Pomoc pri dlhosrstom plemeni

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod jajo » 2. Feb 2006, 20:36

Ahsley čo hneď skáčeš? čo som napísal zlé? Ja chov.stanici odkiaľ mám šteňa kľudne reklamu robím,s chovateľkou som spokojný aj s ich psami,takže kľudne ju odporúčam.Ale ak má anitram zlý vzťah k chovateľovi,alebo sa za stanicu hanbí,v poriadku.Ja totiž nevidím jediný iný dôvod robiť tajnosti so stanicou.
jajo
 

Poslaťod anitram » 2. Feb 2006, 20:57

jajo - mozno sa zdala tvoja poznamka trosku ironicka, tak sa nehnevaj
ja som spokojna s chovatelkou(hoci niektorym tu vadi, ze vykupala steniatko v dvoch mesiacoch :-)), ked potrebujem poradi mi a myslim si, ze mi doporucila najkvalitnejsie steniatko z vrhu, kedze chcem chodit na vystavy.Sice mne je to jedno, hlavne nech je zdrava a povahovo sa mi za ten mesiac zda steniatko super. Reklamu budem robit na www stranke, ktora sa chysta ale z casovych dovodov to trosku potrva.
Opatrnost voci chovatelom vyplyva z mojej prvej skusenosti s chovatelmi, ale to nechcem rozoberat.
Jajo akeho plemena mas steniatko ??
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod Ashley » 2. Feb 2006, 21:16

Jajo čítaš si vôbec svoje príspevky????? alebo si ešte nedospel. Načo vypisuješ somariny ak nemáš záujem pomôcť???????????
Ashley
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Poslaťod pišta » 2. Feb 2006, 21:46

Ashley,už dávno ťa nezdrbala ankous,preto zas vyskakuješ,čo? :lol: Prišla si sa sem zase len hádať :cry:
pišta
 

Poslaťod Ashley » 3. Feb 2006, 0:29

Dakujem a ešte povedz že keď som tu nebola tak sa tu nikdo neháda. Nemám tu už na to náladu. Ankous má zkúsenosti a nepamätám že by ma (zdrbala) aké máš ty ked skáčeš???? Ankous mýlim sa??? okrem toho máš super vyjadrovanie to svedčí o inteligencii. Maj sa pekne
Ashley
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Poslaťod pišta » 3. Feb 2006, 0:51

máš krátku pamäť Ashley :idea: A ja skáčem,alebo ty :roll: ?
pišta
 

Poslaťod Ashley » 3. Feb 2006, 1:06

pišta píše:máš krátku pamäť Ashley :idea: A ja skáčem,alebo ty :roll: ?

?
Ashley
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Poslaťod offca » 3. Feb 2006, 10:50

uprimne - tiež neviem, čo jajo napísal zlé...prezradí mi to niekto?
Prečo sa musí človek hádať za prkotiny?
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod pišta » 3. Feb 2006, 18:41

Ashley Napísal:
Si si vedomá že som to písala v septembri??? napísala som si len svoj názor ako každý iný a ten sa do teraz dosť zmenil, tak prestaň rýpať a daj pokoj. Ani ty nie si bezchybná ked odsudzuješ každého kto si kúpi prvého psa!!!!

ankous
Nemyslim si, ze by si ma dobre odhadla. Je uplne jedno kedy si to napisala a vyprosim si aby si ma oznacovala za kata prvochovatelov.
Ci napisem to alebo ono podstata je ta ista - najprv studuj a potom chovaj. Prax je sice trochu odlisna od teorie, ale napr. poyri sa na Zuzu, slusne sa pyta a ja slusne odpovedam. U teba to vsak neplati.

atď :roll:
pišta
 

Poslaťod zuzu » 5. Feb 2006, 15:29

ankous
Nemyslim si, ze by si ma dobre odhadla. Je uplne jedno kedy si to napisala a vyprosim si aby si ma oznacovala za kata prvochovatelov.
Ci napisem to alebo ono podstata je ta ista - najprv studuj a potom chovaj. Prax je sice trochu odlisna od teorie, ale napr. poyri sa na Zuzu, slusne sa pyta a ja slusne odpovedam. U teba to vsak neplati.

atď :roll:[/quote]

A toto kedy ankous pisala?! nepamätam sa, ze by sa ma ONA niekedy zastala.. :roll: A ja len tak pre zaujimavost: nikto nie je dokonaly..Tak neviem reco sa tu este stale niektory hadate..
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Ashley » 5. Feb 2006, 20:48

Dobre ja teda končím lebo už ma to nebavý. Nemám rada hádky. sranda a podpichovanie je OK ale nikdo to tu nechápe. Nepametám že by som na niekoho vyletela alebo niekoho odsudzovala. výmenu názorov beriem ale to je o niečom inom. A neberiem slova akými sa tu niekto vyjadruje. Niekto zrejme ešte nevyrástol z PUBERTY!!!!!!!!!
Ashley
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Poslaťod * » 5. Feb 2006, 21:27

jujha,toľko pravopisných chýb,no hanba :oops:
*
 

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

cron