Sučka-pôrod

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Sučka-pôrod

Poslaťod bielapani » 22. Nov 2006, 12:38

Ahojte, neviete mi poradit ci je normalne ze sucka ktora je v 59 dni brezosti ma len naliate 2 prsniky? ostatne maju sice zvacsene bradavky ale ziadne mlieko tam nie je, vsetko v sebe drzia len tie spodne pri chvoste...strasne sa o nu bojim lebo uz chuderka nevladze, chodi ako lemra a ked jej chcem vysvetlit ze nie je dobry napad urobit si pelech v mojej skrini tak na mna vrci a ja potom vrcim na manzela...
Dakujem vsetkym za odpoved.
Obrázok užívateľa
bielapani
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 22. Nov 2006, 11:28
Bydlisko: kosice

Poslaťod ku » 22. Nov 2006, 17:51

Čo sa týka naliatia prsníkov - nemusíš sa báť -mojej fenke sa vytvorilo mlieko až po pôrode.A to že chce rodiť v skrini-nič sa nedá robiť,asi cíti,že tam jej bude najlepšie. Ja som mojej fenke /yorkšírik/ pripravila ležovisko a vo chvíli,keď začala byť nervózna,začala škrabať a robiť si pelech,tak som ju preniesla do pripravenej vaničky. O dve hodiny nato,ako začala byť nervózna sa narodilo prvé šteniatko... a potom ešte tri šteniatka.A rodila na 59 deň a bola už ako nosorožec,nevládala chodiť, ale som šťastná, že všetko dopadlo na jednotku,šteniatka sú zdravé a krásne a o týždeň pôjdu k novým rodinám.TO isté prajem aj Tebe a držím palce.
ku
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 4. Jún 2006, 10:03

Poslaťod bielapani » 22. Nov 2006, 22:18

ku píše:Čo sa týka naliatia prsníkov - nemusíš sa báť -mojej fenke sa vytvorilo mlieko až po pôrode.A to že chce rodiť v skrini-nič sa nedá robiť,asi cíti,že tam jej bude najlepšie. Ja som mojej fenke /yorkšírik/ pripravila ležovisko a vo chvíli,keď začala byť nervózna,začala škrabať a robiť si pelech,tak som ju preniesla do pripravenej vaničky. O dve hodiny nato,ako začala byť nervózna sa narodilo prvé šteniatko... a potom ešte tri šteniatka.A rodila na 59 deň a bola už ako nosorožec,nevládala chodiť, ale som šťastná, že všetko dopadlo na jednotku,šteniatka sú zdravé a krásne a o týždeň pôjdu k novým rodinám.TO isté prajem aj Tebe a držím palce.


uf odlahlo mi, dakujem...aj moja je v 59 dni a uz lezi vo vanicke :-),tak dufam ze to vsetko dobre dopadne ..dakujem
Obrázok užívateľa
bielapani
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 22. Nov 2006, 11:28
Bydlisko: kosice


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

cron