Pomoc pri dlhosrstom plemeni

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod zuzu » 27. Jan 2006, 16:24

anitram, hej, prosim ta napis mi ako sa vola to forum. Budem ti velmi vdacna.. :)
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod zaneta » 27. Jan 2006, 16:30

Su uzasni!!!Dnes budem zas cely vecer basnit o svojej milovanej teme,takze manzel sa ma na co tesit ked pride z prace :lol:
Dakujem a drzte sa.
zaneta
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 16. Nov 2005, 10:23
Bydlisko: Kosice

Poslaťod + » 27. Jan 2006, 22:48

je to fórum na www.dog.sk a už sa anitram stihla povadiť aj tam :roll: :lol: :wink:
+
 

Poslaťod tiga » 28. Jan 2006, 12:08

Prepačte ak som sa niekoho dotkla,ale ja som myslela ,že sú dôležitejšie veci v živote a nikdy som sa nestretla ani medzi kynologmi ,aby sa riešili takéto veci,a preto odchádzam s tohoto fora a asi som už fakt stará na to ,aby som sa tu dohadovala.Prajem všetkým psikom hlavne to zdravie a teplo domova.PS...nevedela som ,že na Slovensku sa vyskytujú dva druhy psov...York a Čivava s pozdravom Tiga.....
tiga
 

Poslaťod mimi » 28. Jan 2006, 12:48

tiga,to bolo dobré s tými dvoma druhmi psov,fakt to tak podľa tohto fóra vyzerá :lol: .Dúfam,že ešte prídeš,predsa sa nedáš zahnať čivavami a jorkami :wink: .Snáď sa tu raz zdržia a pokecajú aj majitelia iných psov :roll:
mimi
 

Poslaťod anitram » 28. Jan 2006, 17:58

neviem ci debata o tom ci darovat alebo nedarovat na dog.sk je vadenie, ale kazdy asi ponimame vyjadrenie nazoru inak, neviem s kym som sa tu povadila, tiga vyryva asi ju to bavi a mrzi ma, ze som zaskatulkovana yorkom, ale zial moje priestory a cas mi neumoznuju chovat dogu v byte.
Kecala som tu aj o labradoroch aj o inom ako o yorkoch a civavach. To ze ini nechcu kecat o svojich milacikoch za to ja nic nemozem, a ked uz sme u toho, dajte sem velky napis nepristupne pre majitelov yorkov a civav a je to vybavene.
Mohla som sa opytat tak isto na dlhu srst afganca alebo kokrika alebo aj shitzu ci lhasaka.

Mozno sa tu rozbehne konecne plnohodnotna debata, ked tu nebudem.
Ale ako sa hovori, clovece pomoz si sam aj Boh ti pomoze.
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod Joachim » 28. Jan 2006, 19:51

Nemyslím že by tu musel byť nápis ... ale myslí že by stačilo vytvoriť si jednu tému o yorkoch a jednu o čivavách a nie milión tém a v každej jeden príspevok. Vieš už to každému pripadá trápne stále zakladať fora o yorkoch a civavach a v kazdom : dnes som si kupil yorka kto ho ma? a pri tom o jedno nizsie je forum o tom istom. Mylsim ze to nebolo myslene zrovna na tento príspevok.

Ahoj
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod anitram » 28. Jan 2006, 22:07

joachim - no prisla som len prednedavnom, tak neviem kolko tem tu je o yorkoch a civavach, sice su tu tri strany prspevkov, ale nejako som si ich nestudovala, moja chyba, asi som to mala cele precitat.
Ale uz budem kontaktovat piramo chovatelku ked ma bude nieco kvarit. Mozno som si vybrala nenavidene plemeno medzi ludmi :lol: :lol: tak ked sa dopracujem za par rokov aj k nahacikovi, dam vediet, aby som nebola az tak zatracovana :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod anitram » 28. Jan 2006, 22:17

no uz som si to pozrela, je to pravda, vsade je yorkshir, tak sa ospravedlnujem.
Bolo by dobre informovat novych ludi o moznosti vyhladavania, ktore som si teraz vsimla v hornej ponuke.
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod Joachim » 28. Jan 2006, 22:20

Anitram nebolo to osobne na teba a ani tie predosle prispevky co sa tykali dvoch plemien ale vseobecne
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod Ashley » 31. Jan 2006, 1:18

Anitram, odkial presne si a od koho máš yorka?
Ashley
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Poslaťod anitram » 31. Jan 2006, 8:15

Ashley - som momentalne z petrzalky (oficialne z Ivanky pri Dunaji) a yorkinu mam z jednej chovatelskej stanici, nebudem menovat, aby to nahodou nevyznelo ako reklama.
Preco sa pytas??
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod jajo » 31. Jan 2006, 18:04

anitram reklama? :lol:
jajo
 

Poslaťod Ashley » 2. Feb 2006, 19:28

Anitram pošli súkromnú správu a vyhneš sa nedorozumeniam. bývam tam kde ty ak chceš pomocť daj vedieť. Niečo o výstavných yorkoch viem. Ako sa hovorí nikto nevie všetko ale čo viem poradím. Čau
Jajo čo takto STARAŤ SA O SEBA???
Ashley
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Poslaťod bubu » 2. Feb 2006, 20:27

Suhlasim s Ashleym.
Jajo staraja sa o seba a ak chces poradit tak porad a ked nechces a je ti to jedno tak tu nepis blbe poznamky...... :?
bubu
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

cron