Nechapem vas...

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod Naty » 2. Apr 2006, 15:12

zuzu píše:Naty to nebola narážka na teba...to bola narážka na celú túto blbú a zbytočnú tému.. :roll:

aha.... 8)
,,Life isn't about waiting the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain."
Obrázok užívateľa
Naty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 17. Feb 2006, 21:04
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod Hosť » 2. Apr 2006, 18:07

Pre Anitram:Načo si si kupovala Yorka, keď sa Ti páči ostrihaný.Potom si si mala kúpiť naháča,alebo pinča s krátkou srsťou.Plemeno ktoré si kúpiš s dlhou srsťou má tak vyzerať a má sa udržiavať.len vtedy rozoznať aké je to plemeno.A sú aj iné plemená,keď ho prirovnávaš k metle.
Hosť
 

Poslaťod anitram » 3. Apr 2006, 7:08

anonym ty si uplne mimo ako vidim :lol: , kedze necitas poriadne co pisem, tak pre istotu ti zduplujem, neplzne a je malicky!!!! tzn. nahac je vacsie plemeno, a pinc plzne a milý/á ja ho neprirovnavam k metle, ako metla vyzeraju tie, o ktore sa majitel nestara, ja ju cesem kazdy den, najskor si precitaj vsetky prispevky od toho najprvsieho, aby si pochopil co a ako,

YO a 777 - nemam dovod Vam nic vysvetlovat ani zdovodnovat moje nazory, ked Vam nestaci to co som napisala, stazujte sa na lamparni :twisted:

precitat jedno slovicko z prispevku a potom utocit, to je asi cielom tohto fora, takze ja koncim a urazajte si uz aj yorkov aj silkov, aj westov aj ostatne rasy, je mi to fuk
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod psickar » 3. Apr 2006, 8:08

no konecne!!!! ved tie tvoje dristy sa nedali citat!
psickar
 

Poslaťod silky » 3. Apr 2006, 12:30

zuzu, ktora tema je taka, ze sa nikomu, ale vobec nikomu nezda, ze je zbytocna :?:
A za blbu ju tiez nemusis brat, pretoze som sa pytala, cim to je, ze jedno plemeno je uprednostnovane (nie v zlom), aj ked existuju plemena s mensimi chybami a predsa su v ustrani...?
Jednoduch som chcela vediet, co ot sposobuje?
Lebo ked si to tak vezmes, pred 5-10 rokmi boli velky hit kokry a teraz uz ich popularita zase klesla...
A nemusite sa hned urazat, ze som upozornila na chyby vasim milacikov, nemyslela som to v zlom, ani konkretne na vasich psikov, len tak vseobecne...
Ak sa niekto urazil, ospravedlnujem sa mu, ale nech porozmysla, ze na zaciatku som pisala, ze nech sa na mna nikto nehneva... :wink:

A anitram, ani ja som teba neurazala a "nevkladala som ti do ust slova, co si nikdy nepovedala", takze to prosim ta nerob ani ty a neprekrucaj moje slova, nenapisala som, ze ja sa o svojho psika nestaram, ani ze niekto vyzera ako metla, tak sa ulkudni, neber to osobne, alebo ked s tym mas problem, otvor si inu temu a sem sa uz navracaj, nikto z nas nie je zvedavy na tvoj talent prekrucania, urazania sa .....
A ten kto cita jedno slovo a potom utoci, toho najdes v kupelni, ked sa pozries do zrkadla, takze asi tak...
Maj sa pekne...
Obrázok užívateľa
silky
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 2. Feb 2006, 18:14
Bydlisko: Fučíkova 414, Sládkovičovo

Poslaťod kiara » 3. Apr 2006, 13:09

anitram-anitram....ja chovám nahačov,ale neviem ako môžeš tvrdiť,že je to vačšie plemeno-nakoľko keď vidím poniektorých zdegenerovanych yorkov,tak sú pomerne vačší ako nahač.....pre info......pes 28-33cm...fena 23-30cm v kohutiku.......
kiara
 

Poslaťod offca » 3. Apr 2006, 13:44

ale notaak, nahač-nenahač, york-silky, MIG-F15....
ja mám doma razítko a je to to najkrajšie razitko na svete, lebo je na nom moje meno.

Zuzu, pekne si to napísala.

Silky, tá prvá otázka je zamysleniahodná, no asi by som len ticho sedela pod chrastou a bola rada, že tomu mojmu plemenu nevenuju pozornosť ludia, čo chcu psa pre deti, ľudia, čo chcu psa len preto, aby sa doma niečo pohybovalo a nakoniec množitelia.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod anitram » 3. Apr 2006, 14:10

kiara rozdiel je v tom, ze ja som nehladala zdegenerovaneho yorka, ale som si zaplatila za to, aby splnal standard cize fenka 2 - 2,5 kg a nahaca som chcela ako druheho psika v poradi, ale zial nepresiel schvalovacim konanim a ja som na nahacov neutocila :cry:

pekny den vsetkym
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod psíckar » 4. Apr 2006, 8:49

hned mi bolo jasne,ze sa tesime predcasne,ze sklapnes,pani najmudrejsia :evil:
psíckar
 

hysterka zuzu

Poslaťod peterko » 4. Apr 2006, 9:41

Už to tu niekto napísal, že zuzu je adolescentná hysterka. Tak je. Inak suseda ma Yorkiho a vždy keď vonku fúka silný vietor, nemožno hovoriť o tom, že venčí psa, skôr o tom, že púšťa šarkana :))))
peterko
 

Poslaťod Administrator » 4. Apr 2006, 9:59

Psíčkar, pokial sem chodíš len preto, aby si tu vypisoval svoje nenávistné hlášky, buď taký dobrý, a nájdi si na to iné fórum! :!:
Peterko, ty si tiež môžeš odpustiť svoje duchaplnosti. :roll:
Bol by som rád, keby na tomto fóre vládla priatelská atmosféra, a pohoda, nie, aby ste sa tu navzájom napádali, urážali a osočovali.
Ok? :wink:
Obrázok užívateľa
Administrator
 
Príspevky: 180
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod zuzu » 6. Apr 2006, 17:14

peterko poznáš ma osobne? pochybujem...ako môžeš z písmen vyčítať aká som ja a anitram? veď veľmi dobre vieš že nie vždy sa dá vyjadriť písmenami každá myšlienka..preboha ešte vám fakt nedošlo že toto fórum nie je o ľuďoch ale o PSOCH :roll: ...Offca dík :wink: neviem čo na tom čo som povedala nebola pravda a fakt už nepochopím čo na tom bolo hysterické :roll:
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron