D.A.P. - feromóny pre psikov

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod ivana1 » 2. Aug 2007, 19:31

Ja si myslim, zeasi ako normalne, nic sa nedeje. Nelam to.

My to mozno skusime tiez. :?:
Obrázok užívateľa
ivana1
 
Príspevky: 98
Registrovaný: 1. Apr 2007, 17:20
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod schnauzee » 2. Aug 2007, 20:58

tiez si myslim, ze by si sa mala spravat normalne, tak ako doteraz, akoze sa nic nedeje, vsetko je ok. Kdesi som raz citala, ze skusobne podavali bachove kvapky mysiam (ale uz neviem, ktora esencia to bola) a tie po neviem akom case (2-3dni?) zacali pobehovat po celom dome bez plachosti, ktora bola pre nich dovtedy charakteristicka. Bachova terapia je vhodna aj pre ludi, niektora z tych esencii je napr. vhodna na strach typu strachu pred skuskou, pohovorom a pod., potom je esencia na strach z neznameho, uzkost a pod, dalsia je na strach zo znameho (to som chcela pre svojho predchadzajuceho hafana, bal sa delobuchov), takze treba riadne prestudovat, popripade sa poradit, aby si kupila vhodnu esenciu.
Ak sa na to das, dufam, ze pomoze...urcite daj vediet :wink:
schnauzee
 
Príspevky: 46
Registrovaný: 28. Jún 2007, 9:47

Poslaťod rybicka » 3. Aug 2007, 9:58

schnauzee, tak my moja ma strach z ludi, z hluku a zo vseho, co je za jej chrbtom, stale sa otaca a je vyplasena. Nasla som tam dve a pisala som, ci je mozne ich skombinovat, lebo som nasla podla popisu vhodne larch a mimulus, tie by jej mali pomoct-ak to teda funguje. Urcite to skusim, lebo mame ist na vystavu a velmi by som bola rada, keby sa tam spraval "normalne"
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod schnauzee » 3. Aug 2007, 11:36

rybicka, drzim palce a urcite daj vediet, ako to ide, ci terapia posobi

ono je u psikov, teda celkovo u zvieratiek) tazko urcit, co by bolo najvhodnejsie, nakolko ma sice strach z ludi, ale mozno aj taky vseobecny strach, nie z konkretnej veci, a to by bol ten strach z neznameho napr....ale myslim, ze by sa mali dat tie kvapky kombinovat, je to cisti na prirodnej baze a ucinok by sa rusit nemal.
schnauzee
 
Príspevky: 46
Registrovaný: 28. Jún 2007, 9:47

Poslaťod rybicka » 7. Aug 2007, 10:22

tak som to objednala, lebo sa mi vcera 3x pokadila strachy ked sa lakla cloveka na bicykli, co nas predchadzal-bol jej za chrbtom. Takze dufam, ze mi to pride. Az to pride, hned zacnem aplikovat. Potom dam info, ci je lepsia. Ale to bude asi tak minimalne za 2 tyzdne-ak mi to ovsem pride
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod rybicka » 22. Aug 2007, 21:14

ahojte, tak mame bachovu terapiu a asi to pomalicku posobi, vystavu zvladla bravurne, dokonca sa nechala bez trasenia a uskokov ohmatat od pani rozhodkyne :D myslim, ze nieco to do seba ma....budeme pokracovat a uvidime, co dalej
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod schnauzee » 25. Aug 2007, 22:12

vyyyyborne, nesmierne ma to tesi :D dufam, ze to bude mat dobre pokracovanie :wink:
schnauzee
 
Príspevky: 46
Registrovaný: 28. Jún 2007, 9:47

Poslaťod ivana1 » 26. Aug 2007, 13:34

No my stale cakame, kedy to pride. Na zvieratkach som to objednala pred 2 tyzdnami - este nic nedoslo. :(
Aj tak ale zatial mame D.A.P. + modry AromaPet ( www.tagisky.cz ) - momentalne si pochvalujem. Spolocny ucinok (?) je fajn, tieto dni (10 -12) je pohoda, nie na 100%, ale na 90%. Myslim, ze po skonceni tretej naplne D.A.P. skusime bez toho, len AromaPet + Bachovu terapiu - dufam, ze pride.
Obrázok užívateľa
ivana1
 
Príspevky: 98
Registrovaný: 1. Apr 2007, 17:20
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron