poradte

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

poradte

Poslaťod . » 5. Okt 2006, 19:16

Ake mate skusenosti, pripadne ci poznate krmivo NUTRI CAN???? chcela by som vediet ci je kvalitne, lebo je cenovo vyhodne.. dakujem :D
.
 

Poslaťod Tara » 6. Okt 2006, 17:25

o tomto krmive som uz pocula ale este som ho neskusala
Tara
 
Príspevky: 93
Registrovaný: 16. Feb 2006, 20:29
Bydlisko: Ilava

Nutri Can

Poslaťod klasik » 7. Okt 2006, 9:56

Kup si ho lebo je to vyborne krmivo. Ja ho kupujem pre sliepky. Mozno sa budes smiat ale bolo mi doporucene, pretoze tato firma vyraba hlavne zmesky pre hospodarske zvierata a tieto granule mojim sliepkam chutia.
Takze ked chutia sliepkam budu chutit aj tvojmu psovi.
To tak neznasas svojho psa, ze mu chces kupit NutriCan. Precitaj si zlozenie.
klasik
 

Poslaťod . » 7. Okt 2006, 11:53

ja to nechcem kupovat, prave preto som sa chcela informovat, ze ci to niekto nepozna, ze ci to je kvalitne, nemusis zo mna robit vola polozila som jednoduchu otazku na ktoru stacilo odpovedat bud kvalitne albo nekvalitne a ja by som uz vedela ze to nemam kupovat, zlozenie som si nemala ako precitat, lebo to mal mojej kamratky veterinar v ambulancii a myslim ze by to vyzeralo blbo... ale tak potom ked je to take nekvalitne tak nechapem preco to robi vo vet. ambulancii....no nie?
.
 

Poslaťod . » 7. Okt 2006, 11:55

a precitaj si prvu otazku, neni tam VoBEC pisan ze to chcem kupit, ale ci je kvalitne a ci ma s nim niekto skusenosti.
.
 

Veterinar a Nutricam

Poslaťod klasik » 7. Okt 2006, 12:19

Veterinar spolupracuje so spolocnostou Biofaktory, pretoze tato vyraba aj medikovane a vitaminovomineralne pripravky.
Nechapem co je na tom tazke sa opytat veterinara ci je to kvalitne krmivo.
Aspon si urobis vlastny usudok ci pan veterinar rozumie aj vyzive. Bohuzial vacsinou nie a to nemyslim len SK.
klasik
 

Poslaťod . » 7. Okt 2006, 15:08

ja som sa ho spytala a on ze je kvalitne, ale ked mi povedal ze tych 15kg stoji niako okolo 900,- (hovoril mozno aj 800,- teraz som si neni ista) tak sa mi to nezdalo, ze to je niake kvalitne... preto sa pytam niekoho kto to krmivo pozna albo nim krmi...chapes?
.
 

krmivo

Poslaťod Klasik » 7. Okt 2006, 18:26

No ved napis jeho meno aby sme spoznali tohoto odbornika. Uz skutocne nechapem ako takyto odbornici mozu radit o vyzive. V prvom rade by mal vediet, ze zlozenie surovin typu hydinova mucka je nevhodna a pokial si nahana svoj vlastny kseft tak sa necudujem, ze krmivo oznacil za kvalitne.
Biofaktory nespracovava cerstve ani mrazene maso a vyrobok je z lacnej hydinovej mucky. Pozrel som sa na cenu v e-shope. To sa nehambi este si robit kseft a tak predrazovat tzv. krmivo. Pozdravuj veterinara. Dobra rada na zaver. Poobzeraj sa po niekom co vyzive aj rozumie.
Klasik
 

Poslaťod . » 7. Okt 2006, 20:51

zistim ti jeho meno, no ja mam ineho veter. ten ma v ordinacii Royal Canin- na vseljake problemy a vzdy nam da aj vzorku:)
ale chcela som vediet aky je jej veterinar, ale niak ma neoslovil, taky ze keby ani nepovedali, ze ci by ho mal odcervit, tak by ho ani neodcervil, bo ten jej psik isiel na rocne ockovanie a popritom by mal automaticky dat aj tablety na odcervenie a on ako nula bodov... to moj je super vsetko vysvetli,
ked nieco nevieme a je taky fakt v pohode a to sa mi paci.
potom napisem to meno kamoskinho veterinara.
.
 


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

cron