Pes v aute

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Pes v aute

Poslaťod goldenko » 30. Mar 2006, 19:00

Mám skoro ročného psa, ktorý začína mať problémy pri ceste v aute. Spočiatku sme ho vozili na zemi v predu, lebo tak bol naučený od chovateľky, ale teraz nám už trochu vyrástol a je mu tam tesno. Tak sme ho začali voziť na zadných sedadlách. Pár ciest bol v pohode, ale poslednú dobu neobsedí, stále chodí od jedného okna k druhému a celý sa trasie a dychčí. Zatiaľ nepomáha ani to, keď pri ňom na druhom sedadle sedím ja, alebo manžel, tá triaška pretrváva. :idea:
A ešte jeden problém: chceme ísť aspoň pár krát na výstavu a tak sme obstarali klietku, aby mal kľud od ostatných psov. No máme ju doma už takmer týždeň a ešte sa do nej neodhodlal. Nepomáha ani to, keď mu tam dám pamlsky, alebo hračky. Ak ich nedosiahne spred klietky, tak ich tam nechá. Pritom je stále otvorená a zatiaľ sme ho do nej nenútili. Viete poradiť dobré finty, ktoré by mohli zabrať? :?
goldenko
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 11. Sep 2005, 10:46

pes v aute

Poslaťod matav » 15. Apr 2006, 21:44

K tomu cestovaniu v aute:ja by som ho dala do prepravky-koli tomu aby mal klud,aby ho cestovanie neznervoznovalo-tak odstranis rusive momenty-kedze nic neuvidi :idea: Tak odstranis to dychcanie a pobehovanie po aute.
Klietka na vystavu:Skus prehodit cez klietku plachtu a nechaj otvor odokryty-mozno ho znervoznuju mreze na klietke :? ,mozno pomoze ked sa strcis do klietky Ty aj so psom :? ,mozno tu klietku treba postavit tam kde chce lezat pes :?
Mozno psycho napady ale niekedy prave tie psycho zaberaju...
Tak vela stastia... :D
Obrázok užívateľa
matav
 
Príspevky: 41
Registrovaný: 18. Mar 2006, 0:14
Bydlisko: TT


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron