certifikat povodu

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

certifikat povodu

Poslaťod zuzupes » 7. Nov 2007, 15:33

Poviete mi niekto na co je mi toto? :

http://www.kralovstvobullterierov.estra ... riginal/40

dakujem.
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Fraga » 8. Nov 2007, 11:11

Hm ťažko povedať.. ale je tam štempel Fitminu nie je to niečo ich vnútorné? netuším... :roll:
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Poslaťod zuzupes » 8. Nov 2007, 12:04

veru neviem, budem sa musiet spytat chovatelky. ale ked s nou budem az na novy rok. ale ked som to nevedela doteraz, tak uz par mesiacov ma nezabije :lol:
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod HABAN'SBULLDOG » 19. Nov 2007, 7:36

AHOJ!
CERTIFICAT JE CERTIFICAT :lol:
JETI TO NA POTVRDENIE POVODU :lol:
CO BY SI STIM CHCELA INE ROBIT :?:
MY UNAS SME BOLI /A SME/ ZVYKNUTI IBA NA TIE DOKLADI O POVODE KTORE SA VYDAVAJU UNAS AKO RODOKMENE.
VO SVETE JE -X- ORGANIZACII A FIRIEM KTORE VEDU REISZTER POVODU PSA.
CI SPECIALNE PRE KONKRETNE PLEMENO,ALEBO REGISTRUJU VYBRANE PLEMENA.
DALEJ EXISTUJU SUKROMNE REGISTRE/CO JE MOZNO TVOJ PRIPAD-NEPOZNAM FITMIN/
JETO O SZERIOZNOSTI A ZAUJME O CO NAJPRESNEJSIU EVIDENCIU A REGISTRACIU.
MOZES MAT TAKTO AJ NIEKOLKO RODOKMENOV PRE JEDNEHO PSA ,OD NIEKOLKICH ORGANIZACII ZAOBERAJUCICH SA REGISTRACIOV OVODU.
TO JE TVOJA VEC.
POCHOPITELNE JETO AJ O PLATBACH.
TAKZE CERTIFICATI,REGISTRE RODOKMENE, A COJA VIEM CO VSETKO MOZES MAT O POVODE TVOJHO PSA.
TU BISOM CHCEL AKO ZAUJIMAVOST UVIEST ,ZE JE UZASNE KOLKO NEPRESNOSTI JE V DOKLADOCH O POVOE VYSTAVENYCH NASIMY "NARODNYMI KYNOLOGICKYMI ORGANIZACIAMY"!
V POROVNANI S POVODNIMY REGISTERMI V ICH DATABAZE,V PRIPADE PSOV ,Z VIAC CI MENEJ ZAHRANICNYMY PREDKAMI CI POVODOM.
MNOHO POCETNE,AZ DEZINFORMACIE,SU UVADZANE V RODOKMENOCH VYSTAVENICH U NAS!
JE PRETO VHODNEJSIE A URCITE PRESNEJSIE REGISTROVAT V SPECIALIZOVANOM REGISTRI ,PRE TO KTORE PLEMENO.
TVOJ CERTIFIKAT POVODU JE ZREJME NIECO TAKE,ALE NEMAM PREHLAD O TOMTO FITMIN CERTIFIKATE.
HABAN'SBULLDOG
HABAN'SBULLDOG
 
Príspevky: 103
Registrovaný: 13. Okt 2007, 5:22
Bydlisko: CIERNA VODA

Poslaťod zuzupes » 20. Nov 2007, 8:09

aha, tak uz chapem. dakujem za odpoved.
mas pravdu, doteraz som poznala len PP
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod DKo » 20. Nov 2007, 8:16

HABAN'SBULLDOG píše:VO SVETE JE -X- ORGANIZACII A FIRIEM KTORE VEDU REISZTER POVODU PSA.
fajn kšeft a čím vyčačkanejší papier, tým väčší ojeb 8)
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod Zolo » 20. Nov 2007, 9:16

DKo, v Martine sú Tlačiarne, papier dnes kúpiš hocijaký,, v robote sa aj tak sem-tam nudíš... Nič Ťa nenapadá :?: :idea: :lol:
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod sara » 29. Dec 2007, 16:18

Je pravda že register si spravi dnes hocikto.Ale ako je to potom s kontrolou vrhu a kto kontroluje či chovne jedince su take ake by mali biť.Je tu teraz moda že sice nevyhovujuci jedinec ktori neprejde danym štandardom a preto nieje vhodny do chovu tak pošleme vymyslene alebo zapožičane papiere do USA a ak sme zaplatili dolare tak nam pridu registracie na štenata.Potom vidiš zjav a ktomu sa tvrdi že ma papiere.Nakoniec prideš na to že ti nevyhovuje ani povaha ani exterier psa ktoreho si si kupil.Myslim že nieje problem na Slovensku prihlasiť aj dovezene jedince na ktorich sa da dalej chovať s PP.
sara
 
Príspevky: 30
Registrovaný: 20. Dec 2007, 9:29

Poslaťod raky » 29. Dec 2007, 18:58

Doviezť a zaregistrovať psa s PP ešte neznamená, že to bude chovný jedinec. Záleží od plemena a príslušného klubu. A ak sa aj pes uchovní po rtg a bonitácii, ešte neznamená, že bude mať potomkov s PP, môže sa stať všeličo. Súhlasím so zvláštnou módou obísť všetko a chovať za každú cenu, som rád, že sa to nedá pri všetkých plemenách...
Obrázok užívateľa
raky
 
Príspevky: 246
Registrovaný: 9. Nov 2007, 1:52

Poslaťod lucik » 30. Dec 2007, 12:03

raky píše:Doviezť a zaregistrovať psa s PP ešte neznamená, že to bude chovný jedinec. Záleží od plemena a príslušného klubu. A ak sa aj pes uchovní po rtg a bonitácii, ešte neznamená, že bude mať potomkov s PP, môže sa stať všeličo. Súhlasím so zvláštnou módou obísť všetko a chovať za každú cenu, som rád, že sa to nedá pri všetkých plemenách...


Suhlasis??? no neviem, ci som len ja tento tvoj prispevok nepochopila, alebo ty pises ako madar ;)
Obrázok užívateľa
lucik
 
Príspevky: 172
Registrovaný: 22. Mar 2006, 15:29
Bydlisko: Piestany

Poslaťod raky » 30. Dec 2007, 21:58

lucik píše:
raky píše:Doviezť a zaregistrovať psa s PP ešte neznamená, že to bude chovný jedinec. Záleží od plemena a príslušného klubu. A ak sa aj pes uchovní po rtg a bonitácii, ešte neznamená, že bude mať potomkov s PP, môže sa stať všeličo. Súhlasím so zvláštnou módou obísť všetko a chovať za každú cenu, som rád, že sa to nedá pri všetkých plemenách...


Suhlasis??? no neviem, ci som len ja tento tvoj prispevok nepochopila, alebo ty pises ako madar ;)


Lucik,
píšem ako madar, to súhlasím samozrejme znamenalo len, že som si vedomý skutočnosti...sorry, ostatné hádam jasné?
Obrázok užívateľa
raky
 
Príspevky: 246
Registrovaný: 9. Nov 2007, 1:52


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron