Staford či pitbul

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod offca » 24. Júl 2006, 11:10

noo, ja to chapem, len som trošku podrypla :wink:
Predstav si tu srandu, že teraz som prišla z Trenčína...bola som okuknuť aj agiliťácky cvičák a tam ešte schvalne vodia harave fenky, že nech si pes zvykne. Mali na návšteve aj agiliťákov z cíferského klubu a tí boli vraj tiež vdační.
Jaa tomu prestavam v tomto bode rozumieť. Ako môžu navykať psa na odriekanie si pudu...to neviem. Viem len, že mne by sa to nikdy nepodarilo, nemam na to ani skusenosť a ani chuť k činu :)
Ale ostavam s otvorenymi ustami..
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod SH a perzska macka:) » 24. Júl 2006, 20:25

caw offca,
ozaj ako sa ti pacilo???
Inak tie feny(harajuce) su tam predsa preto, lebo ak chce ist potom so psom na sutaz tak sa tam vyskytnu vzdy niake harajuce fenky, ale miesto toho aby feny uplne vyhodili tak ich daju uplne na koniec sutaze, ale to je aj tak zbytocne, bo pes to aj tak uz citi..... Ved to asi vies :wink:
no, ale ked ten pes bude aspon trochu navyknuty tak si to aspon nebude "vsimat" , lebo keby sa rozbehol za fenou tak je diskvalifikovany tak nech sa to ucia radsej teraz ako na sutazi :wink:
SH a perzska macka:)
 
Príspevky: 140
Registrovaný: 10. Apr 2006, 19:32

Poslaťod Hosť » 25. Júl 2006, 10:01

offca píše:Jaa tomu prestavam v tomto bode rozumieť. Ako môžu navykať psa na odriekanie si pudu...to neviem.



Casto prirovnavame psov k vlkom a vlcim svorkam a vo vlcej svorke sa moze parit iba alfa vlk s alfa vlcicov. Ostatne feny nemusia dokonca ani harat a ostatni vlci nemaju narok a musia si navykat na odriekanie pudu.
Hosť
 

Poslaťod Mary » 25. Júl 2006, 13:50

offca v pohode 8)
No tak to musi byť dosť tvrde pre tych psov,odolať pudu..vyhodu maju iba kastrovaní
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Poslaťod offca » 26. Júl 2006, 11:31

anonym, jjassne...hlavička si
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Re: Staford či pitbul

Poslaťod poular » 9. Aug 2006, 9:23

Mary píše:nema tu niekto niektore z týchto nadhernych a silnych psikov? :wink:


Cafte..
Staford ci pitbull?Dilema??
Podla mn azvisi naco toho psa chces - to je dolezite...
Mam takychto psov a dobre ich poznam...

To Mary: vsimol som si ze si debatila o krmive.Zda sa ti ze mas slabeho psa?Fenku?

kto pozna na Slovensku niekoho kto chova kvalitnych pittbulov??Ozaj kvalitu....Ak niekto vie nech da vediet...Dakujem..
poular
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 9. Aug 2006, 8:51

Re: Staford či pitbul

Poslaťod Hosť » 9. Aug 2006, 13:56

poular píše:
Mary píše:nema tu niekto niektore z týchto nadhernych a silnych psikov? :wink:


Cafte..
Staford ci pitbull?Dilema??
Podla mn azvisi naco toho psa chces - to je dolezite...
Mam takychto psov a dobre ich poznam...

To Mary: vsimol som si ze si debatila o krmive.Zda sa ti ze mas slabeho psa?Fenku?

kto pozna na Slovensku niekoho kto chova kvalitnych pittbulov??Ozaj kvalitu....Ak niekto vie nech da vediet...Dakujem..



Mas takych psov a dobre ich poznas - len tak pre srandu hod sem prve 3 mena ROM List -u.

Co je pre teba ozaj kvalita ???

A este nieco - pise sa pitbull a nie pittbul !!!
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 17. Aug 2006, 9:56

Kynologicka revue, august 2006 - super clanok STAFFORD V RODINE odporucam precitat.
Len skoda ze autor nespomenul z akeho plemena to vlastne stafford osamostatnenim vzisiel a ze pitbull je to same ak nie povahou k ludom a zvlast k detom este lepsie.
Hosť
 

Poslaťod Michaela » 19. Aug 2006, 11:59

ahoj mary ta nova fotka je super.
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Staford či pitbul

Poslaťod Mary » 5. Sep 2006, 20:47

poular píše: vsimol som si ze si debatila o krmive.Zda sa ti ze mas slabeho psa?Fenku?


ahoj,
to nie,ona neni slaba,keby bola trochu silnejšia než je tak by v nočných prechádzkach ona venčila mna a nie ja ju..lebo isť s nou večer von je peklo,všade cíti mačky,ked nejaku uvidi koniec,vtedy ťaha,šteka..večer musi byť iba na voditku,inak by zrejme zdrhla za nejakou mačkou..Skušam ju kludniť ked nejaku zbada,ale nedari sa..

Ked ju naučim krotiť sa,ked uvidi mačku,tak nech zmohutnie, ved kto by nechcel mať mohutnejšieho psika..

S čím krmiš tvojich psov?
Naposledy upravil Mary dňa 5. Sep 2006, 21:05, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Poslaťod Mary » 5. Sep 2006, 20:51

Michaela píše:ahoj mary ta nova fotka je super.

diky :wink:
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Re: Staford či pitbul

Poslaťod Hosť » 7. Sep 2006, 15:56

Mary píše:
Ked ju naučim krotiť sa,ked uvidi mačku,tak nech zmohutnie, ved kto by nechcel mať mohutnejšieho psika..



Napriklad ja by som nechcel mat mohutnejsieho psa. Nepacia sa mi piti obaleni tukom
Hosť
 

Re: Staford či pitbul

Poslaťod ??!! » 7. Sep 2006, 16:38

Anonymous píše:
Mary píše:
Ked ju naučim krotiť sa,ked uvidi mačku,tak nech zmohutnie, ved kto by nechcel mať mohutnejšieho psika..



Napriklad ja by som nechcel mat mohutnejsieho psa. Nepacia sa mi piti obaleni tukom


aha,ale tu nejde o obalenie tukom,ale o mohutnejsiu stavbu tela!!!! tak ako su aj mohutnejsie kone-a NIE SU obalene tukom.... paneboze :roll: :roll:
??!!
 

Re: Staford či pitbul

Poslaťod Hosť » 7. Sep 2006, 20:12

??!! píše:
Anonymous píše:
Mary píše:
Ked ju naučim krotiť sa,ked uvidi mačku,tak nech zmohutnie, ved kto by nechcel mať mohutnejšieho psika..



Napriklad ja by som nechcel mat mohutnejsieho psa. Nepacia sa mi piti obaleni tukom


aha,ale tu nejde o obalenie tukom,ale o mohutnejsiu stavbu tela!!!! tak ako su aj mohutnejsie kone-a NIE SU obalene tukom.... paneboze :roll: :roll:


aha, ked sa nauci krotit sa, potom svihne zazracnym prutom a sucina jej zmohutnie ???? No treningom mozno tak na svalovej hmote 10 - 20 dkg, ale tukom aj 10 kg.
Hosť
 

Re: Staford či pitbul

Poslaťod :) » 7. Sep 2006, 20:39

Anonymous píše:
??!! píše:
Anonymous píše:
Mary píše:
Ked ju naučim krotiť sa,ked uvidi mačku,tak nech zmohutnie, ved kto by nechcel mať mohutnejšieho psika..



Napriklad ja by som nechcel mat mohutnejsieho psa. Nepacia sa mi piti obaleni tukom


aha,ale tu nejde o obalenie tukom,ale o mohutnejsiu stavbu tela!!!! tak ako su aj mohutnejsie kone-a NIE SU obalene tukom.... paneboze :roll: :roll:


aha, ked sa nauci krotit sa, potom svihne zazracnym prutom a sucina jej zmohutnie ???? No treningom mozno tak na svalovej hmote 10 - 20 dkg, ale tukom aj 10 kg.


hh,ale ona vazne zmohutnie... rozsiri sa jej hrudnik etc.... 8)
:)
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 25 hostia

cron