ARGENTÍNSKA DOGA

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

ARGENTÍNSKA DOGA

Poslaťod Thomas » 1. Feb 2006, 14:36

Nemá niekto záujem o krásnu 1,5 ročnú fenku Argentínskej dogy bez PP? Je absolútne bezproblémová a NEAGRESÍVNA.
Thomas
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 1. Feb 2006, 14:24

Poslaťod offca » 1. Feb 2006, 14:47

Prečo ju dávaš preč?
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Thomas » 1. Feb 2006, 15:50

Prechádzam na Maďarskú vyžlu a chcem sa vrátiť k Staffordshire Bullterrierom.
Thomas
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 1. Feb 2006, 14:24

Poslaťod offca » 1. Feb 2006, 15:58

Thomas píše:Prechádzam na Maďarskú vyžlu a chcem sa vrátiť k Staffordshire Bullterrierom.
ty si mi kvíítek... nehnevaj sa, ale ako mimino. Zunuje sa mi jedno, predam a nakupim druhe? Vzťah nič? Načo máš vlastne psov?
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Thomas » 1. Feb 2006, 16:22

Milý offca. Bez urážky, ale o mojom vzťahu ku psom vieš tak akurát "prd baraní". Tu Argentinu som nekupoval (pretože som to nikdy nemal v umysle), ale doniesol som ju od jednej známej ktorá ju našla vyhodenú a dosť zúboženú!!! Ešte stále máš dojem že som ako mimino?
Thomas
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 1. Feb 2006, 14:24

Poslaťod offca » 1. Feb 2006, 16:34

Tak v minulosti zúbožená fenka si zaslúži stály domov, ked si už na niekoho navykne.
Ked si psíčkomil, potom nevidím dôvod dávať ju preč...ak máš miesto aj na vyžlu a staffbullov.
Ale máš pravdu, do toho ma nič.
Len dúfam, že si fenka nájde pána, na ktorého sa bude môcť spoľahnúť... :?
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod zuzu » 1. Feb 2006, 16:52

:shock: :shock: nemam slov...ako moze niekto len tak vyhodit psa, preto ze chce druheho?! takych ludi "milujem" myslis, Thomas, ze ten pes bude z toho cely happy ked zmeni majitela? ale mas pravdu, radsej ho daj prec, mozno ho niekto iny bude mat radsej...
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Thomas » 1. Feb 2006, 17:38

Zuzu ty si určite pravá blondína a to ťa čiastočne ospravedlňuje. Nevyhadzujem žiadneho psa pretože by som chcel iného. Aby bolo jasno: 1) Argentinu som nikdy nechcel a chcieť nebudem.
2) Toho psa som vysekal zo všetkých chorôb a problémov čo asi existujú a ak máš predstavu o vet.popl. tak si to zrátaj ( najhoršie bolo asi samovolné vychádzanie maternice z pošvy pri háraní - bola nutná kompletná operatívna rekonštrukcia vnútra čo ma stálo približne priemerný plat slováka).
3) Nechcem naspäť ani korunu!!!
4) To že mám miesto pre iné psy neznamená, že si ju musím nechať. Ja jej chcem nájsť nového majitela ktorý sa zaoberá Argentínami. Už bolo u mňa asi sedem záujemcov no neboli to vyslovene psíčkáry a tak odišli naprázno.
5) Nechceli by ste radšej nadávať tomu kto ju vyhodil? Máte dojem že jej chcem zle? Ak áno skúste sa dať vyšetriť (možno aj veterinárovy :lol: ).
[/b]
Thomas
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 1. Feb 2006, 14:24

Poslaťod mimi » 1. Feb 2006, 18:06

Thomas, stačilo to uviesť hneď v prvom príspevku :wink:
mimi
 

Poslaťod Hosť » 2. Feb 2006, 13:56

hmm, tak to najskor terba vediet fakty az tak poucovat.....
Hosť
 

Poslaťod offca » 2. Feb 2006, 14:10

pozri...toto síce nemusí nikoho zaujímať, ale..

ja osobne mať dvor a môcť si dovoliť viacerých psov, psa so škaredou minulosťou si určite nechám pre jeho dobro...a pre vlastný dobrý pocit. Nech to je i 10-násobná križovatka, po ktorej som nikdy netúžila. Ak mám priestor a prostriedky, určite.

Je pekné, že si sa jej ujal, že si ju vypiplal z problémov, potom ste ale spolu niečo prežili a vzťah tam musel vzniknúť.

Osobne nikoho neobviňujem, len ľutujem fenečku.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod zuzu » 2. Feb 2006, 16:19

offca asi tak...a Thomas, máš šťastie že si ma nevidel, lebo nie som blondína ani zďaleka :wink:
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod bubu » 3. Feb 2006, 21:05

nooo, toto je naozaj debata o psoch.... Ze ci je zuzu blondina....
naozaj nemam slov.... :roll:
bubu
 

hysterka zuzu

Poslaťod koko » 7. Feb 2006, 9:13

Zuzu, nehnevaj sa ale tvoje príspevky su naozaj hysterické. Mas yorkiho dva mesiace aj s cestou a chceš tu stále kohosi poučovať a vstupovať mu do svedomia. Už aby si vyrástla z puberty a dostala rozum!
koko
 

Poslaťod offca » 7. Feb 2006, 10:24

Koko, aj clovek, čo má psa 2 mesiace, može disponovať lepším rozumom a viac informáciami ako niekto, kto má psa hoci 10 rokov, no nezaujíma sa o kynologicku problematiku.
Toto vidím ako jasné podrypovanie s nedostatkom súdneho a nezaujatého rozumu.

Ak nepochopíš, daj vedieť, poviem polopate
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Ďalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia