sibirsky husky

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

sibirsky husky

Poslaťod lili » 2. Mar 2006, 18:20

Dobry den! Mam steniatko SH a chcela som sa poradit ako ju najlepsie vychovavat. A este som sa chcela opytat ci sa daju vybavit papiere, lebo len jej otec je s PP a matka je bez PP? ci by sa to niako dalo. DAKUJEM
lili
 

husky

Poslaťod Naty » 2. Mar 2006, 19:31

Nie, psovi sa neda vybavit PP. PP moze mat len pes, ktoreho rodicia su toho isteho plemena, a obaja PP maju, matka musi byt uchovnena. Odporucam cvicit najma privolavacku, samozrejme aj ine veci, zakl. poslusnost atd. Ak nemas zahradu, a chodis so psom von, nepustaj ho na volno, maj ho jedine na voditku, kludne aj flexi - dolezite je naucit psa aj chodzu pri nohe. Husky ma dost casto ,,tuzbu bezat", a nezastavit sa, preto je potrebne to voditko. Viac ti mozno odpovedia skusenejsi chovatelia.
,,Life isn't about waiting the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain."
Obrázok užívateľa
Naty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 17. Feb 2006, 21:04
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod lili » 2. Mar 2006, 20:17

Mam zahradu ale aj tak s nou chodim na prechadzky. Dakujem ti za odpoved a to co si mi napisala:)
lili
 

husky

Poslaťod Naty » 2. Mar 2006, 20:19

Nieje za co. :D
,,Life isn't about waiting the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain."
Obrázok užívateľa
Naty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 17. Feb 2006, 21:04
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod lili » 2. Mar 2006, 21:46

Aj ja som toho nazoru:) Len ju chcem dobre vychovavat. A taketo rady su sa vzdy zidu:)))
lili
 


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

cron