"nove psie plemena"

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod evulkak » 24. Máj 2007, 7:52

hha to som minule v meste na korze videla typka s yorkom co mal na sebe mikinu s kapucnou a siltovku... to by clovek neveril. :lol: Ano ale na jeho "ospravedlnenie" podotykam ze vyzeral ze je dost gay. :oops: :lol:
Obrázok užívateľa
evulkak
 
Príspevky: 227
Registrovaný: 27. Feb 2007, 16:26
Bydlisko: BA

Poslaťod Nils » 24. Máj 2007, 7:56

evulkak píše:hha to som minule v meste na korze videla typka s yorkom co mal na sebe mikinu s kapucnou a siltovku... to by clovek neveril. :lol: Ano ale na jeho "ospravedlnenie" podotykam ze vyzeral ze je dost gay. :oops: :lol:


A či si nevidela film: " Tak dobre ako sa len dá"...?

Ešteže ťa nepočula Amnesty international - už by tu bolo okrem diskriminačného podozrenia k Rómom a slečne Hedvige M. aj podozrenie z diskriminácie sex menšín... :lol:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod evulkak » 24. Máj 2007, 9:02

Nils píše:
evulkak píše:hha to som minule v meste na korze videla typka s yorkom co mal na sebe mikinu s kapucnou a siltovku... to by clovek neveril. :lol: Ano ale na jeho "ospravedlnenie" podotykam ze vyzeral ze je dost gay. :oops: :lol:


A či si nevidela film: " Tak dobre ako sa len dá"...?

Ešteže ťa nepočula Amnesty international - už by tu bolo okrem diskriminačného podozrenia k Rómom a slečne Hedvige M. aj podozrenie z diskriminácie sex menšín... :lol:


nech mi vsetci vylezu na hrb... ja niesom ani rasista (pokial maka kazdy tak ako ma neprekaza mi) ani neodsudzujem gayov, ale ak mi niekto povie ze sa o nich nesmiem vyjadrovat vobec tak kde je potom sloboda prejavu? :)
Ten film som videla.. ten co to pisal sa dost vyblaznil... tiez by som chcela mat v kupelnovej skrinke 200 mydiel na jedno pouzitie :lol:
Obrázok užívateľa
evulkak
 
Príspevky: 227
Registrovaný: 27. Feb 2007, 16:26
Bydlisko: BA

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia