Pes a fena

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod Ayrin » 13. Mar 2006, 16:41

x píše:hm,mám sučku aj psa a žiadny problém.Oddelení musia byť počas hárania iba tých plodných 5 dní.Sučky ku nám chodia na krytie a pes napriek tomu v byte neznačkuje.Nevidím najmenší dôvod nechovať psa aj sučku spolu,ale ak medzi dôvody zaraďuješ,že so sukou stačí vyjsť pred bránu a netreba ísť na prechádzku...A ešte druhý dôvod-že o štence nieje záujem...veď nemusí produkovať šteňatá len preto,že má párik....Je mi úplne jedno,či bude mať pisateľka pár sučiek,alebo zmiešaný pár(očividne si ju dostatočne odstrašila :-)),ale tvoje dramatizovanie ma fakt pobavilo.A najmä ten dramatický záver "Ale urob ako myslíš a potom si spomenieš na mňa" ,tak ten ma fakt dojal...
Zjavne máš "super" náladu,že ti ostali štence.



Náladu mám super,nakoľko šteniatka mi neostali a nie je to o tom,predať štence v 6.týždňoch.Sú kvalitné a nezaplavujú trh ako Yorky,maltézaky a pod. bez PP a viac menej hybridy.Ešte ani raz mi neostali,a vôbec čo sa ti mám spovedať.Toto fórum nie je o primitivizme.Ja som vyjadrila svoj názor a ak sa Tebe nepáči máš smolu. S pozdravom
lhasakom zdar a psíčkarom tiež;)
http://trihorky-lhasa.websnadno.cz
Obrázok užívateľa
Ayrin
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 14. Dec 2005, 21:01
Bydlisko: Bernolákova 10, 040 11 Košice

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron