Hladam pitbulteriera

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Hladam pitbulteriera

Poslaťod clody » 10. Feb 2006, 18:16

halo vsetkym
hladam pitbula ktory ma 3Okg je zihany s bielymi symetricky rozlozenymi znakmi ako Boston pre nasu sucku.Vie mi niekto pomoct?je mi jedno kde byva,ci ma PP,len nech ma dobru povahu,nasa sucka je mierna a zboznuje deti a malych psov.
clody
 

Re: Hladam pitbulteriera

Poslaťod Hosť » 13. Feb 2006, 12:29

clody píše:halo vsetkym
hladam pitbula ktory ma 3Okg je zihany s bielymi symetricky rozlozenymi znakmi ako Boston pre nasu sucku.Vie mi niekto pomoct?je mi jedno kde byva,ci ma PP,len nech ma dobru povahu,nasa sucka je mierna a zboznuje deti a malych psov.



Poziadavke na povahu a hmotnost rozumiem, ale na farbu nie. Ked pokryjes sucku psom podla tvojej farebnej predstavy, nikde nemas zaruku, ze stenata budu rovnako sfarbene ako rodicia. U pitov nie je dolezite to co nema vyznam - farba nema vyznam.
Hosť
 

Poslaťod offca » 13. Feb 2006, 12:40

Anonym, načo ryť?
Máš pravdu, farba dôležitá všeobecne nie je, ale možno je dôležitá práve pre dotyčnú nastávajúcu chovateľku.
Tiež záruku nemá, ale pravdepodobnosť tam je.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

haldam pitbulteriera

Poslaťod clody » 13. Feb 2006, 19:49

Diky aspon za to malo.Farba ma pre mna vyznam,kazdemu sa toto sfarbenie paci,vam nie?Viem ze to nemam zarucene,ale aspon vhodnym vyberom mam sancu zvysit to sfarbenie steniatok,chcela by som urobit radost kamaratovi,ktoremu srdiecko pisti za takou kraskou aku mame doma.neexistuje linia kde sa rodia takto sfarbeni pitbulkovia?Nehcem byt mnozitelkou ktora bude hrrr predavat,ale kedze uz mame sucku chceme jej dat moznost byt matkou,uz len zo zdravotnych dovodov.Psika nenahanam, Tigra ma len rok,ale kedze ich je malo,myslim ze som zacala aj neskoro.
clody
 

Poslaťod Hosť » 13. Feb 2006, 21:39

offca píše:Anonym, načo ryť?
Máš pravdu, farba dôležitá všeobecne nie je, ale možno je dôležitá práve pre dotyčnú nastávajúcu chovateľku.
Tiež záruku nemá, ale pravdepodobnosť tam je.


Nechcem ryt! Ale co ak vo vrhu nebude ani 1 stena zihane, aj to sa stava.
Rodicia mozu mat rovnaku farbu, ale ani 1 stena nemusi byt sfarbene po nich. Pomoct by mohol napr. aj pes co uz zihane stence splodil pritom sam zihany nie je.
Farba je modna len kratky cas, ale povaha ostava do konca zivota.
A osobne si myslim ze sucka je este dost mlada na krytie. Mohla by s nou tento rok vyskusat napr. weight pulling, alebo nejaku pitbull show dokonca aj skusku z vykonu.
Hosť
 

hladam pitbula

Poslaťod clody » 13. Feb 2006, 21:56

No ale ja nehcem nakryvat teraz,len vopred hladam takeho psika,ako vidim dobre robim,mozno ho do roka tymto sposobom aj zozeniem.ja viem ze farba nemusi dopadnut tak ako ja chcem,genetika je genetika,ale urobit preto maximum chcem.A tie sporty?ja neviem,osobne nato nemam,nekupovali sme ju za tym ucelom,ale ako strazkynu a mam dojem ze keby cudzi ludia vedeli aka je ona ludomilka,tak by k nam ani nezvonili,ale priamo otvarali branu.Alebo si myslite ze sa to este zmeni?A v tom nesuhlasim ze farba je len modna zalezitost,bola vybrana z vrhu prave kvoli tej farbe,aby ladila s mojimi ostatnymi psami.A tuto farbu si budem drzat do smrti.takze, ako pre koho modna zalezitost./Prve je pre mna samozrejme zdravie,keby farba zdraviu skodila prosim upustim od toho.Mne sa to paci,niekomu sa paci cierny,pieskovy,niekomu taky ako je weimaran tak uz to nerozoberajme,pisala som za ucelom najst vhodneho zenicha a nie sa dohadovat o farbe.Dobru noc.
clody
 

Poslaťod bubu » 13. Feb 2006, 22:36

doru noc aj tebe :wink:
bubu
 

Poslaťod Hosť » 14. Feb 2006, 11:46

Drzim palce, aby farba steniat bola podla tvojich predstav.
Jedna z vlastnosti pitbulla je aj laska k ludom takze sa to nezmeni. No zmenit by sa dalo, ale neziaducou zlou vychovou.
Nad sportom este pouvazuj, nie je to nic narocne je to skor zabava. Ak budes chciet rad poradim pokial budem vediet.

pozri


http://kapbt.czweb.org/hlavni.htm
Hosť
 

Hladam pitbula

Poslaťod clody » 14. Feb 2006, 17:56

Dakujem za info o strankach,pomaly sa mi to otvara ale pozriem to podrobne.na tie sutaze sa fakt necitim,nemam uz 20,a Tigra je skor placha a myslim ze malo sutaziva.mozno ked dospeje tak to bude ine.
Ak by ste vedeli o takto sfarbenom pitovi alebo o takom ktory dava takto sfarbene steniatka dajte mi prosim vediet na damians@zoznam.sk
zdravim a prajem vela krasnych rokov so psami.clody
clody
 


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 29 hostia

cron