cvicisko....

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod Anka7 » 9. Apr 2006, 11:54

Aj ked cvicis len malo so psom, urcite ju nenechavaj skakat. Niektori veterinari odporucaju aj schodom sa vyhybat. teraz sa to moze zdat zabavne ale olutuujes to, ked tvoj pes bude mat v dospelosti DBK alebo bude mat ine problemy s klbami. Urcite nech neskace. Aj agility sa odporuca az po roku a na sutaz mozes ist az ked ma pes 18 mesiacov. Cize ju urcite nenechavaj skakat, pes si svoje hranice sam neurci...
a co sa tyka cvicaku?
dobre je zacat uz teraz :)
z akeho mesta si?
Anka7
 
Príspevky: 91
Registrovaný: 15. Mar 2006, 20:35

Poslaťod nika » 9. Apr 2006, 15:22

som z Tr.Teplej, ale viem ze v Dubnici nad Vahom je najblizsie cvicisko......
nika
 

Poslaťod šeltie » 9. Apr 2006, 19:29

Anka môžem vedieť odkiaľ máš informáciu, že agility sa odporúča až od roka? Kto to kedy povedal???

Nika: No pri Dubnici nad Váhom máš najbližší klub v Trenčíne. Určite ti môžem agility odporučiť. Neviem, či už v TN trénujú ak hej zajdi tam a začni trénovať. :D
Obrázok užívateľa
šeltie
 
Príspevky: 52
Registrovaný: 3. Jan 2006, 19:40
Bydlisko: Nitra

Poslaťod nika » 9. Apr 2006, 20:11

nevadi ze je bez pp?
A este mi povedz co su tie Agility....?Tomu sa tak hovori, ked sa skace cez prekazky?
A kde presne je to v TN?
Ty chodis tam cvicit?
A kolko to asi tak stoji???
Ja by som sa tam isla aspon s mojim psom pozriet...
Dakujem:)
nika
 

Poslaťod nika » 9. Apr 2006, 20:37

uz som si nasla co su to tie agility....vlastne som si aj myslela, ze su to tie prekazky....
nevadilo by, keby som raz( niekedy, v buducnosti) sutazila aj ked je bez pp?.....
dakujem
nika
 

Poslaťod Waldi » 9. Apr 2006, 21:02

Nika. Vobec nevadi ak tvoj psik nema PP. Agility je otvoreny sport pre vsetkych psikov bez rozdielu. Ci maju PP, nemaju, alebo su dokonca krizenci. :wink:
Anka. Aj mna by velmi zaujimalo, kde si pocula taku mudrost, ze psik by mal zacat trenovat agility az po prvom roku. :roll: Najskor si treba overit informaciu u kompetentnych, kym ju vypustime medzi verejnost. :oops:
Waldi
 

Poslaťod nika » 9. Apr 2006, 21:07

a moze mi niekto odpovedat kolko stoji taky trening na agility? a zakladny vycvik........ moja mala poslucha, ale aj tak si obcas urobi co chce a ked ju mam bez voditka je to dost blbe!!!!!!
len ak to bude moc drahe tak som v keli.. :( :( :( :( :(
moc by som to s nou chcela skusit.....
nika
 

Poslaťod Waldi » 9. Apr 2006, 22:27

Nika pri vycviku agility sa vacsinou plati rocny prispevok. Kolko je to presne si ale musis zistit na konkretnom cvicisku pre ktore si sa rozhodla. :wink:
Waldi
 

Poslaťod nika » 10. Apr 2006, 15:41

A neviete niekto, kde je najblizsie cvicisko v okoli Tr.Teplej?to je napr. Dubnica nad Vahom alebo Trencin????
Budem vam moc vdacnaaaaaaaa:)))))
nika
 

Poslaťod nika » 10. Apr 2006, 16:10

alebo ci nemaju niaku internetovu stranku??????, pripadne ci to tam niekto osobne nepozna???
nika
 

Poslaťod Waldi » 10. Apr 2006, 18:04

V Trencine je nejaky klub agility, ale ako funguje, to bohuzial blizsie neviem. Pokial dobre viem, stranku nemaju. Kedze nie je zastreseny pod ASKA(asociacia slovenskych klubov agility), nemaju uvedeny ani kontakt na stranke http://www.agility.sk
:? :(
Inak na tej stranke najdes kontakty na jednotlive cviciska, ako aj dokumenty tykajuce sa agility. :wink:
Mozno sa tu objavi niekto, kto ma s cviciskom v Trencine skusenosti a bude ti vediet poradit blizsie. :wink:
Waldi
 

Poslaťod šeltie » 10. Apr 2006, 18:49

Ahoh Nika na fóre dog.sk som sa dočítala, že sa v Trenčíne trénuje každý utorok o 17:00. Takže stačí zájsť na cvičák i keď neviem kde sa nachádza :cry: Ale viem, že kedysi pomáhala zo zakladaním klubu v TN Maťa Vakoničová, takže tu je mail na ňu vakonicova@agility-skiper.sk skús jej napísať. Mala by mať na tú babu z TN kontakt. Držím palce :)
Obrázok užívateľa
šeltie
 
Príspevky: 52
Registrovaný: 3. Jan 2006, 19:40
Bydlisko: Nitra

Poslaťod nika » 10. Apr 2006, 19:00

dakujem a urcite jej napisem:)
nika
 

Poslaťod nika » 10. Apr 2006, 19:30

uz som jej napisala:))) uz len budem cakat na odpoved....
pozerala som si aj tu stranku dog.sk,..... aj to je dobra stranka:)
potom vam dam nove info, co som sa dozvedela:)
a ozaj seltia- ty cvicis tiez agility?
Mojej mame sa velmi paci plemeno seltia:) ak by si mohla posli niake foto na email- urcite sa potesi:)) lili777@pobox.sk
tesim sa :) a potom dam urcite vediet:)
nika
 

Poslaťod SH a perzska macka:) » 10. Apr 2006, 19:36

oznamujem, ze som sa konecne zaregistrovala :))))))
mozno tomu neuverite, ale az teraz ma to napadlo..... :)
SH a perzska macka:)
 
Príspevky: 140
Registrovaný: 10. Apr 2006, 19:32

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron