opatera počas dovolenky - psí hotel

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

opatera počas dovolenky - psí hotel

Poslaťod Ivan BB » 24. Máj 2006, 9:42

vie mi niekto poradiť zodpovednú osobu laebo nejaký psí hotel v okolí Banskej Bystrice? S Ú R N E !!!!
Ivan BB
 

Poslaťod Janusa » 24. Máj 2006, 10:14

zdravim.... psi hotel robi aj Karantenna stanica vo Zvolene. www.kszv.sk
Janusa
 

opatera

Poslaťod matav » 24. Máj 2006, 20:23

Ja neviem-nie som z BB :roll: Ale ja by som si radsej po skusenosti nasla niekoho znameho-skor z rodiny koho hafan pozna.. :) Nasu sucku sme mali tyzden v takomto hoteli...vyzeral seriozne...havinka pochudla a bola este dva tyzdne doma zosmutnuta :cry: ...odvtedy ju davam pocas dovolenky kamoske ktora ma svoje hafany a som na dovolenke spokojna lebo viem ze je o nu na 100% postarane a hafinke sa nechce ani domov :D
Obrázok užívateľa
matav
 
Príspevky: 41
Registrovaný: 18. Mar 2006, 0:14
Bydlisko: TT

Poslaťod elili » 25. Máj 2006, 12:32

tiez odporucam znamych, ani nie pre zlu starostlivost, ale predsa ked tam maju vela psov nemaju cas sa o kazdeho starat a venovat mu cas..a napr nas psik je zvyknuty byt v byte, nechat sa hladkat a je zvyknuty ze sa s nim niketio rozprava hra a venujeme mu cas..preto ked date psiak niekam, moze sice dostat dobru stravu a dost pohybu ci pohodlny vybeh, ale bude mu smutno za vami a nebude vediet co sa deje..preto ej lepsie dat ho ku niekomu kto s amu bude venovata vyplni mu cas, aby mu nezostalo vela casu an smutenie:)
elili
 

hotel

Poslaťod Naty » 25. Máj 2006, 17:49

A nepoznate nejaky psi hotel v okoli hlohovca? Ideme na tri dni na vylet, ale ideme cela rodina, tak nam nemoze nikto z rodiny strazit psa.
,,Life isn't about waiting the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain."
Obrázok užívateľa
Naty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 17. Feb 2006, 21:04
Bydlisko: Hlohovec


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 10 hostia

cron