Staford či pitbul

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod offca » 28. Apr 2006, 8:09

Mary, dakujem :)
Rozmýšlam, že od dalšieho mesieca nabehnem aj s Akimom - argentincom, mi to cvičenie chyba. Ale ten už tak zlatunky nebude, aspon zo začiatku nie :)
Kolko tam chodíš? Ako dlho?
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Mary » 28. Apr 2006, 17:18

Offca len kludne nabehni aj s Akimom.Moja sa s nim rada spozna 8) .Ale čo by nebol zlaty,videla som fotky. Chodim tam 6-7mesiacov.Chodila si niekedy na nejaky cvičak?
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Poslaťod Hosť » 28. Apr 2006, 18:42

Baluma píše:
Anonymous píše:Baluma,na ktorej ulici byvas v PP???? ja len tak,ci som ta nahodou nevidela... :wink:


Dostojevskeho-nova zlta bytovka...Tak ked ma uvidis tak mi to povedz... :D


oki poviem :D :wink:
Hosť
 

Poslaťod offca » 2. Máj 2006, 7:41

Mary, myslela som spravanim..kym mu dojde, že tie psy tam ostanu a hotovo, chvilku potrva :)
Ale proti "babam" nečakam namietky...takže s tvojou babulou bez problemov. Zasa bude mať piťácku kamošku, tiež mu lezie na rozum, že sa nema s kym zahrať. A krpec je ešte štena, to su hratky ineho charakteru.

Chodila som. Na senecky cvičák od mojich jedenastich rokov. Bola som tam strčena vždy, ked som nemala čo robiť, hoci to bolo zopar km od našho domu. Ako ine decka behaju po uliciach a baby sa promenaduju pred chalanmi (vidim na mojej "krpatej" sestre), tak ja som čučala na cvičaku. A bolo perfektne a chyba mi to.
Preto som tu v BA hladala cvičak, ktory by nebol vedeny formou kurzov (vela ich nie je), ale členstva, kde si môžem prisť hoci aj každy den v tyždni.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Mary » 2. Máj 2006, 21:07

ja som tiež neni typ čo sa promenaduje :lol: .
Maš pravdu takých cvičakov je malo.Ja som sa o tomto dozvedela cez zname(susedky a kamaratky psičkarky)ktore tam chodili a spravili skušky.Tento cvičak mi vyhovuje.
Tešim sa na maleho a velkeho = black&white :lol: .Dobra kombinacia :wink:
Ešte musim do soboty kupiť nahubok,ktory dlho zhanam,ale na nu nemožem zohnať kovovy nahubok :evil: ..už ma to nebavi chodiť po zverimexoch
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Poslaťod Hosť » 2. Máj 2006, 22:01

no a teraz nieco od veci . . . :D
nasa tema- staford ci pitbul- ma najviac prispevkov . . . :P
Hosť
 

Poslaťod Baluma » 2. Máj 2006, 22:01

hups. zabudla som sa prihlasit, takze to nadtym som ja. . .
Obrázok užívateľa
Baluma
 
Príspevky: 29
Registrovaný: 23. Jan 2006, 20:25
Bydlisko: Poprad

Poslaťod offca » 3. Máj 2006, 7:39

Mary píše:Ešte musim do soboty kupiť nahubok,ktory dlho zhanam,ale na nu nemožem zohnať kovovy nahubok :evil:


Načo? chniape?
Ja som nedavno kupila velkemu taky ozaj, čo mu sadne. Na RTW-fenu. Ale zaujimave bolo, že každá firma ma ine rozmery hoci na jedno plemeno a jedno pohlavie.

V sobotu sa vidime, už sa neviem dočkať...planujeme porobiť zopar fotiek, nech mame čo vyhodiť na web...už to tam mierne spustnatelo :)
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod offca » 3. Máj 2006, 7:40

Baluma píše:hups. zabudla som sa prihlasit, takze to nadtym som ja. . .


takže za normalnych okolnosti od včera len dva naviac, ale vdaka tebe su to tri! klaniam sa ti, len sa treba dalej zabudať prihlasovať :wink: :D
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Hosť » 3. Máj 2006, 9:57

Anonymous píše:no a teraz nieco od veci . . . :D
nasa tema- staford ci pitbul- ma najviac prispevkov . . . :P



No asi preto, lebo sme nezalozili tem 5 - stale piseme do jednej.

Nezabudol som sa prihlasit.
Hosť
 

Poslaťod Baluma » 3. Máj 2006, 16:43

offca píše:
Baluma píše:hups. zabudla som sa prihlasit, takze to nadtym som ja. . .


takže za normalnych okolnosti od včera len dva naviac, ale vdaka tebe su to tri! klaniam sa ti, len sa treba dalej zabudať prihlasovať :wink: :D



preco tolko sakrazmu? sa mi to podarilo prvy krat. . . :oops:

a teraz nieco ine... mam problem . . . moj maly sa chce stale hrat s voditkom a tak ked sme vonku nim trha, taha a pod. a neviem ho to odnaucit, jedine co pomaha je povedat mu "kde je Stina?" aj to zaberie len na chvilu... ani fuj nepomoze-pritom pri ostatnych veciach vie, co fuj je... No ale ked mu poviem fuj, ked kuse voditko, tak sa chce hrat este viac :?:
Obrázok užívateľa
Baluma
 
Príspevky: 29
Registrovaný: 23. Jan 2006, 20:25
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Hosť » 3. Máj 2006, 17:10

moje stena to tiez robilo, treba trpezlivost a ja som to robila tak, ze som tym voditkom smikla a povedala fuj..!!! Ale nevzdavaj sa ale musis tym voditkom vzdy smikat, lebo to moze brat akoze raz to urobis a druhykrat povolis.... treba k tomu trpezlivost... Este k tomu, stenata to radi robievaju, ale da sa to odnaucit :wink: tak skusaj
Hosť
 

Poslaťod Baluma » 3. Máj 2006, 20:43

ved ja to aj robim, ale on to berie ako hru . . . a vie co je fuj . . . ale ked ide o voditko tak to akosi zabuda...
Obrázok užívateľa
Baluma
 
Príspevky: 29
Registrovaný: 23. Jan 2006, 20:25
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Hosť » 3. Máj 2006, 21:23

tak treeba stale a stale smikat a mojho to vzdy prestalo bavit...........
Rob to aj tak nadalej... ten psik si zvykne aj keby mu to malo trvat mesiac-dva....
Takze len trpezlivost :D a nevzdavat to :D
Hosť
 

Poslaťod offca » 4. Máj 2006, 7:34

Baluma, to nebolo sarkazmom popreryvane, ver mi :wink: , to bolo myslene cele zo srandy...nie som vždy taka hnusna :D
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia