cvicisko....

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod šeltie » 18. Máj 2006, 21:19

ta ukážka mala byť počas výstavy psov v Nitre? Inak a ako to je u vás v trenčíne, aj mate kompletny parkur?
Obrázok užívateľa
šeltie
 
Príspevky: 52
Registrovaný: 3. Jan 2006, 19:40
Bydlisko: Nitra

Poslaťod SH a perzska macka:) » 18. Máj 2006, 21:57

ano, mala byt pocas vystavy... Neviem co vsetko ma byt na kompletnom parkure, ale mame tam toho dost.... ( prekazky, trojitu, tunel, latkovy tunel, kruh, a potom su tam aj take velke prekazky, ale tie nevytehujeme, aspon zatial nie..... a je ich tam dost.... ale zatial s nimi necvicia ani psov ktory tam chodia dlhsie... takze ja sa v tom este az tak nevyznam...)
SH a perzska macka:)
 
Príspevky: 140
Registrovaný: 10. Apr 2006, 19:32

Poslaťod Michaela » 19. Máj 2006, 10:10

Nevšimla som si že sú tam daľsňšie stránky. Sorry
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod SH a perzska macka:) » 19. Máj 2006, 14:58

aaaa ved nevadi, to sa stava........ tak si to nabuduce lepsie pozri :wink:
SH a perzska macka:)
 
Príspevky: 140
Registrovaný: 10. Apr 2006, 19:32

skoky

Poslaťod Naty » 19. Máj 2006, 15:04

3-mesacne stena by este nemalo skakat cez prekazky, aj ked ho to bavi, mozno par skokov, 3-4 a dost. SH je velke plemeno a moze mu to poskodit klby.
,,Life isn't about waiting the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain."
Obrázok užívateľa
Naty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 17. Feb 2006, 21:04
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod SH a perzska macka:) » 19. Máj 2006, 15:36

na to su tam odbornici :wink: a oni vedia co moze a co nie stena....
hadam by jej nedali skakat niaku polmetrovu prekazku.!!! Vsetko je ako pre stena, aby jej netrpali PRAVE klby :wink: a my len neskaceme, ale uz vie aj obidva tunely..... ale naozaj tie prekazky ked idu skakat stenata, tak su, a aj by museli byt nizsie. Ved to dava predsa logiku :wink: a oznamujem ze mala mala 4mesiace :D
SH a perzska macka:)
 
Príspevky: 140
Registrovaný: 10. Apr 2006, 19:32

Poslaťod Waldi » 19. Máj 2006, 15:40

Naty, myslim, ze to tu uz bolo vysvetlene v predoslych prispevkoch. :roll:
SH zacala navstevovat agility klub, takze je to myslim v poriadku. Urcite neskace s trojmesacnym steniatkom na prekazkach. Neviem ako je stary jej psik. Pravdu povediac, nechce sa mi prechadzat vsetky prispevky. S trojmesacnym psikom vsak uz mozes zacat pomalicky prebehovat tuneliky a ucit ho cupitat( pretoze u tak maleho steniatka sa o behu este neda hovorit) pomedzi kridla od skociek( Tycka je polozena uplne na zemi). :wink:
Waldi
 

Poslaťod SH a perzska macka:) » 19. Máj 2006, 15:49

presne tak, Waldi ma pravdu...
Uz s mojou budem chodit skoro mesiac:) a celkom dost sa toho naucila:) ale aj ostatn stenata su sikovne:)))ako keby si to niekto kto chce napisat svoj komentar aspon precital od zaciatku...! A byy vedel ze sme to uz prebrali.... NATY nechcem nic take hovorit, ale urcite si to necitala.....
SH a perzska macka:)
 
Príspevky: 140
Registrovaný: 10. Apr 2006, 19:32

skoky

Poslaťod Naty » 19. Máj 2006, 16:16

sorry, ja som necitala celu temu...
,,Life isn't about waiting the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain."
Obrázok užívateľa
Naty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 17. Feb 2006, 21:04
Bydlisko: Hlohovec

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron