živé striebro

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod rybicka » 4. Jan 2007, 12:11

Tak to s tebou súhlasím. Jack Russel do bytu-bola by z toho kôlnička na drevo :lol: ja som mala čo robiť, aby som môjmu bíglovi dala dosť priestoru vonku na vyblbnutie, potom doma lahol a spal. Ale ako som nebola doma, steny ošrabané, dvere doškrabané, nábytok okúsaný a sprej nepomáhal-velmi rýchlo si zvykol, že to inak smrdí a chutí, ale hrýzol ďalej...jeden raz si otvoril dvere do izby-dodnes neviem ako, lebo už to viac neurobil, keď som vtedy prišla domov, myslela som, že ho zabijem. Tak dokonale roztrhaný vankúš som ešte nevidela, ale horšie bolo, že celá izba bola od peria-vrátane neho. A keď počul, že idem domov, tak ma u dverí privítal, potom letel tam, lahol si na to roztrnuté povlečenie a pozeral slávnostne na mňa a na izbu striedavo. Sa mi chválil. Išlo ma poraziť :shock:
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod rUM^pEL » 4. Jan 2007, 12:42

offca píše:ešte že mame XXbulla a pomaly zdemoluje dvere od izby, že by sa von dostal. Postupne sa prehlodáva von :shock: :)


no este ze si pripomenula dvere-nanestastie drevene... :lol: :lol:



:arrow: :arrow: :arrow: Obrázok


tiez mam pocit ze raz pridem domov a pes bude prec 8)
Obrázok užívateľa
rUM^pEL
 
Príspevky: 145
Registrovaný: 18. Okt 2006, 23:40

Poslaťod offca » 4. Jan 2007, 12:43

Doobree :D
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

sidlo

Poslaťod matav » 4. Jan 2007, 12:49

...teraz sa uz nad tym smejem,ale tiez sme mali obdobie kedy nasa endza zozrala komplet cely byt...precitala vsetky knihy,popozerala videokazety,dvd,vypocula si vsetky cd,dokladne obrusila barovy stolik,vypreparovala cely pelech,vyhrabala a vyzrala polrocnu obyvac.sedacku,presadila pravidelne kvety,pozehlila oblecenie... :roll: :lol: ...nakoniec ju to po puberte preslo,teraz si doma po vybehani vonku zalahne do svojho pelechu a tam vydrzi spat az do dalsieho vencenia :wink: treba vydrzat,prajem pevne nervy :shock: :D
Obrázok užívateľa
matav
 
Príspevky: 41
Registrovaný: 18. Mar 2006, 0:14
Bydlisko: TT

Poslaťod rUM^pEL » 4. Jan 2007, 12:49

teraz ako tak pozeram tak tie dvere su vlastne ani nie az take zle kedze sa idu menit..ale stena je dalo by sa povedat ze cerstva...a konstrast bordova a biela...hmm..no co ja viem... :lol: :lol:


:arrow: :arrow: Obrázok


teraz som si spomenul ze ma aj daco z bobra...ale to uz fotit nebudem...este to drzi potom ked niekoho prizabije vesiak az vtedy sa podelim... :D :D :D
Obrázok užívateľa
rUM^pEL
 
Príspevky: 145
Registrovaný: 18. Okt 2006, 23:40

Poslaťod jarka » 4. Jan 2007, 14:17

Teraz keď sa na porezám zo strany vás a vašich bytov, to šteňa je milé, zlaté a veeeeľmi poslušné. Predsa len u nás to také strašné nie je. A to som si myslela, že je to katastrofa. Ďakujem a pevné nervy :D
Obrázok užívateľa
jarka
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 15. Dec 2006, 17:36
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod rUM^pEL » 4. Jan 2007, 20:01

jarka píše:Ďakujem a pevné nervy :D


no vidis ze "trpime" viaceri :D :D
Obrázok užívateľa
rUM^pEL
 
Príspevky: 145
Registrovaný: 18. Okt 2006, 23:40

Poslaťod rybicka » 5. Jan 2007, 7:14

Aj môj bígl sa velmi často pozeral na dvd filmy a počúval cd, dokonca sa chcel aj hrať hry na PC, ale na to bol ešte príliš mladý, aby celý deň sedel u PC :lol: teraz už sa ukludnil celkom-aspoň teda čo viem od bývalého priateľa, lebo havo je s ním. Dnes už len občas číta noviny :wink:

jarka aj tebe prajem pevné nervy
rumpel, tá bordovo biela farba je úžasný kontrast, vyzerá to velmi originálne a zaujímavo, tak moderne :lol: :wink:
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod offca » 5. Jan 2007, 10:39

Ale len tak mimochodom - bordova na stene sa mi velmi páči. Možno sa mi začína páčiť viac ako mnou dlho ospevovana oranžovo-červena kombinácia
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod rUM^pEL » 5. Jan 2007, 21:17

offca píše:Ale len tak mimochodom - bordova na stene sa mi velmi páči. Možno sa mi začína páčiť viac ako mnou dlho ospevovana oranžovo-červena kombinácia



no je pekna v kombinacii s tmavsim drevom naokolo...lenze asi malemu sa to nezda...klasicka bielu mu zrejme viac vyhovuje :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol:

a ako vyzera ta orandzovo cervena?si neviem predstavit...
Obrázok užívateľa
rUM^pEL
 
Príspevky: 145
Registrovaný: 18. Okt 2006, 23:40

Poslaťod offca » 8. Jan 2007, 10:14

mm... taka jemna marhulova stena a obrysy trebars dvier na červeno..
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

cron