007, 11:04

nie som striktne proti neakym zasahom..obmedzeniam...opatreniam a inym negativne vyznievajucim vyrazom...ALE erga omnes ziadna vynimka na plemena ktore sa nazyvaju bojovymi a pritom s ringom maju tolko spolocne ako ja s biomechanikou :lol:
Obrázok užívateľa
rUM^pEL
 
Príspevky: 145
Registrovaný: 18. Okt 2006, 23:40

Poslaťod Fraga » 19. Sep 2007, 11:07

:lol:
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Poslaťod rUM^pEL » 19. Sep 2007, 11:11

proste neda mi ked dobermana RTW a ine oznacuju ako bojove...neake logicke vysvetlenie?


inak nils?niesi(viem ze nie) nahodou weasel z diskusie pod clankom? :lol: :lol: :lol: stylom pisania to na teba sedi...aj ked pise riadne xxxxx... :?
Obrázok užívateľa
rUM^pEL
 
Príspevky: 145
Registrovaný: 18. Okt 2006, 23:40

Poslaťod Fraga » 19. Sep 2007, 11:14

Rumpel nesmieš to brat tak osobne, aj ked to vyznieva blbo. Mozno niekto videl nastennu malbu v jaskyni a nejako jeho predstavy a fantazia si to spojila. :roll:

Mala som na výcvik bojového dobiša a najviac sa mi na nom pačila jeho zástrčka (mal ju asi 4cm velikú) :lol:
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Poslaťod rybicka » 19. Sep 2007, 12:53

sis to je dobra xxxxx na drzanie psa maximalne rok..a potom ako co? Ked mu tu licenciu neobnovia, tak psa vyhodi, alebo zastreli? Co je to preboha za magora, co taketo nieco moze navrhnut. Fajn, ano, tvrdohlaveho a svojskeho psa narocnejsieho na vychovu a vycvik(podla spolocnosti bojoveho) by mali mat len ludia, ktori maju skusenosti s vychovou a vycvikom tohto povahoveho typu....ale licencie? A na jeden rok? :shock: :roll:
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod Kaca » 19. Sep 2007, 14:35

rybicka píše:Co je to preboha za magora, co taketo nieco moze navrhnut.
....ale licencie? A na jeden rok? :shock: :roll:

Co je to za magora? Clovek, ktory o psoch a vobec zvieratach nevie nic... ktory asi nikdy zviera nemal, inak by taku blbost nenavrhol!
Vodca svorky :)
Obrázok užívateľa
Kaca
 
Príspevky: 325
Registrovaný: 12. Sep 2007, 10:56
Bydlisko: Sastin Straze

Poslaťod Amaguk » 19. Sep 2007, 14:55

Galbavy je kreten, ma nejaku psiu fobiu alebo co. S tymto vymysla uz neviem ako dho.
Uz mam plne zuby toho, ako sa u nas vsetko chce riesit nezmyselnymi zakazmi a prikazmi. Keby sa nasi "skveli" poslanci radsej starali o to, aby sme ako danovi poplatnici za svoje peniaze aj nieco dostali naspat - napr. dostacujuce priestory na volny pohyb psov. lebo celovek uz pomaly svojho psa nikde nemoze psa pustit na volno, bez toho aby neporusil nejaky zakon alebo VZN :evil:
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Nils » 19. Sep 2007, 16:09

...ospravedlňujem sa všetkým, napriek pravidlám fóra ale musím konštatovať objektívnu realitu: Galbavý je xxxxxxxx. Jeho inciatíva je len jeho osobnou snahou upútať, viem to s prvej ruky, klub SDKÚ s tým nič bližšie nemá... Toľko ku xxxxxxxx.

Rumpel - som Nils Holgersson a nie nejáký fizeľ, okrem toho ja píšem vždy vysoko sofistikované a pravdivé veci, takže tvoja fikcia pripomína skôr príbeh z Pipi dlhej pančuchy... Inak k biomechanike máš blízko, rovnako ako my všetci čo sa pohybujeme.

Záverom k článku - ak by sa malo o tokomto blude vážne rokovať - tak som prvý, ktorý ráno pred NRSR na Palisádach víta poslancov so svojím hyperagresívnym plemenom. Asi začnem pri nácviku obrany používať nový povel "Galbavý"...
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Nils » 19. Sep 2007, 16:11

...vidím, že adnin obmedzil ľubozvučnosť nášho jazyka, takže skúsim aspoň slabšie slovo: Galbavý je hyperchuj
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Nils » 19. Sep 2007, 16:13

...ešte k tomu čo je nebezpečné - nebezpečné je dnes jazdiť autobusovou hromadnou dopravou a autobus. zájazdami - dnes piata nehoda za mesiac. Možno by galboš mohol navrhnúť zákaz niektorých typov autobusov a ich krížencov...
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia

cron