Rasa

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Rasa

Poslaťod IM » 9. Nov 2005, 11:17

Prajem pekný deň, chcela by som sa opýtať na rasu psíka. Veľmi sa mi páči taký maličký pes (aj dospelý vyzerá ako šteniatko) s tenkými nôžkami, krátkostrstý, vyzerá ako srnka. Zatiaľ som ho videla iba čierneho. Zaujímala by na aj jeho cena s/bez papierov. Veľmi pekne ďakujem.
IM
 

Poslaťod Ashley » 9. Nov 2005, 12:41

Myslím že viem čo máš na mysli. Ide o pražského krisaříka. Je to velmi milí hafan ale čím väčšieho hafana stretne tým viac kričí. Samozrejme že to nie je pravidlo. Cenu neviem ale asi dosť lebo je ho málo. Ja predpokladám 15000 a viac.
Ashley
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Poslaťod IM » 9. Nov 2005, 12:50

Veľmi pekne ďakujem. Mám fenku, oriešok, má 11 rokov a rakovinu v žalúdku a hrdle. Stala sa členom rodiny. Aj keď to vyznie možno čudne, spáva v posteli so všetkými členmi rodiny. Je to náš miláčik a neviem si predstaviť, čo bude ďalej. Nedá sa nič robiť, nič nie je večné a preto sa musíme s tým vyrovnať. Ale určite nechceme ostať bez psíka. Bude nám veľmi chýbať, všetkému rozumie, je poslušná, milá, dokonca nás niekedy napodobňuje (sedenie v aute, a pod.). Určite by sme chceli psíka do bytu, malého, krátkosrstého. Ešte o tom uvažujeme, no ak by ste o niečom vedeli, dajte mi prosím vedieť.
Ešte raz vďaka.
IM
 

Poslaťod ankous » 9. Nov 2005, 22:19

Vsetky male psy bresu ako bestie. Vacsinou od strachu.
Prazsky krysarik - tazko u nas zohnat bez PP, v CZ lepsi vyber.
- ma 19.5 - 20.5 cm, cena viac ako 10.000
Trpaslici pinc /ratlik/ - dostupny aj bez PP - ma 25-30 cm, cena cca od 2.000,- , alebo chod do utulku a tam podobnych psikov najdes.
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 119
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod Joachim » 19. Nov 2005, 11:48

No a nemohol by to byt tak isto talianky chrtik????
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod Peťo » 19. Nov 2005, 12:47

Podľa mňa to bude skôr malý hladkosrstý pinč.
Peťo
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 8. Jún 2005, 22:41

Rasa

Poslaťod Hosť » 19. Nov 2005, 17:26

Ja odporúčam čivavu aj keď stojí okolo 20 000,-sk :)
Hosť
 

Poslaťod Pia » 21. Nov 2005, 13:11

Mohol by to byť aj brabantský grifón. Ináč super spoločník priam závislý na páničkovi a tým ľahko ovládateľný.
Obrázok užívateľa
Pia
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 10. Aug 2005, 7:50

Poslaťod Pia » 21. Nov 2005, 13:13

Toto je omyl.
Obrázok užívateľa
Pia
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 10. Aug 2005, 7:50

Westiik

Poslaťod westttiky » 21. Nov 2005, 15:28

Ja by som odporučila West Higland White teriera....je to velmi inteligentny a učenlivý pes(mam to vyskusane vo vlastnom zivote a je to tak)... no pravdaze ide aj o vychovu...Westik vyzera casto ako stena, pretoze je taky nizky no musim upozornit aj na veľkú ostražitosť, treba ju od stenacieho veku usmernovat, inak bude skakat aj do ludi na ulici. No inak je to spolocensky pes, vhodny aj do bytu alebo rodinneho domu :lol: :) :D
westttiky
 

Poslaťod zuzu » 16. Dec 2005, 16:08

ankous píše:Vsetky male psy bresu ako bestie. Vacsinou od strachu.
Prazsky krysarik - tazko u nas zohnat bez PP, v CZ lepsi vyber.
- ma 19.5 - 20.5 cm, cena viac ako 10.000
Trpaslici pinc /ratlik/ - dostupny aj bez PP - ma 25-30 cm, cena cca od 2.000,- , alebo chod do utulku a tam podobnych psikov najdes.



ankous sa prosim ta skludni lebo ziadny pes nieje bestia! :evil: mozno ti tvoji ked tak nazyvas inych...brese preto lebo je to zvycajne terier a ti bresu lebo...lebo su to terieri a su to odvazne psy takze od strachu urcite nie...takze este raz... skludni slovnik ok?
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Janyk » 16. Dec 2005, 17:53

Súhlas so Zuzu. :!: Mám aj malých psov,niektorí z nich sú kľudní,iní si radi zaštekajú,ale vôbec nie od strachu,sú to totiž psy plní energie. Nechápem,kde sa v Ankous berie toľko nenávisti a nesprávnych úsudkov.Samozrejme,že aj ja poznám niekoľko malých (ale aj veľkých) psov,ktorí štekajú ako diví na všetko živé,to ale nieje v psoch,ale v ich výchove,resp.nevýchove. Ja by som napríklad nechcel ťažkých molosov,či psov typu Aziat práve pre ich flegmatickosť (oproti menším,či stredným psom), ale kôli tomu ich nenazývam veľké lenivé beštie :wink:
Janyk
 

Poslaťod zuzu » 17. Dec 2005, 12:19

Janyk :wink:
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

zuzu skludni sa

Poslaťod palo » 17. Jan 2006, 15:27

Niekto tu pisal, o hádkach a netolerancii na tejto stránke. Ukazkovym pociatkom takejto hádky je reakcia zuzu na kohosi, ktosa vyjadril, že malé plemena bresu "ako bestie". agresivnej zuzu sa to hodilo, lebo krvou podliatymi ocami precitala nieco, co tam nebolo. Totiz, ze psi su bestie.
palo
 

Re: zuzu skludni sa

Poslaťod zuzu » 18. Jan 2006, 17:55

palo píše:Niekto tu pisal, o hádkach a netolerancii na tejto stránke. Ukazkovym pociatkom takejto hádky je reakcia zuzu na kohosi, ktosa vyjadril, že malé plemena bresu "ako bestie". agresivnej zuzu sa to hodilo, lebo krvou podliatymi ocami precitala nieco, co tam nebolo. Totiz, ze psi su bestie.


Ze agresivnej! hahahaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: a krvou podliatymi ocami! Este lepsie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ludia zasmejme sa!!
Mám krvou podliate oči vidíte to?! :evil: :evil:
:lol: si náramne vtipný...
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

cron