Veterina v Košiciach

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod offca » 20. Feb 2006, 9:29

Prvý ročník prípravneho kurzu bol vraj uuuplne na nič.
Prijimačky boli jednoduché, ale že by potom študium bolo menej naročne ako samotná veterina, to by som s takou istotou netvrdila :wink:
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

ahojte

Poslaťod ivaz » 1. Apr 2006, 16:00

Ja studujem v KE na veterine takze som rada, ze ste tu niektori moji buduci spoluziaci hehe :o)))).
Co sa tyka ext. formy kynologie- vyucovanie je kazdy mesiac jeden tyzden- ale je to od 8:00 do nejakej 18:00. Potom viem, ze kynologovia maju cvicenia a dalsie akcie mimo skoly, ked idu napr. na preteky zaprah. psov, atd atd.
Obrázok užívateľa
ivaz
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 28. Mar 2006, 17:14
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Adda » 1. Apr 2006, 16:02

uuups prave pozeram, ze moj prispevok hodilo pod kamoskinym nickom- Ivi sorry :D
Adda
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 1. Apr 2006, 16:01

Poslaťod ankous » 4. Apr 2006, 12:36

psíčkarka píše:Teším sa. :wink:
Ale myslím si, že Kynológia je jednoduchšia ako Veterina.

Ankous, tak aj ty si bola na Kynologii, už si skončila? Nevieš, kolko uchádzačov sa zvykne hlásiť na tento odbor, ja len akú mam šancu dostať sa tam.
Asi pôjdem aj na prípravný kurz pred prijímačkami, určite to nebude na škodu.


Na pripravnom kurze som bola aj ja a rozhodne ti pomoze.....ja som ukoncila studium koli detom....najstarsia akurat vtedy nastupila do prveho rocnika a nejak sme to nestihali a ked som sa o rok chcela vratit nastupila do skoly dalsia dcera a to som sa rozhodla venovat rodine a selmam.....hlasi sa coraz viac ludi a vraj aj pohovory trochu sprisnili....v kazdom pripade za prvy polrok sa to aj tak vsetko vyselektuje :wink:
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 119
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod ankous » 4. Apr 2006, 12:38

[quote="psíčkarka"]Teším sa. :wink:
Ale myslím si, že Kynológia je jednoduchšia ako Veterina.

Jednoduchsia je iba vtom ze si zamerana na psov ale ucis sa niekedy viac ako veterinar a dokonca mas na to menej casu....
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 119
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod Michaela » 5. Apr 2006, 8:46

Po strednej škole by som rada išla, ale nie na externé štúdium :D
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod offca » 5. Apr 2006, 9:34

držala palce 8)
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod ankous » 5. Apr 2006, 22:59

:lol: kazdemu co chce ist na veterinu alebo kynologiu drzim palce
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 119
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod psíčkarka » 6. Apr 2006, 13:39

Dakujem za podporu Offca a Ankous.

Ja mam podobny problem ako Ankous. Hlásim sa na Kynologiu - externe, ale stale zvazujem, ci by som nemala pockat este rok. Mam 13 mesacne dieta, som s nim takmer od rana do rana kazdy den a ked pojdem do skoly, budem minimalne tyzden kazdy mesiac prec.
Trosku ma to hneva, lebo uz minuly rok som skolu presunula na tento rok.
Ale ucim sa dalej, pojdem aj na prijimacky a do septembra to snad vyriesim.
psíčkarka
 

cavky

Poslaťod tana » 23. Apr 2006, 11:56

ahoj,co si pisala o tej veterine v kosiciach????lebo aj by so tam chcela ist na strednu
tana
 

prosim o radu

Poslaťod tana » 23. Apr 2006, 12:01

CAVTE VSTECI,prsosim vas chcem sa vas spytat ci tam mam sancu ist,mam jednotky a zopar dvojek asi 3.a ide mi velmi dobre prirodopis,chemia,aj slovencina!mala by som zaujem tam ist studovat,na odbor exoticke zvierata.neviete nieco otom???prosim poradte mi ci by ste mi neodpovedali na gretula@post.sk.VOPRED DAKUJEM
tana
 

Poslaťod MVDr.Soňa Obžerová » 15. Jún 2006, 13:58

Ľudia, pokiaľ môžem odporučuť, choďte radšej do Brna za MVDr.
MVDr.Soňa Obžerová
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 7. Jún 2006, 9:24

Poslaťod Michaela » 23. Jún 2006, 18:47

MVDr.Soňa Obžerová píše:Ľudia, pokiaľ môžem odporučuť, choďte radšej do Brna za MVDr.

preco???????????????
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod s. » 15. Júl 2006, 11:56

Pretoze veterina v kosiciach este dlho nedosiahne uroven tej brnenskej. Je vela veci, ktore mi tam nevyhovovali a keby som si este raz mala vybrat, iste by som skusila do Brna. To je taka mojaa dobra rada, ktoru nemusi nikto brat vazne.
www.bullterrier.sk
s.
s.
 

Poslaťod lubka » 15. Júl 2006, 15:15

Hola ludkovia! :D Ja idem teraz na strednu odbornu skolu-veterinarny zdravotnik v drobnochove. Je to nova skola,vraj velmi dobra. A potom dalej mozem ist aj na veterinu,aj na medinu,aj na farmaciu,aj na ekologiu a na vsetky veci podobne tomu..... no som zvedava :D
lubka
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia