Staford či pitbul

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod Hosť » 13. Máj 2006, 10:38

Baluma píše:nemam sajnu kto to je . . . ale kamoska mi vravela ze videla tanes so posm s AST a ze sa jej to nepacilo, si to neviem predstavit... hm, tak to moje trdlo uz aj cez tunel ide-raz to videl a uz ide sam. akurat sa vzdy ponahla, tak saa bojim aby napr. nespadol z lavicky, ked on je blazon, ked ho privolam, tak bezi naplno a zabudne zabrzdit, az skonci tak, ze do mna vrazi a mnou len hegne dozadu... :)



Ta moja mladsia je sialenica sialena - iba ukazat kde a preskocit, vliezt a parkur je jej - ine psi nemaju potom sancu musim s nou ist aspon 30m dalej, lebo uz nechce na parkur nikoho pustit. No a mala problem s tou prekazkou co je v strede gumene koleso. Najskor do kolesa kusala, potom to preskakovala vrchom cez konstrukciu.
S mladou robim aj sportovu kyn. a problem je, ze ju neviem vysielat na agilitacke prekazky z pravej strany - vzdy ide k lavej nohe.

Mne osobne sa tanec s AST pacil, a aj moju "opicu" som nieco malo naucil.
Hosť
 

Poslaťod Ma... » 13. Máj 2006, 11:54

Baluma,kde v PP chodis na cvicak? Lebo ja by som si chcela kupit hafa a chodit s nim.. predsa toto co uz mame doma cez 12 rokov pojde na cvicak asi tazko...
Ma...
 

Poslaťod Baluma » 13. Máj 2006, 12:25

Ma... píše:Baluma,kde v PP chodis na cvicak? Lebo ja by som si chcela kupit hafa a chodit s nim.. predsa toto co uz mame doma cez 12 rokov pojde na cvicak asi tazko...


Canislog . . . :D
A co za psa budes mat?
Obrázok užívateľa
Baluma
 
Príspevky: 29
Registrovaný: 23. Jan 2006, 20:25
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Hosť » 13. Máj 2006, 15:15

offca, Mary - ani sa nechvalite ze ste vycapili nove foto na staffordi, fakt dobre, pochvala
Hosť
 

Poslaťod Ma... » 13. Máj 2006, 18:47

este neviem... a v canislogu so psom cvicis ty? ja som na to cvicisko pocula same negativa :?
Ma...
 

Poslaťod Baluma » 13. Máj 2006, 19:27

Ma... píše:este neviem... a v canislogu so psom cvicis ty? ja som na to cvicisko pocula same negativa :?


jasne ze ja, kto iny . . . ja svojho psa inym ludom nezverim :) hej, viem ze vela ludi o canislogu hovori v zlom svetle ale mne je to jedno, pre mna je hlavne aby sa pes nieco naucil-a to aj robi . . .
ked budes chciet nejake info tak mi napis na mail michaelab@centrum.sk :D
Obrázok užívateľa
Baluma
 
Príspevky: 29
Registrovaný: 23. Jan 2006, 20:25
Bydlisko: Poprad

Poslaťod offca » 15. Máj 2006, 7:38

Anonymný a vidíš, našiel si aj bez chválenia sa :)
Ďakujem
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Mary » 19. Máj 2006, 21:19

Anonymous píše:offca, Mary - ani sa nechvalite ze ste vycapili nove foto na staffordi, fakt dobre, pochvala


prepač, ale nezvyknem sa chvaliť. Ďakujem :wink:

Offca poslala som ti tie fotky. Prepač že tak neskoro :oops:
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

amstaff

Poslaťod Hosť » 15. Jún 2006, 21:09

darujem fenku 2,5 rocnu amstafa z rodinnych dovodov po jednom vrhu,je bez pp ale za to velmi mila a pritulna.len do dobrych ruk.Je to surne prosim ozvite sa niekto.090276 :cry: 0490
Hosť
 

darujem

Poslaťod Hosť » 15. Jún 2006, 21:12

fenku 2,5 rocnu amstaffa,vazne rodinne dovody,nekonfliktna,zvyknuta na ludi,deti aj psov,pekne stavana,dobra povaha zvyknuta v byte aj v dome.prosim ozvite sa kto ma o nu zaujem ..len do dobrych ruk,zasluzi si to!!!0902760490
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 17. Júl 2006, 12:52

V sobotu prisiel "pitbull svet" o velkeho cloveka.

R.I.P. Don Mayfield
Hosť
 

Poslaťod Tiga » 20. Júl 2006, 22:59

offca.....ahoooooooooj...kam chodite na cvicak???prisla by som Ti ukazat moju herecku.....
Tiga
 

Poslaťod Mary » 20. Júl 2006, 23:04

ja sa asi mesiac neukažem na cvičaku ..lebo Buffy hara ..Už mi to tam chýba :cry:
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Poslaťod offca » 21. Júl 2006, 7:52

Tiga, na Vtačnik.. každa sobota o deviatej. Prid pokukať, chodieva tam ešte jeden chlapik s fenkou (od Fochrovej). A nehovorim o tom, že som strašne zvedava :D
Len zajtra sa tam neukažem, mam nejaky program a buduci je tiež otazny, ale to by som sa posnažila.

....heeerečka je to!.... :D

Mary, Buffyna obvykle hára dva mesiace? :wink: :twisted:
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Mary » 22. Júl 2006, 15:05

:lol: nieee (nestraš ma..)
ja som najprv nemohla koly škole,odovzdavanie prac..mala som čo robiť, potom sme išli ku babke na dedinu..a teraz zas hara..
Ja sa cvičaku nevyhybam,ved som tam chodila v zime,pokial neochorela.Ja to tam mam rada a neviem sa dočkať ked tam budem mocť dojsť.Teraz by nas odtial vyhodili :(
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 29 hostia

cron