arogantný ,,chovateľ"

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

arogantný ,,chovateľ"

Poslaťod filip » 18. Máj 2006, 13:21

Ahojte,
v nedeľu som bol u kamaráta, ktorý už dlhší čas rozmýšlal nad kúpou psíka. na internete si našieľ inzerát kde tzv. chovateľ ponukal mopsíka. po krátkom telefonáte sme sa s ním dohodli,že si pre psíka prídeme. (v mob. príjemný) psík ešte nebol zaočkovaný, tak som mu povedal nech to do 3 hod. kým prídeme zariadi so svojou zverolekárkou, pozor na to !!! tak po dlhej ceste,ked sme museli autom prejsť 190km sme sa stretli a šli sme sa pozrieť na psika. chúďa male . . . skoro ani vidieť ho nebolo :( . pomyslíte si, že je to ešte mláďa, v tom máte pravdu. ale vrátme sa k jadru veci. choval sa k nám arogantne a ani veterinársky preukaz nemal vyplnený z odôvodnením, že on má psíkou na výkup alebo čo ( v skratke pre peniaze a na nič iné bez kúska lásky ). srdce nám nedalo a psíka sme si zobrali,aby viac nemusel trpieť. a pri odchode sme ho poprosili,aby nám dal trochu žrádla( čo by malo byť samozrejmosťou a to dáke pomleté mäso o ktoré psík nemal žiadny záujem ) psík celý nasledujúci deň si žradlo vôbec nevšimalo!!! v pondelok sme navštívili veterinársku stanicu, kde nám našťastie veterinár povedal, že máme nádherného, zdravého mopsíka. kúpili sme mu granule zn. RC a po príchode domou sme mu nasipali do mysky a neverili sme vlastným očiam ako dokázal pol hod v kuse žrať a nám sa na ústach vytvoril :lol: .
Ďakujem, keď ste si toto prečítali a dávajte si pozor na ,,chovatelov"
filip
 

Poslaťod www.bullterrier.sk » 18. Máj 2006, 14:04

No co uz... vela radosti so psikom. s. :)
www.bullterrier.sk
 

Poslaťod filip » 18. Máj 2006, 15:43

dakujem
filip
 

Poslaťod Ifča » 18. Máj 2006, 21:20

Dobre sa o neho postaraj a želám ti vela radosti s ním,mopsíci sú velmi veselí psíkovia :P (aj ja mám jedného)
Ifča
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 14. Máj 2006, 17:21
Bydlisko: Malacky


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

cron