poradte mi prosim

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod Ingrid » 18. Apr 2006, 21:29

Mata,mozno by bolo dobre prelistovat si nejake encyklopedie psov,kde pisu o vhodnosti chovania v byte,ci narocnosti na pohyb a ine..
Kazdy kto chova psa v byte povie ,ze dane plemeno je vhodne do bytu.. :wink:
treba sa na to pozriet objektivne..
Mne kniha tiez pomohla/aj ked mam psov cely zivot/ ked som si vyberala medzi par plemenami a som nadmieru spokojna.. :D
Chov ciernych a škvrnitych nemeckych dog
Chov mačiek ragdoll
Ingrid
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 3. Apr 2006, 8:02
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod anet » 19. Apr 2006, 14:06

Ingrid píše:Kazdy kto chova psa v byte povie ,ze dane plemeno je vhodne do bytu.. :wink:
treba sa na to pozriet objektivne..

Objektivne: mala som 6 rokov psa v koterci, teraz ked sa na to pozriem spatne je mi to luto, ale aspon potom som to napravila tym ze byvala s nami v byte alebo v dome. Pes ma zit s clovekom a so svojou svorkou.
Dalsia bola 2 roky v kotci, potom uz v byte, dome.
Terajsie psi mam v byte, ked sme u svokrovcov tak v dome, a ked konecne dostaviame tak zas s nami v dome, a nie preto zeby som nemala na koterec.
Je to o pristupe a aj o moznostiach vyberu kazdeho z nas. :wink:
Obrázok užívateľa
anet
 
Príspevky: 91
Registrovaný: 29. Nov 2005, 17:26
Bydlisko: Vyšná Hutka

Poslaťod Ingrid » 20. Apr 2006, 12:02

anet píše:
Ingrid píše:Kazdy kto chova psa v byte povie ,ze dane plemeno je vhodne do bytu.. :wink:
treba sa na to pozriet objektivne..

Objektivne: mala som 6 rokov psa v koterci, teraz ked sa na to pozriem spatne je mi to luto, ale aspon potom som to napravila tym ze byvala s nami v byte alebo v dome. Pes ma zit s clovekom a so svojou svorkou.
Dalsia bola 2 roky v kotci, potom uz v byte, dome.
Terajsie psi mam v byte, ked sme u svokrovcov tak v dome, a ked konecne dostaviame tak zas s nami v dome, a nie preto zeby som nemala na koterec.
Je to o pristupe a aj o moznostiach vyberu kazdeho z nas. :wink:

Neviem si predstavit chovnu stanicu niekolkych dog v byte.. :lol:
Proste OBJEKTIVNE podla danej situacie a vseobecnym vlastnostiam daneho plemena.. :wink:
Chov ciernych a škvrnitych nemeckych dog
Chov mačiek ragdoll
Ingrid
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 3. Apr 2006, 8:02
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod anet » 20. Apr 2006, 13:19

Ingrid, nie v zlom, len ta veta trosku blbo vyznela. :wink:
Mata sa pytala na jednotlivca, nie na zakladanie CHS v byte. Ale inak dogu v byte si predstavit viem. :P
Obrázok užívateľa
anet
 
Príspevky: 91
Registrovaný: 29. Nov 2005, 17:26
Bydlisko: Vyšná Hutka

Poslaťod Maťa » 20. Apr 2006, 14:24

Dakujem vam za vase rady... :P
Maťa
 

Poslaťod Michaela » 21. Apr 2006, 18:18

mne sa pacia obidvaja, ale ja by som si vybrala dalmatinca, lebo mam teraz krizenca dalmatinca so slovenskym kopovom- fenku, ale potrebuje, aby sa jej niekto venoval, pokial ma malo pohybu a zacne sa nudit, tak to nevyzera dobre, ale rada sa uci nove veci. len ak si vyberies dalmatinca tak davaj pozor, aby ho neprekrmovali a aby nežobral jedlo. titi hafanovia sa vedia tvarit, ze su velmi hladni. a zjedia vsetko. aspon o mojej kraske sa to da povedat, keby mohla tak zje ddruhemu aj z ust, ale je cistotna od malicka. vzdy ked potrebovala na potrebu, ked sme ju priniesli, tak sa pytala von stekotom a ked sme neboli blizko, tak zo zaciatku sa vycikala pri dverach, ale po 2 dnoch prestala. velku potrebu nikdy neurobila v dome.
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron