Staford či pitbul

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod Hosť » 4. Máj 2006, 10:42

European Weight Pulling Cup - vsetkych plemien. 1 kolo Dziergowice PL 6.5.2006.
Bull aci - treba ist ukazat "severanom" kto je lepsi "tahac"
Hosť
 

Poslaťod offca » 4. Máj 2006, 10:49

severaniaaa
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Hosť » 4. Máj 2006, 11:07

offca píše:severaniaaa


nerozumiem
Hosť
 

Poslaťod offca » 4. Máj 2006, 11:25

Anonymous píše:nerozumiem

nevadi :wink:
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Mary » 8. Máj 2006, 20:10

offca píše:
Mary píše:Ešte musim do soboty kupiť nahubok,ktory dlho zhanam,ale na nu nemožem zohnať kovovy nahubok :evil:


Načo? chniape?
Ja som nedavno kupila velkemu taky ozaj, čo mu sadne. Na RTW-fenu. Ale zaujimave bolo, že každá firma ma ine rozmery hoci na jedno plemeno a jedno pohlavie.

V sobotu sa vidime, už sa neviem dočkať...planujeme porobiť zopar fotiek, nech mame čo vyhodiť na web...už to tam mierne spustnatelo :)


Nie,ale do trolejbusu musi mať.Ona skor všetko žere.Vo štvrtok som jej kupila kovovy orig. pre fenku pittbula :D Aj sme ho mali so sebou na stretku. Počas týždna hodim fotky na stafordi.
Naposledy upravil Mary dňa 8. Máj 2006, 20:19, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Poslaťod Mary » 8. Máj 2006, 20:18

Baluma píše: a teraz nieco ine... mam problem . . . moj maly sa chce stale hrat s voditkom a tak ked sme vonku nim trha, taha a pod. a neviem ho to odnaucit, jedine co pomaha je povedat mu "kde je Stina?" aj to zaberie len na chvilu... ani fuj nepomoze-pritom pri ostatnych veciach vie, co fuj je... No ale ked mu poviem fuj, ked kuse voditko, tak sa chce hrat este viac :?:


Ja s tymto problem nemam,moja to malokedy robi. Ale ak by som bola na tvojom mieste tiež by som to robila tak ako piše anonym. A skušala si dať reťazove voditko?Či aj to by kusal a zničil by si zubky :( ..
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Poslaťod offca » 9. Máj 2006, 7:51

Mary, na fotky teším...zatiaľ je vzorná len Linda...ale pekná mela to bola :D začínam ľutovať, že sme nedotiahli foťák aj my.
A a a ten trolejbus mi nenapadol :oops:
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Mary » 11. Máj 2006, 8:44

Linda je ktora? Ta žihana?Jaaaj neviem kolko fotiek tam mam dať, bo ich mam vela,bratranec vela pofotil,včera večer som mazala nepodarky.Ale niečo tam podavam :wink:
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Poslaťod offca » 11. Máj 2006, 9:41

:D :D :D možno má niekde aj žíhanie, ale Linda je Gimláčova panička...toho Cassanovu :)

Ja by som sa v tých fotkách velmi rada prehrabávala. Velmi rada fotím. A hádam sa tento víkend na cvičáku podarí viac.
Ten čiernotričkový bol bratranec?
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Mary » 11. Máj 2006, 20:20

nie to bol brat, ten vyšši-chudši bol bratranec . Ak ceš ja ti možem všetky fotky zo stretka poslať cez ICQ..alebo iba take kde je čertik..Bo ja ked to upravim a dam na stranku,tak to strati kvalitu.Zrejme neviem ako na to,upravujem fotky vo photoshope. :?

Hm..Linda..tak ta čiernobiela s postrojom? :oops:
..ale inak všedci sa mi lúbili :D

V sobotu nam bude teplo..pokial sa to nezmeni.
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Poslaťod Hosť » 11. Máj 2006, 20:25

Baluma - videa mi dosli, ale mam otazocku: Poznas Dreda, Super Lady II alias Deborah ???
Hosť
 

Poslaťod Baluma » 11. Máj 2006, 21:27

Anonymous píše:Baluma - videa mi dosli, ale mam otazocku: Poznas Dreda, Super Lady II alias Deborah ???

no jo, mne dosli . . . perfektne... :) z toho mojho trdla bude asi agilitak-sice este stafa co robi agility som nevidela, ale moj je blazon, ked vidi prekazku tak na nu musi ist... :)
hm, nic mi to nevravi- fakt podla mien nemam sajnu . . . :?:
Obrázok užívateľa
Baluma
 
Príspevky: 29
Registrovaný: 23. Jan 2006, 20:25
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Hosť » 12. Máj 2006, 13:02

[/quote]
no jo, mne dosli . . . perfektne... :) z toho mojho trdla bude asi agilitak-sice este stafa co robi agility som nevidela, ale moj je blazon, ked vidi prekazku tak na nu musi ist... :)
hm, nic mi to nevravi- fakt podla mien nemam sajnu . . . :?:[/quote]

Mne dosli videa Dreda a Super Lady tak som myslel, ze od teba - mam v tom neake halooo - preto otazka ci ich poznas.

Ja som agility skusal v PP na kynol. dnoch 2004 bola to zabava - nebyt 10 trestnych s. skoncili by sme vynikajuco. Takze pita som na agility videl. No a jedna pani z PL tam robila tanec so psom s AST - parada.
Hosť
 

Poslaťod offca » 12. Máj 2006, 13:16

Mary, ešte raz - Linda je tá v modrom tričku a kremovych trojštvrťových gatiach :D
Ak by si bola tak zlata, pošli mi tie Čerťácke na mail. q.g.infernale@gmail.com Tam sa mi toho zmestí. Ja ich upravujem v Office Picture Manager-i. A na niektorých ani nevidieť, že boli upravovane.
V sobotu, zajtra, ak sa nič nezmeni, teda nenastúpi moja lenivosť :), dovalim sa na Kolibu aj s Kimcom. To mu bude prekváápko, ten sa bude obracať.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Baluma » 12. Máj 2006, 22:58

nemam sajnu kto to je . . . ale kamoska mi vravela ze videla tanes so posm s AST a ze sa jej to nepacilo, si to neviem predstavit... hm, tak to moje trdlo uz aj cez tunel ide-raz to videl a uz ide sam. akurat sa vzdy ponahla, tak saa bojim aby napr. nespadol z lavicky, ked on je blazon, ked ho privolam, tak bezi naplno a zabudne zabrzdit, az skonci tak, ze do mna vrazi a mnou len hegne dozadu... :)
Obrázok užívateľa
Baluma
 
Príspevky: 29
Registrovaný: 23. Jan 2006, 20:25
Bydlisko: Poprad

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia