otazka

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod D.. » 25. Sep 2006, 9:22

Existuje ročné obdobie kedy ani poľovníci nepúšťajú svojich na voľno v lese ani v poli a držia si ich na krátko.
D..
 

Poslaťod Jaro » 25. Sep 2006, 9:55

celkovo ani polovny pes len tak nelieta kde tu po lese ci poli len tak aby sa vybehal . v lese sa pes vypusta len pri dohladavkach postrelenej zveri alebo pri spolocnych polovackach . na poli je to obdobne .

a su obdobia ked sa rodia mladata a pes chodi len pri nohe na volno alebo na voditku .
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Hosť » 25. Sep 2006, 11:01

Ked nemozem so psom do lesa, tak ho chcem pustit aspon na pole za domom. Takze laskavo nech sa mi tam nepromenaduju srny s jelenom, vyzieraju ludom zahumenky a "provokuju" mojich psov. Jelen je uz taky tlusty, ze vobec by mu nezaskodilo aby ho prehnal moj "cokel". :lol:
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 25. Sep 2006, 11:02

Ked nemozem so psom do lesa, tak ho chcem pustit aspon na pole za domom. Takze laskavo nech sa mi tam nepromenaduju srny s jelenom, vyzieraju ludom zahumenky a "provokuju" mojich psov. Jelen je uz taky tlusty, ze vobec by mu nezaskodilo aby ho prehnal moj "cokel". :lol:
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 25. Sep 2006, 11:02

Ked nemozem so psom do lesa, tak ho chcem pustit aspon na pole za domom. Takze laskavo nech sa mi tam nepromenaduju srny s jelenom, vyzieraju ludom zahumenky a "provokuju" mojich psov. Jelen je uz taky tlusty, ze vobec by mu nezaskodilo aby ho prehnal moj "cokel". :lol:
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 25. Sep 2006, 11:04

Ospravedlnujem sa za trojity prispevok, nejako to blbne. :oops:
Hosť
 

Poslaťod Michaela » 25. Sep 2006, 15:02

mozno to plati len tu. ja som chcela ist so sirkou na turu na velky inovec a toto nam znamy povedal.
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Jaro » 25. Sep 2006, 17:26

Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia

cron