Všetko o dlhých chrbtoch...

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod Silwuska » 24. Jan 2008, 8:21

ahoj biwa...tak to ti zavidim ze mas takeho "aktivistu" ...mi sme sa ziadnemu sportu nevenovali a teraz uz pochybujem ze by ho to chytilo...moje psisko vonku proste nemaka...on je odmala zvyknuty, ze sme doma, robi sa, sme vonku, beha sa...

S tou stravou mas pravdu, ale ja krmim varenou, a v mase, ryzi a zelenine nieje uplne vsetko co pes potrebuje...preto raz za cas pridavam roboran...

No to ja si neviem predstavit toho mojho falka na agi (aj ked vzdy v lete si postavame take provizorium, ale to je len pre zabavku)...s jeho vahou a nemotornostou by to tam polamal :lol:
Obrázok užívateľa
Silwuska
 
Príspevky: 116
Registrovaný: 12. Okt 2007, 10:41

Poslaťod daga » 13. Feb 2008, 14:47

Biwi v niečom s tebou nesúhlasím, nemám prvého jazvečíka, a prešli sme si aj problémami s chrbticou, ak je raz na to pes náchylný tak ho jednoducho šetriť musíš..samozrejme, že je výborné,ak je pes osvalený, má radoť z pohybu a nemá problémy....teraz mám doma "skákacieho" jazvečíka ..... nemá problémy, super osvalená, neobmedzujem ju v ničom..... preventívne však v kúrach dostáva Gelacan..... myslím si, že dopĺňanie kĺbnej bielkoviny im prospeje a obzvlášť ak sa jedná o jedinca, ktorý je permanentne v pohybe......RC pre jazvece sa mi neosvedčil, RC celkovo nie....
daga
 
Príspevky: 80
Registrovaný: 10. Sep 2007, 14:38

Poslaťod daga » 13. Feb 2008, 14:49

Silwuska píše: uz pochybujem ze by ho to chytilo...moje psisko vonku proste nemaka...on je odmala zvyknuty, ze sme doma, robi sa, sme vonku, beha sa...

"Rozbehať " sa dá aj starší pes...chce to buď psieho kamoša, ktorý ho vyprovokuje do hry,alebo to spraviť cez niečo, čo má tvoj pes rád.....
daga
 
Príspevky: 80
Registrovaný: 10. Sep 2007, 14:38

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron