vycvik psa

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod Hosť » 9. Okt 2006, 14:42

psy su len na to aby zabijali dufam ze sa to stane
Hosť
 

Poslaťod rybicka » 9. Okt 2006, 14:59

ty si tá osoba, čo písala do témy Velkost. No máš sa ako predvádzať, čo si zač. Prečo na zabíjanie chceš využívať psov? Ak chceš, aby sa zabíjalo, tak to urob sám/sama, ale počítaj s tým, že ti to tak lahko neprejde. Si myslíš, že psovi, z ktorého vychováš zabijaka to prejde? Ani jemu, ani tebe, ale ten pes je potom chudák, lebo len robí to, čo ho človek naučí a on za to trpí. Si hlúpy/a a mali by ti zakázať chovať akékoľvek zviera
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod Hosť » 9. Okt 2006, 15:11

hm...ty bastard ja si budem pisat kde chcem a mozem chovat co chcem a nieje to dobre ze som ho zachranil z utulku. a co ked sa mi to tak paci ze zabija psov je to moja vec nepicuj lebo tvoj moze byt narade dalsi
Hosť
 

Poslaťod rybicka » 10. Okt 2006, 7:06

Super slovník, kde sa taký dá naučiť? Neviem prečo mi nadávaš, nadávkami nič nevyriešiš, ja si takisto môžem písať čo chcem. Nepoužila som ani jednu nadávku a ty si sa hneď urazil a naštval. A navyše netuším, čo robíš na tejto stránke. Tu sú milovníci psov, nie ludia, čo ich chcú zabíjať. Doporučujem ti nájsť si pre seba inú stránku. Ak si psa "zachránil" z útulku preto, aby si ho naučil zabíjať, tak by som povedala, že si ho tam radšej mal nechať. U teba toho psa nečaká nič dobrého a môj pes na rade ďalší nebude, za1. nevieš kto som a akého mám psa a nemyslím si, že tvoj pes by si trúfol na psa, ktorý je 2x väčší než on-už len z pudu sebazáchovy. A ak áno len pre tvoje potešenie, nemusel by dopadnúť dobre tvoj pes, nie môj.
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod Hosť » 10. Okt 2006, 15:49

hmm... kde sa taky da naucit nerob sa vacsim xxxxxxx ako si to vie kazdy som rad ze obdivujes moj talent. Ja si mozem kupy, zabil a adoptovat psov kolko len chcem je to moja vec
Hosť
 

Poslaťod Jaro » 10. Okt 2006, 16:37

dufam ze to admin precita a vymaze aby sa tato stranka nestala kopiou dog.sk vdaka vypatlanym pisatelom " ala " anonym :wink:
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod rybicka » 11. Okt 2006, 6:54

anonymný si chudák a viacej sa k tebe vyjadrovať nebudem, lebo to ťa teší najviac, keď na teba niekto reaguje, takže bude najlepšia ignorácia takých tupých hláv ako si ty.

Jaro, myslím, že takí podobní chudáci sa tu budú objavovať vždy, lebo majú radosť z toho, že niekoho vytočia a chcú sa predvádzať ako vedai nadávať, ani sa neobťažujú sa predstaviť, aby sme vedeli s kým máme tú česť....s tým niečo môže urobiť naozaj len admin.
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod Titania » 11. Okt 2006, 9:47

"som rad ze obdivujes moj talent." - naozaj je to uboziak, skor ho treba ignorovat, alebo polutovat - na nic lepsie sa nezmoze ....
Titania
 

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 20 hostia

cron