Eagle Pack

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Eagle Pack

Poslaťod ZEwa » 2. Okt 2007, 8:54

Krmite niekto Eagle Pack? Ake mate skusenosti? Citala som prispevky na tomto fore v "krmivach" ale k tomuto krmivu neviem najst nejake info. Vcelku maju zaujimavy sortiment aj holistiku a konzervy. Dik za vsetky informacie. :D
Obrázok užívateľa
ZEwa
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 6. Sep 2007, 10:23
Bydlisko: Košice

Re: Eagle Pack

Poslaťod mairi » 2. Okt 2007, 12:56

ZEwa píše:Krmite niekto Eagle Pack? Ake mate skusenosti? Citala som prispevky na tomto fore v "krmivach" ale k tomuto krmivu neviem najst nejake info. Vcelku maju zaujimavy sortiment aj holistiku a konzervy. Dik za vsetky informacie. :D

ehm a ty tym uz krmis, alebo sa len chystas, lebo ak uz hej, tak kde sa da zohnat?
Obrázok užívateľa
mairi
 
Príspevky: 43
Registrovaný: 3. Sep 2007, 10:11
Bydlisko: bratislava

Poslaťod ZEwa » 2. Okt 2007, 13:23

Zatial nekrmim ale uvazujem a preto chcem nejake info. Byvam v Kosiciach a v Pet Shope na Jesenskeho ulici maju celu radu tohto krmiva. Mam doma aj info brozurku so zlozeniami a sortimente ale predsa je najlepsia rada a skusenosti od chovatelov lebo papier znesie vsetko. Inac predava to Akvarium Kobolka - velkosklad v Novych Zamkoch tusim, nie som si ista, treba pozriet na webe ak sa mylim tak sorry
Obrázok užívateľa
ZEwa
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 6. Sep 2007, 10:23
Bydlisko: Košice

Poslaťod korra » 2. Okt 2007, 14:03

v ponuke ich maju aj v e-shope http://www.shop.mraja.net/ ale nemaju tam uvedene ceny. Pisala som im mail uz asi pred mesiacom a jaksik neodpovedali....skus im mailnut, mozno ti odpovedia....

Inak pokial viem kobolkovci maju obchodnych zastupcov pre jednotlive oblasti /maju to tusim aj na stranke/, skus brnknut
Obrázok užívateľa
korra
 
Príspevky: 94
Registrovaný: 2. Feb 2007, 15:06


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

cron